Daugiau kategorijų

Autoprekės

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 188 įvertinimai. Žiūrėti visus

Auto prekės

Kiekvienas automobilio savininkas galėtų patvirtinti, kad transporto priemonei reikia skirti pakankamai daug dėmesio – net ir tuomet, kai ji yra techniškai tvarkinga, tenka pasirūpinti švaria bei tvarkinga jos išvaizda, o esant poreikiui galima įsigyti ir papildomus komforto suteikiančius gaminius. Auto prekės internete padės išvengti galimų problemų ar efektyviai su jomis susitvarkyti – jų pasirinkimas išties platus, tad Jums beliks išsirinkti tinkamiausias.

Auto priežiūros prekės

Kokybiškos naujos padangos garantuos saugias keliones, automobiliniai kilimėliai leis išvengti įsisenėjusių purvo dėmių ir kitų nešvarumų kaupimosi, tad šiuos gaminius visuomet reikėtų rinktis atsakingai. Nepamirškite, kad ilgainiui turi būti papildomi ir automobiliniai tepalai – tik tuomet bus užtikrintas sklandus transporto priemonės variklio darbas. Taip pat pravers akumuliatoriai ir jų krovikliai – nors jų patvarumas dažniausiai paaiškėja atšalus orams, bet kada galite sulaukti nemalonių staigmenų, kurių vis dėlto norėtųsi išvengti.

Auto elektronikos prekės

Norisi daugiau komforto? Jo suteiks elektros įranga – FM moduliatoriai, radijo ryšys, parkavimo sistemos, laisvų rankų įranga ir kitos auto elektros prekės. Mėgstantiems keliauti apsuptiems muzikos ritmų, pravers ir auto aparatūra (stiprintuvai, garsiakalbiai), kuri Jūsų transporto priemonei suteiks dar daugiau žavesio – garsiai grojantys kūriniai tuomet iš anksto aplinkiniams praneš apie Jūsų vizitą. Auto audio prekės džiugina savo įvairove, todėl priklausomai nuo poreikių lengvai surasite sau tiksiančius variantus.

Auto švaros prekės

Tiek automobilio viduje, tiek jo išorėje turėtų vyrauti švara ir tvarka – šį tikslą pasiekti padės automobilinė chemija ir oro gaivikliai. Tie, kurie transporto priemone rūpinasi patys, dažniausiai nepatiki jos valymo plovykloms, tad jiems praverčia aukšto slėgio plovimo įranga ir priedai – pastebėję, kad šioms auto prekėms nuolaida, jas galite įsigyti itin žema kaina ir ilgus metus mėgautis jų funkcionalumu bei efektyvumu.

Laisvalaikiui

Transporto priemonei žavesio suteiks auto aksesuarai ir priedai, mėgstantiems keliauti bus reikalingi auto turizmo reikmenys, o visuomet surasti greičiausią maršrutą padės GPS navigacija. Vis dažniau pasirenkami ir vaizdo registratoriai, kurie gali tapti pačiu geriausiu įrodymu įvykus eismo įvykiui – nors tokių situacijų norisi išvengti, su papildoma technika jausimės kur kas ramiau.

Ieškote, kur gali būti įsigytos moto prekės, o galbūt dairotės, kur šios ar kitos auto prekės pigiau parduodamos? Kviečiame užsukti į Pigu.lt elektroninę parduotuvę, kurioje Jūsų laukia gausus transporto priemonėms skirtų gaminių pasirinkimas ir daugybė specialių pasiūlymų. Čia sau tinkančių variantų ras ir tie, kurių prioritetas yra pigios auto prekės – akcija ir dažnai vykstantys išpardavimai leis visapusiškai pasirūpinti transporto priemonės priežiūra už gerokai mažesnę kainą. Jums taip pat turėtų patikti ir auto prekės su pažeistomis pakuotėmis – jų kokybė išlieka tokia pati, todėl taip pat galima nemažai sutaupyti.

Nebereikės ieškoti, kur artimiausia auto prekių parduotuvė – visos auto prekės internetu užsakomos vos per kelias minutes, tad net neiškėlę kojos iš namų galėsite pasirūpinti, kad Jums niekuomet nepritrūktų priemonių saugioms ir komforto kupinoms kelionėms.

Kaip išsirinkti gerą ir kokybišką akumuliatorių savo automobiliui?

Patarimai, kaip pasirinkti ir į ką atkreipti dėmesį perkant akumuliatorius "Akumuliatorių tipai: kaip pasirinkti tinkamiausią"

Kaip išsirinkti tinkamas padangas už prieinamą kainą?

Patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkantis žiemines, vasarines ar universalias padangas "Padangos: kaip pasirinkti?"

Kaip išsirinkti kokybišką video registratorių?

Patarimai renkantis video registratorių, geros kainos ir kokybės video registratoriai "Kaip rinktis video registratorių?"