Moto prekės

Motociklo prekės

Kiekvienas motociklininkas galėtų patvirtinti, kad norint kelyje jaustis patogiai ir užtikrintai, reikalinga ne tik ši transporto priemonė, bet ir specialios moto prekės. Šis užsiėmimas daugeliui tampa ne tik smagia, adrenalino kupina pramoga, bet ir gyvenimo būdu, tad ir moto aksesuarai bei kitos motociklų prekės yra neatsiejama jų kasdienybės dalis. Tad jei ieškote naudingų atributų sau ar savo motociklui, šiame asortimente tikrai rasite iš ko pasirinkti.

Sklandesniam važiavimui

Norisi, kad transporto priemonė be jokių nesklandumų įveiktų net ir itin ilgus atstumus, tad šiuo atveju reikės kokybiškos moto alyvos. Laikui bėgant pravers ir motociklų akumuliatoriai – tai pagrindinės prekės motociklininkams, kruopščiai prižiūrintiems savo transportą. Tiek alyva, tiek moto akumuliatoriai gali būti pačių įvairiausių rūšių, tad jei neapsisprendžiate, kuriuos gaminius verta rinktis, siūlome susipažinti su jų atsiliepimais ir apžvalgomis – ši informacija itin pravers pradedantiesiems, tačiau ne mažiau bus naudinga ir profesionalams.

Didesniam komfortui

Tiek motociklų priežiūrai, tiek rimtesniems tvarkymo darbams bus reikalingi specialūs moto reikmenys, tokie kaip motociklų uždangalai, stovai, užraktai ir kitos panašios detalės. Pasirūpinus visais šiais atributais, beliks apgalvoti savo įvaizdį – tuomet pravers stilinga ir patogi moto apranga. Tvirti odiniai moto batai apsaugos pėdą ir leis maksimaliai patogiai spausti pedalus, o specialios moto kelnės apsaugos nuo rimtesnių sužalojimų ir nesuvaržys Jūsų judesių.

Itin svarbus akcentas yra motociklų šalmai – naudodami juos, kelyje galėsite jaustis saugiai ir užtikrintai. Tokių aprangos detalių atrasite ir daugiau, tad paskyrę šiek tiek laiko paieškoms, sezoną galėsite pradėti maksimaliai pasiruošę.

Moto prekės internetu

Ieškantiems, kur prekės motociklininkams parduodamos gera kaina, pasiūlysime apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvės asortimentą. Čia dažnai vyksta akcijos ir išpardavimai – jų metu motociklininkų prekės parduodamos pigiau, o pageidaujantys šiuos atributus gali pirkti išsimokėtinai, lizingu ir taip už prekes atsiskaityti dalimis.

Pasiruošti motociklų sezonui galėsite net neiškėlę kojos iš namų, kadangi moto prekės internetu užsakomos vos per kelias minutes, o po to greitu metu yra pristatomos tiesiai į Jūsų namus, o Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose užsakytus gaminius galėsite pasiimti ir iš prekių atsiėmimo centro.