ad

Automobiliniai dažai

(91838)

Kokybiški automobiliniai dažai palankia kaina parduodami internetu, Pigu.lt el. parduotuvėje. Plati atspalvių įvairovė ir sutaupyti leidžiantys išpardavimai. Pasitelkę šiuos korektorius, labai greitai ir paprastai užmaskuosite skirtingose transporto priemonės vietose esančius įbrėžimus. Pats procesas neužtruks, o naujųjų auto dažų užteks pakankamai ilgam laikotarpiui. Tai – puiki galimybė taupyti savo laiką ir pinigus!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 597 įvertinimai. Žiūrėti visus

Dažai automobiliui

Kad ir kaip saugotume ir puoselėtume savo automobilį, kartais be didesnių ar mažesnių įbrėžimų nepavyksta apsieiti – kartais jie atsiranda ir be mūsų pačių pagalbos. Visgi, tai nereiškia, jog iš karto reikia keliauti į servisą ir išleisti nemenką sumą pinigų atitinkamos detalės dažymui – specialūs automobiliniai dažai patiems labai lengvai leis susitvarkyti su tokia užduotimi. Tai naujos kartos korektoriai, kurie yra skirti būtent įbrėžimų taisymui.

Specialiame rinkinyje rasite visas darbui reikalingas priemones – dažų buteliuką, apsauginį dangtelį, geresniam dažų išsimaišymui skirtą svarelį ir pieštukui skirtą adatėlę. Taip pat pridedamas pieštukas (jis tiks smulkiems pažeidimams) ir teptukas – juo uždažysite didesnius pažeidimus. Spalvų įvairove taip pat neteks nusivilti, tad jeigu ant savo transporto priemonės pastebėjote kelis ramybės neduodančius pažeidimus, užsukite pas mus ir nuspręskite, kurie automobiliniai dažai Jums bus patys tinkamiausi.

Geriausi automobiliniai dažai: į ką reikia atsižvelgti?

Šiuo atveju pasirinkimas tikrai nebus sudėtingas – tereikia įsitikinti, jog auto dažai flakonuose bus būtent tokios spalvos, kaip ir Jūsų transporto priemonė. Prie kiekvienos prekės yra pateikiamas spalvos kodas, pavadinimas, automobilio modelis ir netgi gamybos metų intervalas, tad jeigu žinosite bent kelis iš šių niuansų, pasirinkimo procesas tikrai neužtruks. Galite būti tikri – tokie automobiliniai dažai balionėliuose visiškai atitiks gamyklinę spalvą. Tai galioja net ir tais atvejais, kai ji nėra visiškai standartinė.

Taip pat verta atkreipti dėmesį, kokiai remonto vietai automobilių dažai flakonuose yra skirti. Dažniausiai juos galima pritaikyti keliems skirtingiems pažeidimams – kadangi vienos pakuotės turėtų pakakti ilgesniam laikotarpiui, tikrai įvertinsite šį privalumą. Pats darbo procesas taip pat neužtruks, kadangi šiuolaikiškos technologijos dėka, nudažytų detalių nereikia papildomai lakuoti ar kelis kartus dažyti – taip išvengiama ir papildomų išlaidų. Vokiška kokybė garantuoja ir tai, jog net ir nudažius įbrėžimus vienu sluoksniu, šio proceso greitai nereikės pakartoti: šie gaminiai yra pakankamai atsparūs išorės poveikiui, tad Jums tereikės išvengti naujų įbrėžimų.

Tokie automobiliniai dažai stebina aukšta kokybe ir savo efektyvumu – vieną kartą juos išbandę vairuotojai, dažniausiai nebeieško kitų galimų sprendimo būdų. Tuo labiau, jog pasirinkus šį variantą, pavyksta problemą išspręsti ir greičiau, ir gerokai pigiau. Jei ir Jūs norite įsitikinti, jog šie automobiliniai dažai kaina atitinka kokybę, tai padaryti padės jų apžvalgos ir atsiliepimai – kuo informacijos daugiau, tuo apsispręsti pavyksta paprasčiau.

Auto dažai internetu

Ieškantiems, kur auto dažai balionėliuose parduodami palankiomis sąlygomis, siūlome užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę. Čia rasite itin plačią, skirtingoms automobilių markėms ir modeliams pritaikytą šių prekių įvairovę ir lanksčias apsipirkimo sąlygas. Nepraeikite pro šalį, jei pastebėsite vykstančius išpardavimus – akcijų metu automobiliniai dažai parduodami kur kas pigiau. Jei seniai svajojote išbandyti šią naujos kartos technologiją, didelės nuolaidos paskatins tai padaryti.

Patogu ir tai, jog tuomet, kai reikalingi automobilių dažai Utenoje ar bet kur kitur Lietuvoje, juos galima įsigyti net neiškėlus kojos iš namų. Visi automobiliniai dažai internetu užsakomi bet kuriuo Jums tinkamu metu: tereikia išsirinkti tinkamiausią gaminį ir prekė neilgai trukus atkeliaus Jūsų pageidaujamu adresu. Atkreipkite dėmesį, jog automobiliniai dažai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje gali būti pristatyti ir į vieną iš šiuose miestuose esančių mūsų prekių atsiėmimo centrų. Iš čia juos atsiimsite be jokių papildomų mokesčių, taigi pavyks išleisti dar šiek tiek mažiau.