ad

Stogo bagažinės

(12)

Kokybiškos ir patikimos automobilių stogo bagažinės palankiomis kainomis parduodamos internetu, Pigu.lt el. parduotuvėje. Gausi įvairovė ir dažni išpardavimai. Šie gaminiai suteikia galimybę maksimaliai išnaudoti autoturizmo teikiamus privalumus. Drauge su savimi itin patogiai galėsite pasiimti net ir didesnius, smagiam laisvalaikiui skirtus atributus. Jūsų laukia itin aukšta kokybė, patikimi gamintojai ir skirtingiems automobiliams pritaikyti stogo bagažinių modeliai, tarp kurių tikrai pavyks surasti sau tinkamiausią. Užsukite apsižvalgyti ir patys labai greitai tuo įsitikinsite!

Automobilio stogo skersiniai Menabo Brio Alu kaina ir informacija | Stogo bagažinės | pigu.lt € 5199 ATSIIMKITE RYTOJ
Spalva: Pilka
Į krepšelį
Stogo bagažinė Menabo Mania 320, Juoda kaina ir informacija | Stogo bagažinės | pigu.lt € 15900 ATSIIMKITE RYTOJ
Spalva: Juoda
Į krepšelį
Stogo bagažinė Menabo Mania 320, Juoda kaina ir informacija | Stogo bagažinės | pigu.lt SUPERPASIŪLYMAS € 15900 5/5 1val. 7min. ATSIIMKITE RYTOJ
Spalva: Juoda
Į krepšelį
SUPERPASIŪLYMAS
Stogo bagažinė Terra Drive 320, pilka kaina ir informacija | Stogo bagažinės | pigu.lt PREKĖ „Į MINUSĄ“ € 14900 1val. 7min. ATSIIMKITE RYTOJ
Spalva: Pilka
Į krepšelį
PREKĖ „Į MINUSĄ“
Stogo bagažinė Menabo Diamond 500, Juoda kaina ir informacija | Stogo bagažinės | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 € € 31000 1val. 7min. ATSIIMKITE RYTOJ
Spalva: Juoda
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
Stogo bagažinė HAKR MAGIC Line 400 juoda blizgi kaina ir informacija | Stogo bagažinės | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 € € 36667 1val. 7min.
Spalva: Juoda
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
Stogo bagažinė HAKR MAGIC Line 450 juoda blizgi kaina ir informacija | Stogo bagažinės | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 € € 38946 1val. 7min.
Spalva: Juoda
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
Stogo bagažinė Alburnus kaina ir informacija | Stogo bagažinės | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 150 € € 15999 1val. 7min.
Spalva: Juoda
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 150 €
Stogo bagažinė Terra Drive 320, balta blizgi kaina ir informacija | Stogo bagažinės | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 150 € € 23599 1val. 7min.
Spalva: Balta
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 150 €
Stogo bagažinė Amos Travel Pack 400, balta kaina ir informacija | Stogo bagažinės | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 € € 30899 1val. 7min.
Spalva: Balta
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
Stogo bagažinė Alburnus 444L, juoda kaina ir informacija | Stogo bagažinės | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 € € 34098 1val. 7min.
Spalva: Juoda
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
Stogo bagažinė Alburnus 445L, sidabrinė kaina ir informacija | Stogo bagažinės | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 € € 35599 1val. 7min.
Spalva: Pilka
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 600 įvertinimų. Žiūrėti visus

Automobilių stogo bagažinės pigiau

Tiems, kurie dažnai išsiruošia į tolimesnes keliones automobiliu, ne visuomet pakanka turimos bagažinės – ypač tuomet, jeigu transporto priemonėje užpildomos visos keleivių vietos. Tokiais atvejais gelbsti stogo bagažinės automobiliams, leidžiančios patogiai transportuoti net ir gerokai didesnius ir sunkesnius daiktus. Tokios stogo bagažinės montavimas išties nesudėtingas, tad belieka išsirinkti transporto priemonei geriausiai tiksiantį gaminį. Įvairove šiuo atveju tikrai neteks nusivilti – jei atidžiau apžiūrėsite visą siūlomą šių gaminių asortimentą, tuo tikrai įsitikinsite. 

Stogo bagažinės matmenys

Norint keliauti patogiai, itin svarbu atsižvelgti į tai, kokie yra automobilių stogo bagažinės išmatavimai – juk nesinorėtų, kad kyšantis jos galas trukdytų atsidaryti bagažinę ar smarkiai kyšotų pro dureles. Tad turėtumėte atkreipti dėmesį į savo transporto priemonės modelį – stogo bagažinės džipams, visureigiams ir kitiems didesniems automobiliams gali būti didesnės, tačiau vis dėlto, nesuklysite sužinoję tikslesnius matmenis. Gerai, jei stogo bagažinė sutampa su transporto priemonės stogu, tačiau jei rinksitės penkiais ar dešimt centimetrų trumpesnius modelius, bus garantuotas visapusiškas saugumas.

Šie gaminiai taip pat skiriasi ir savo talpa, tad iš anksto turėtumėte numatyti, kiek ir kokių daiktų su savimi norėsite pasiimti. Jūsų patogumui, prie šių prekių aprašymų neretai yra nurodoma, kiek porų slidžių ar snieglenčių į atitinkamą gaminį pavyks sutalpinti – jei ruošitės mėgautis žiemos pramogomis, nepamirškite atkreipti dėmesio į šias specifikacijas. Būtent tokių atributų transportavimas sukelia daugiausiai klausimų, tačiau dabar itin paprasta surasti visus reikiamus atsakymus. Tačiau pasirūpinkite, kad pasirinkta talpa neviršytų Jūsų transporto priemonės leidžiamos apkrovos. Kone visais atvejais bagažinė ant stogo atitinka jų keliamus reikalavimus, tačiau jei ruošitės vežti sunkesnius krovinius, maksimalius skaičius žinoti bus labai pravartu. Juk visuomet norisi, kad kelionės būtų ne tik praktiškos, bet ir saugios – tokias patirtis užsitikrinsite tuomet, jei vadovausitės tuo, ką nurodė atitinkamos transporto priemonės gamintojas.

Kas dar svarbu renkantis bagažinę ant stogo?

Universalios stogo bagažinės pritaikytos daugeliui transporto priemonių, tad tikėtina, jog jeigu Jums reikalingos džipų, BMW stogo bagažinės, nesunkiai surasite sau tinkantį variantą. Visgi, svarbu kuo tiksliau žinoti, kokie stogo bagažinės skersiniai, tvirtinimo būdas ir išmatavimai tinka būtent Jūsų transporto priemonei – taip pavyks išvengti bet kokių nemalonių situacijų.

Automobilių stogo bagažinės yra vieni iš tų pirkinių, kuriuos planuojame įsigyti ilgiems metams, todėl norisi, kad ši investicija atsipirktų su kaupu – džiugintų savo ilgaamžiškumu ir tvarumu. Svarstantiems, kurios bus tikrai patvarios ir kokybiškos stogo bagažinės, atsiliepimai ir kitų vartotojų patirtys padės apsispręsti, ar pasirinktas gaminys yra būtent toks, kokio ieškote Jūs. Nors tam tikri niuansai kiekvienam pirkėjui gali atrodyti skirtingai, prekių kokybe apžvalgos tikrai padės įsitikinti. Kuo daugiau informacijos turėsite, tuo lengviau priimsite sprendimą, kuris tikrai pasiteisins.

Galiausiai beliks labiausiai Jums patinkanti spalva, kurią kiekvienas derina prie savo transporto priemonės atspalvių. Pas mus rasite pilkas, juodas, baltas ir kitų spalvų automobilines bagažines – ant stogo jos atrodys nepriekaištingai. Net ir tuomet, jei nerasite idealiai prie Jūsų transporto priemonės tinkančio atspalvio, galima rinktis ir panašiai atrodančias spalvas. Kadangi šio gaminio nenaudosite visus metus, stilistika tikrai nėra pats svarbiausias niuansas – daug svarbiau, kad naujasis pirkinys būtų patikimas ir sutalpintų visus Jūsų išvykoms reikalingus daiktus. Tai Jums galime garantuoti!

Stogo bagažinės internetu

Ieškantiems, kur stogo bagažines parduoda palankiomis sąlygomis, pakviesime užsukti į Pigu.lt elektroninę parduotuvę – čia stogo bagažinės pigiau parduodamos, o taip pat Jūsų dažnai laukia įvairūs specialūs pasiūlymai. Pastebėję, kad vyksta stogo bagažinės akcija, šį gaminį galite įsigyti ypač palankiomis sąlygomis, todėl nepraleiskite progos šią svarbią autoturizmui skirtą prekę nusipirkti su nuolaida. Išpardavimų metų iš tiesų pavyksta nemažai sutaupyti – nepraleiskite progos to padaryti.

Be to, stogo bagažines pas mus galima pirkti išsimokėtinai. Tuomet su šiuo gaminiu jau sėkmingai leisitės į daugybę nuotykių žadančias keliones, o už savo pirkinį kas mėnesį atsiskaitysite dalimis. Ypač pravartu šiuo pasiūlymu pasinaudoti tais atvejais, kai yra vykdomos lizingo akcijos – jų metu pasinaudoti šiuo pasiūlymu galima be jokio pabrangimo. Palankių apsipirkimo sąlygų mūsų parduotuvėje atrasite ir daugiau – kiekvienam čia pavyks surasti tiek biudžetą, tiek galimybes atitinkančius variantus.

Vis dėlto, gera stogo bagažinės kaina ir visi sutaupyti padedantys pasiūlymai nėra vieninteliai privalumai – šiuos gaminius galima užsisakyti ir internetu, tad net neišėjus iš namų pavyks greitai ir patogiai apsipirkti. Užsakytos stogo bagažinės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje ir Marijampolėje taip pat gali būti atsiimamos ir šiuose miestuose įsikūrusiuose mūsų prekių atsiėmimo centruose. Šis pristatymo būdas Jums nieko nekainuoja, taigi turite galimybę dar šiek tiek sutaupyti.

Mūsų asortimente Jūsų laukia stogo bagažinės Thule, Terra Drive, Neumann ir kitų gamintojų siūlomos prekės – išsirinkite sau tinkamiausią ir mes pasirūpinsime, kad artimiausiu metu ji būtų pristatyta Jūsų nurodytu adresu.