{{suggestion}}
{{product.title}}
{{suggestion}}
{{product.title}}
IŠPARDUOTA

Registruokitės ar prisijunkite ir mes pranešime kai ši prekė pasirodys prekyboje

SUSIJUSIOS PREKĖS
Mes neatsakome už gamintojo puslapyje pateiktą informaciją. Prekės išvaizda nuotraukoje yra naudojama tik pavyzdiniais tikslais, įsigyta prekė gali skirtis nuo pateiktos nuotraukoje. Prekės komplektiškumas nuotraukoje yra tik informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo įsigytos prekės komplektacijos. Prekės spalva nuotraukoje gali skirtis nuo realios prekės spalvos.

Vico-WF1 + PushCam programėlė išmaniajam telefonui – dalintis video įrašais - lengva

Naudojant Vico-WF1  dalintis važiavimo video įrašais - lengva. Į pagalbą ateina programėlė Pushcam APP. Naudojant ją nebereikia išimti ir vėl įdėti SD kortelę. Jūsų išmanusis telefonas automatiškai parsisiųs reikiamus duomenis ir patalpins juos debesyje –serveryje.

  1. Parsisiųskite ir įdiekite Pushcam programėlę. Kai bus užfiksuotas eismo įvykis, programėlė automatiškai parsisiųs vaizdo įrašą į telefoną.
  2. Vėliau, išlipus iš automobilio, Pushcam automatiškai persiųs duomenis į serverį. (Gali būti naudojamas 3G/4G arba WiFi ryšys).
  3. Kai grįšite į namus ir nueisite į Pushcam interneto svetainę, ten rasite patalpintus eismo įvykio failus.

Įmontuota Wi-Fi antena (802.11n), dar daugiau galimybių naudojant mobiliąją programėlę
Vico-WF1  turi įmontuotą Wi-Fi anteną. Parsisiųskite programėlę VicoViewer. Ji yra nemokama. Su ja galėsite stebėti kameros fiksuojamą vaizdą realiu laiku, peržiūrėti jau įrašytus video įrašus,norimus  archyvuoti. Tauip pat galite pasidalinti video su draugais

Facebook tinkle ar Youtube. Programėlė veikia tiek iOS, tiek Android platformose.

Paprastas dizainas su baltu LED indikatoriumi
Vico-WF1 yra labai paprasto dizaino. Pagrindinė funkcija – eismo  įvykio video medžiagos išsaugojimas vyksta paspaudžiant vieną mygtuką. Tas pats mygtukas atlieka dar keletą funkcijų. Paspauskite ir laikykite nuspaudę 2-3 sek – įjungsite arba išjungsite LDWS (įspėja, jei išvažiuojama iš kelio juostos nerodant posukio signalo). Baltos šviesos LED indikatorius rodo prietaiso būklę.

Informacija balsu
Vico-WF1 turi informacijos teikimo balsu funkciją. Sistemos būklė yra palydima balso pranešimais, pvz. vaizdo įrašymas,  Wi-Fi ryšio būklė, eismo įvykio užfiksavimas, SD kortelės būklė, LDWS sistemos būklė.

LDWS – Lane Departure Warning System (Išvažiavimo iš eismo juostos įspėjimo sistema)
Vico-WF1 turi sumontuotą LDWS sistemą. Jei vairuotojas išvažiuoja iš eismo juostos ribų nerodydamas posukio signalo, jis gauna įspėjimą balsu. Norint įjungti arba išjungti šią funkciją paspauskite ir laikykite nuspaudę mygtuką 2-3 sekundes. Ši funkcija ypač naudinga važiuojant dideliu greičiu.

Automatinis pranešimo išsiuntimas el. paštu
Vico-WF1 į el. pašto dėžutę gali atsiųsti pranešimą.

Karščiui atsparus dizainas
Vico-WF1 pasižymi unikaliu dizainu, kuris gerai išsklaido karštį – iš apačios į viršų, tada – į abu šonus.

WDR + 3DNR vaizdo pagerinimo technologija
Vico-WF1 naudoja naują vaizdo apdirbimo variklį, kuris palaiko WDR technologiją. Kartu su 3DNR (3D-Noise Reduction)  - triukšmo šalinimo technologija, esant prasteniam apšvietimui, vaizdo įrašuose matysis mažiau spalvinio triukšmo, o kontrastas bus labiau subalansuotas.

160 laipsnių apžvalgos kampo plačiakampis objektyvas
Vico-WF1 turi  160 laipsnių apžvalgos kampo plačiakampį objektyvą. Kamera pilnai apima priekinio stiklo vaizdą.

Full HD + H.264 filmavimas, pažangi vaizdo įrašų glaudinimo technologija
Vico-WF1  išsaugo video medžiagą H.264 formatu. Lyginant kokybę, ji atitiktų Blue-Ray disko. Vaizdo įrašai yra labai detalūs.

Naujos kartos CMOS jutiklis, geresnė vaizdo kokybė
Vico-WF1 is turi 3 mega pikselių CMOS jutiklį, kuris užtikrina aukštos kokybės video įrašus tiek dieną, tiek naktį.

Vaizdo įrašų personalizavimas
Vico-WF1 leidžia į video medžiagą įterpti unikalią informaciją - vardą. Norimus vaizdo įrašus galima įkelti į Facebook tinklą ar Youtube. (Naudojant mobiliąją aplikaciją).

Užfiksuosite svarbius įvykius
Incidento atveju paspauskite mygtuką. Vico-WF1 į netrinamą atmintį įrašys 30 sekundžių trukmės video medžiagą, nufilmuotą prieš ir po mygtuko paspaudimo.

Įmontuotas G-jutiklis
Įmontuotas 3 ašių G-jutiklis incidento atveju automatiškai aktyvuos vaizdo užfiksavimą  ir jo perkėlimą į netrinamą atmintį.

Prekės ID 5497278
Kategorija Vaizdo registratoriai
Prekės svoris su įpakavimu {{productWeight}} kg
Gamintojas Vico
Įrašymo laikmena micro SD/SDHC
Ekrano dydis Nėra
Akselerometras Taip
Filmavimo raiška 1920x1080
Vaizdo klipai -
Atminties tipas microSDHC
Palaikomi formatai H.264
Kita Procesorius Atheros Integrated 802.11n; Sensorius naujos kartos 3 Megapixel CMOS; Rezoliucija 1920 x 1080 @ 30 FPS (Default) 1280 x 720 @ 60 FPS 1280 x 720 @ 30 FPS; Atmintis Micro SDHC iki 32GB, 8GB ir Class10 reikalinga
Ši prekė kol kas neturi atsiliepimų.
REKOMENDUOJAME
ŽIŪRĖJĘ ŠIĄ PREKĘ TAIP PAT DOMĖJOSI
KONSULTUOJAME VISĄ PARĄ
+370 661 05555
Pilna pigu.lt svetainės versija