ad

Moto striukės

(10)

Vyriškos ir moteriškos moto striukės Jūsų laukia Pigu.lt el. parduotuvės asortimente – čia rasite plačią jų įvairovę ir galėsite apsipirkti ženkliai pigiau. Tai – kone populiariausios motociklininkų garderobo detalės, užtikrinančios ir saugias, ir visapusiško komforto kupinas keliones. Gera jų ventiliacija užtikrina patogumą net ir karščiausiomis dienomis, o kokybiškos medžiagos leidžia garantuoti, jog moto striukes sėkmingai dėvėsite ne vieną nuotykių kupiną sezoną. Susipažinę su šiais rūbais iš arčiau, dėmesio vertų privalumų atrasite ir daugiau – visi jie leis pamiršti bet kokius rūpesčius ir padės susikoncentruoti į kelionių teikiamą malonumą. Įsitikinkite tuo patys: visos moto striukės bet kuriuo metu greitai ir patogiai yra pasiekiamos internetu! 

Tekstilinė moteriška striukė Richa Lausanne, Juoda kaina ir informacija | Moto striukės | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 150 € € 19999 54min.
Moto striukės tipas: Tekstilinės moto striukės
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 150 €
Tekstilinė striukė Richa Phantom 2, juoda kaina ir informacija | Moto striukės | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 150 € € 19999 54min.
Moto striukės tipas: Tekstilinės moto striukės
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 150 €
Tekstilinė striukė Richa Storm 2, juoda kaina ir informacija | Moto striukės | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 150 € € 18399 54min.
Moto striukės tipas: Tekstilinės moto striukės
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 150 €
Tekstilinė striukė Richa Airbender, juoda kaina ir informacija | Moto striukės | pigu.lt 4 € NUOLAIDA NUO 100 € € 14899 54min.
Moto striukės tipas: Tekstilinės moto striukės
Į krepšelį
4 € NUOLAIDA NUO 100 €
Tekstilinė moteriška striukė Richa Chloe, Juoda kaina ir informacija | Moto striukės | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 € € 26499 54min.
Moto striukės tipas: Tekstilinės moto striukės
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
Tekstilinė striukė Richa Gotham 2, Camo kaina ir informacija | Moto striukės | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 150 € € 20699 54min.
Moto striukės tipas: Tekstilinės moto striukės
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 150 €
Striukė Akito Horizon, juoda/raudona kaina ir informacija | Moto striukės | pigu.lt 0 € 4 € NUOLAIDA NUO 100 € € 11198 54min.
Moto striukės tipas: Tekstilinės moto striukės
Į krepšelį
4 € NUOLAIDA NUO 100 €
Striukė Akito Horizon, juoda/mėlyna kaina ir informacija | Moto striukės | pigu.lt 0 € 4 € NUOLAIDA NUO 100 € € 12098 54min.
Moto striukės tipas: Tekstilinės moto striukės
Į krepšelį
4 € NUOLAIDA NUO 100 €
Neperšlampama striukė W-TEC Rainy, geltona kaina ir informacija | Moto striukės | pigu.lt 0 € € 3899
Moto striukės tipas: Tekstilinės moto striukės
Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 600 įvertinimų. Žiūrėti visus

Moto striukės gera kaina

Baikerių striukės tampa ne tik jų įvaizdžio dalimi, bet ir svarbia apsauga nelaimės atveju, tad šia apranga pravartu pasirūpinti kiekvienam, nusprendusiam sėsti už motociklo vairo. Moto striukės nustebins Jus ypatingu patvarumu ir gausiu asortimentu, tad teks gerai pagalvoti, kaip pasipuošę norėsite leistis į adrenalino kupinas keliones.

Kaip išsirinkti moto striukę?

Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį, kad ši apranga yra dviejų tipų – išskiriamos tekstilinės ir odinės motociklininko striukės. Pasirinkimas šiuo atveju priklauso nuo Jūsų važinėjimo įpročių: jei ketinate išbandyti ramesnes trasas ir ieškote aprangos, kuri tiks ir laisvalaikiui, Jums užteks tekstilinės motociklininko striukės, tačiau norite maksimalios apsaugos, ją galės užtikrinti kur kas tvirtinės odinės moto striukės. Tokio tipo rūbai yra itin tvirti ir nepaveikūs trinčiai, tad net ir kritimo metu oda bus apsaugota.

Labai svarbu ir tai, jog moto striukė (moteriška ar vyriška) būtų tinkamo dydžio. Šie rūbai turi būti maloniai prigludę, tačiau ne pernelyg aptempti, jog vis dar galėtų gerai vėdintis. Jei pavyks tai įgyvendinti, net ir kritimo metu jie išliks ant kūno – dėl to apsauga bus dar didesnė. Idealiu atveju moto striukės net ir esant sėdėjimo padėtyje turėtų uždengti nugarą ir sutapti su kelnėmis, o jų rankovės – dengti riešus. Dydžių įvairovė pas mus yra pakankamai plati, taigi tikrai surasite sau tinkamiausią.

Šios baikerių striukės taip pat skiriasi ir savo kaina, todėl vertėtų apsvarstyti, kiek į šį rūbą ketinate investuoti. Visgi, jeigu norite mokėti mažiau, atkreipkite dėmesį, kada vyksta akcijos ir išpardavimai – jų metu vyriškos ir moteriškos moto striukės parduodamos gerokai pigiau. Tokių pasiūlymų visuomet apstu mūsų parduotuvėje.

Kokius papildomus privalumus gali pasiūlyti moto striukės?

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į papildomas šios aprangos savybes – kai kurios striukės motociklininkams turi nuimamas apsaugas, pamušalą ar yra atsparios vandeniui, tad visa tai suteiks dar daugiau komforto būsimų kelionių metu. Taip pat pravartu pasitikrinti, ar motociklo striukė turi kvėpuojančią membraną ir yra pasiūta iš gerai kvėpuojančios medžiagos. Tokios ypatybės garantuos, jog komfortiškai keliausite net ir labai karštomis dienomis.

Moto striukės taip pat gali turėti ir papildomų kišenių – nors tai nėra svarbiausias pasirinkimo aspektas, tokie priedai leis dar patogiau susidėti visus kelionei būtinus daiktus. Svarstydami, kurios moto striukės moterims ar vyrams tiks geriausiai, turėtumėte susipažinti ir su šių prekių apžvalgomis bei kitų pirkėjų atsiliepimais – tuomet būsite tikri, kad priėmėte teisingą sprendimą. Moto striukė (vyriška ar moteriška) dažniausiai tarnauja ne vieną sezoną, tad į paieškas reikėtų pažiūrėti atsakingai. Visos įdėtos pastangos neabejotinai atsipirks su kaupu, o Jūs džiaugsitės kokybiškais, maksimalų komfortą garantuojančiais rūbais.

Motociklininkų striukės internetu

Ieškantiems, kur geromis sąlygomis parduoda moto striukes, pasiūlysime užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir apžiūrėti mūsų asortimentą. Dažnai pateikiame specialius pasiūlymus, o taip pat suteikiame galimybę tekstilines ir odines motociklininkų striukes įsigyti išsimokėtinai, lizingu, tad tikrai visuomet atrasite variantą, kuris geriausiai tiks būtent Jums.                

Patogu ir tai, jog tuomet, kai reikalinga motociklininko odinė striukė ar iš tekstilės pagaminta apranga, šiuos svarbius baikerių stiliaus akcentus galima įsigyti internetu, net neiškėlus kojos iš namų. Užsakyti rūbai artimiausiu metu bus pristatyti į Jūsų namus, o jei pageidausite, juos galėsite atsiimti ir prekių atsiėmimo centruose, kurie yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.