ad

Moto kelnės

(10)
Tekstilinės kelnės Richa Colorado Lady, juodos kaina ir informacija | Moto kelnės | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 150 € € 19999 1val. 52min.
Moto kelnių tipas: Tekstilinės moto kelnės
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 150 €
Tekstilinės kelnės Richa Colorado, juodos kaina ir informacija | Moto kelnės | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 150 € € 19999 1val. 52min.
Moto kelnių tipas: Tekstilinės moto kelnės
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 150 €
Tekstilinės kelnės Richa Airbender, juodos kaina ir informacija | Moto kelnės | pigu.lt 4 € NUOLAIDA NUO 100 € € 14899 1val. 52min.
Moto kelnių tipas: Tekstilinės moto kelnės
Į krepšelį
4 € NUOLAIDA NUO 100 €
Krosinės kelnės Axo Motion 4, juoda/mėlyna kaina ir informacija | Moto kelnės | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 150 € € 15899 1val. 52min.
Moto kelnių tipas: MX moto kelnės
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 150 €
Krosinės kelnės Axo Motion 4, oranžinė/mėlyna kaina ir informacija | Moto kelnės | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 150 € € 15899 1val. 52min.
Moto kelnių tipas: MX moto kelnės
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 150 €
Moto džinsai Kevlar Choppers kaina ir informacija | Moto kelnės | pigu.lt -14% € 11900 € 13900
Moto kelnių tipas: Tekstilinės moto kelnės
Į krepšelį
Moto kelnės W-TEC RAINY, juodi/geltoni kaina ir informacija | Moto kelnės | pigu.lt 0 € € 2399
Moto kelnių tipas: MX moto kelnės
Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 600 įvertinimų. Žiūrėti visus

Motociklų kelnės

Paruošus motociklą būsimoms kelionėms, dar reikia pasirūpinti ir savo apranga. Vienos iš svarbiausių garderobo detalių yra moto kelnės. Tinkamai pasirinktas variantas užtikrins ne tik patogias, bet ir saugias keliones, todėl svarbu žinoti, į kokius kriterijus reikia atkreipti dėmesį svarstant, kurios motociklų kelnės būtų geriausias pasirinkimas.

Kelnių medžiaga

Odinės motociklininko kelnės pasižymi aukštu komforto ir apsaugos lygiu bei patvarumu, o kad Jūsų kelionės būtų dar saugesnės, prie šių rūbų dažnai papildomai prisiuvamos ir papildomos apsaugos. Visgi, moto odinės kelnės nėra itin kvėpuojančios (nebent turi specialų pamušalą), todėl karštomis dienomis kelionės su jomis gali šiek tiek prailgti.

Vienas populiariausių variantų yra tekstilinės moto kelnės, kurios, nors ir ne tokios tvirtos kaip odinės, pasižymi puikiu lankstumu, lengvumu ir žinoma, patogumu. Tokio modelio baikerių kelnės leidžia odai kvėpuoti, tačiau dėvint jas taip pat pravers papildomos apsaugos.

Vis dažniau pasirenkamos ir vyriškos ar moteriškos moto kelnės-džinsai, kurie yra itin tvirti ir lengvi, o be to, puikiai dera prie bet kokio garderobo. Visgi, nors šie džinsai yra tvirtesni nei tekstilinės ar odinės motociklininko kelnės, jie suteikia kur kas menkesnę apsaugą nuo galimų traumų.

Ieškantiems maksimalios kokybės, rekomenduojama rinktis MX/ krosines kelnes, kurios yra pritaikytos agresyvesniam ir pavojingesniam vairavimui. Šios baikerio kelnės suteikia aukščiausią apsaugos lygį, tad net ir ekstremaliose situacijose galėsite jaustis užtikrintai.

Atsižvelgdami į išvardintus privalumus ir trūkumus, lengvai išsirinksite, kurios kelnės Jums tiktų geriausiai, o jei apsispręsti vis dar sunku, susipažinkite su šių prekių apžvalgomis ir kitų pirkėjų atsiliepimais. Be to, kai kurios moto prekės gali būti patobulintos, tad čia išvardinti trūkumai netikėtai pavirsta privalumais, todėl jei nenorite praleisti patrauklių pasiūlymų, turėtumėte susipažinti su patikusių kelnių aprašymais.

Kiti svarbūs pasirinkimo aspektai

Pasirinkus tinkamiausią medžiagą, beliks pagalvoti apie kitas detales, tokias kaip dizainas ar dydis. Šiuo atveju pasirinkimas bus kur kas paprastesnis – stilių ir spalvų įvairovė pakankamai gausi, kad galėtumėte keliauti atrodydami žavingai, o prie kiekvienų kelnių yra nurodyti tikslūs išmatavimai, tad pakankamai greit nuspręsite, kuris dydis Jums būtų tinkamiausias.

Šios motociklininkų prekės skiriasi ir savo kaina, tad turėtumėte pasvarstyti, kiek galėsite investuoti į šį pirkinį. Visgi, visuomet galima atrasti patrauklių pirkimo sąlygų ir įsigyti moto kelnes pigiau – atkreipkite dėmesį, kada vyksta akcijos, o taip pat apsvarstykite galimybę jas pirkti išsimokėtinai, lizingu.

Motociklininkų kelnės internetu

Ieškantiems, kur odinės, tekstilinės motociklininko kelnės ar kitų rūšių garderobo detalės parduodamos patraukliomis sąlygomis, pasiūlysime užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir apžiūrėti mūsų asortimentą. Čia dažnai vykdomi išpardavimai, tad jeigu pastebėsite vieną iš jų, moto kelnes ar kitas motociklininkų prekes įsigysite itin žema kaina.

Atnaujinti įsimintinoms kelionėms skirtą garderobą galėsite vos per kelias minutes, kadangi moto kelnės internetu užsakomos itin paprastai – išsirinkite patikusius rūbus ir mes pasirūpinsime, kad jie artimiausiu metu būtų pristatyti Jūsų nurodytu adresu. Atkreipkite dėmesį, kad Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose yra įrengti mūsų prekių atsiėmimo centrai – čia savo užsakytus gaminius galite atsiimti nemokamai.