Stogo bagažinės

(46)
Prekių išdėstymas

Stogo bagažinės pigiau

Tiems, kurie dažnai išsiruošia į tolimesnes keliones automobiliu, ne visuomet pakanka turimos bagažinės – ypač tuomet, jeigu transporto priemonėje užpildomos visos keleivių vietos. Tokiais atvejais gelbsti stogo bagažinės automobiliams, leidžiančios patogiai transportuoti net ir gerokai didesnius ir sunkesnius daiktus.  Tokios stogo bagažinės montavimas išties nesudėtingas, tad belieka išsirinkti transporto priemonei geriausiai tiksiantį gaminį.

Stogo bagažinės matmenys

Norint keliauti patogiai, itin svarbu atsižvelgti į tai, kokie yra bagažinės išmatavimai – juk nesinorėtų, kad kyšantis jos galas trukdytų atsidaryti bagažinę ar smarkiai kyšotų pro dureles. Tad turėtumėte atkreipti dėmesį į savo transporto priemonės modelį – stogo bagažinės džipams, visureigiams ir kitiems didesniems automobiliams gali būti didesnės, tačiau vis dėlto, nesuklysite sužinoję tikslesnius matmenis.

Šie gaminiai taip pat skiriasi ir savo talpa, tad iš anksto turėtumėte numatyti, kiek ir kokių daiktų su savimi norėsite pasiimti, tačiau pasirūpinkite, kad pasirinkta talpa neviršytų Jūsų transporto priemonės leidžiamos apkrovos.

Kas dar svarbu?

Universalios stogo bagažinės pritaikytos daugeliui transporto priemonių, tad tikėtina, jog jeigu Jums reikalingos džipų, BMW stogo bagažinės, nesunkiai surasite sau tinkantį variantą. Svarstantiems, kurios bus tikrai patvarios ir kokybiškos stogo bagažinės, atsiliepimai ir kitų vartotojų patirtys padės apsispręsti, ar pasirinktas gaminys yra būtent toks, kokio ieškote Jūs. Galiausiai beliks stogo bagažinės skersiniai ir labiausiai Jums patinkanti spalva, kurią kiekvienas derina prie savo transporto priemonės atspalvių.

Ieškantiems, kur stogo bagažines parduoda, pakviesime užsukti į Pigu.lt elektroninę parduotuvę – čia stogo bagažinės pigiau parduodamos, o taip pat Jūsų dažnai laukia įvairūs specialūs pasiūlymai. Pastebėję, kad vyksta stogo bagažinės akcija, šį gaminį galite įsigyti ypač palankiomis sąlygomis, todėl nepraleiskite progos šią svarbią autoturizmui skirtą prekę nusipirkti su nuolaida. Vis dėlto, gera stogo bagažinės kaina nėra vienintelis privalumas – šiuos gaminius galima užsisakyti ir internetu, tad net neišėjus iš namų pavyks greitai ir patogiai apsipirkti. Mūsų asortimente Jūsų laukia stogo bagažinės Thule ir kitų gamintojų siūlomos prekės – išsirinkite sau tinkamiausią ir mes pasirūpinsime, kad artimiausiu metu ji būtų pristatyta Jūsų nurodytu adresu.

Jūsų peržiūrėtos prekės