Moto pirštinės

(11)
Prekių išdėstymas

Motociklo pirštinės

Nors pradedantiesiems gali pasirodyti, jog motociklo valdymui puikiai tiks paprastos laisvalaikiu nešiojamos pirštinės, visgi, specialiai šiam tikslui sukurtos moto pirštinės turi kur kas daugiau privalumų. Jos maksimaliai apsaugo odą nuo išorės poveikio ir leidžia susikoncentruoti į vairavimą, o nelaimės atveju puikiai saugo rankas nuo sužalojimų. Tad jeigu kelyje norite jaustis užtikrintai, baikerio pirštinės yra būtinas kiekvienos Jūsų kelionės palydovas!

Pasirinkimo galimybės

Kaip ir daugelis aprangos akcentų, išskiriamos dvi šių aksesuarų grupės – tekstilinės ir odinės motociklininkų pirštinės. Įvairiose apžvalgose ir atsiliepimuose nuolat diskutuojama, kuris iš šių variantų yra geresnis, tačiau vienintelio teisingo atsakymo negali būti, kadangi pasirinkimas priklauso nuo Jūsų kelionių maršruto. Odinės moto pirštinės išsiskiria atsparumu dilimui ir itin patogiai dengia ranką, tačiau jei kelyje nusimato daug drėgmės ir orų prognozės nežada nieko gero, verčiau pagalvoti apie tekstilinį variantą. Pirštinių savybės priklauso ir nuo konkretaus modelio, todėl patartina atidžiai susipažinti su prekių aprašymais.

Atkreipkite dėmesį, kad pirštinės gali būti pritaikytos ir skirtingiems sezonams – žieminės motociklininko pirštinės, padengtos dvigubu odos sluoksniu, užtikrina maksimalią šilumą, o vasarai skirti aksesuarai garantuoja puikią ventiliaciją ir leidžia rankų odai kvėpuoti. Moto pirštinių dydžiai taip pat skiriasi, tačiau jų pasirinkimas pakankamai platus, kad lengvai surastumėte sau tinkamiausią.

Moto pirštinės pigiau

Domina moteriškos motociklininko pirštinės, o galbūt ieškote, kur gera kaina parduoda moto pirštines? Gausų jų asortimentą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje, tad kviečiame apsilankyti ir susipažinti su mūsų pasiūlymais. Dažnai vykdome akcijas ir išpardavimus, o taip pat suteikiame galimybę kokybiškas odines baikerių pirštines įsigyti išsimokėtinai, lizingu, todėl tikrai atrasite Jus tenkinantį pasiūlymą.

Pasirūpinti šiuo svarbiu aksesuaru galėsite bet kuriuo Jums patogiu metu, kadangi tiek vasarinės, tiek žieminės moto pirštinės parduodamos internetu. Užsakę patikusias prekes, greitu metu sulauksite jų pristatymo tiesiai į Jūsų namus, o jei gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose, jas galėsite atsiimti ir mūsų prekių atsiėmimo centruose. Būkite garantuoti dėl savo saugumo – stilingos ir patvarios moto pirštinės padės tai padaryti!

Jūsų peržiūrėtos prekės