ad

Stabdžių sistemos

(43)

Automobilių stabdžių sistemos dalys: diskai, apsaugos, trinkelės, davikliai ir kitos detalės ypatingai gera kaina siūlomos Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Visos šios dalys užtikrina, kad stabdžių sistema veiks nepriekaištingai, o Jūs niekuomet neprarasite transporto priemonės valdymo kontrolės – net ir nedidelės detalės ženkliai prisideda prie stabdymo efektyvumo. Platus jų pasirinkimas yra pritaikytas skirtingiems biudžetams ir įvairių markių transporto priemonėms, tad didelė tikimybė, kad čia atrasite sau tinkamiausias. Visos stabdžių sistemos dalys labai patogiai yra pasiekiamos internetu, tad norint apsipirkti, netgi neteks iškelti kojos iš namų – tai galėsite padaryti vos keliais mygtuko paspaudimais. Nieko nelaukite ir užeikite apsižvalgyti: dabar itin paprasta tai padaryti! 

Stabdžių diskas Vika 350 mm kaina ir informacija | Stabdžių sistemos | pigu.lt € 3875 Į krepšelį
Priekinis ABS daviklis Vika kaina ir informacija | Stabdžių sistemos | pigu.lt € 954 Į krepšelį
Priekinis ABS daviklis Bapmic kaina ir informacija | Stabdžių sistemos | pigu.lt € 1735 Į krepšelį
Stabdžių diskas Vika 314 mm kaina ir informacija | Stabdžių sistemos | pigu.lt € 5159 Į krepšelį
Stabdžių diskas Vika 350 mm kaina ir informacija | Stabdžių sistemos | pigu.lt € 3733 Į krepšelį
Stabdžių diskas Vika 300 mm kaina ir informacija | Stabdžių sistemos | pigu.lt € 2541 Į krepšelį
Galinis ABS daviklis Vika kaina ir informacija | Stabdžių sistemos | pigu.lt € 1540 Į krepšelį
Priekinis ABS daviklis Vika kaina ir informacija | Stabdžių sistemos | pigu.lt € 954 Į krepšelį
Galinis stabdžių suportas kaina ir informacija | Stabdžių sistemos | pigu.lt € 12602 Į krepšelį
Galinis ABS daviklis kaina ir informacija | Stabdžių sistemos | pigu.lt € 2080 Į krepšelį
NAUJIENA

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 619 įvertinimų. Žiūrėti visus

Automobilių stabdžių sistemos dalys internetu

Dažniausiai nei vienam vairuotojui nekyla klausimų, už ką yra atsakingos stabdžių sistemos. Pagrindinės jų paskirtys yra transporto priemonės greičio sumažinimas ar pilnas sustabdymas, tad akivaizdu, kad kiekviena dalis turi veikti nepriekaištingai ir būti kaip įmanoma aukštesnės kokybės. Tačiau laikui bėgant gali tekti pagalvoti apie šių detalių pakeitimą – tuomet platų jų pasirinkimą rasite apsilankę mūsų parduotuvėje.

Stabdžių diskai

Stabdžių diskai daro didelę įtaką transporto priemonės stabdymo efektyvumui ir stabdymo keliui, todėl jie turi būti nepriekaištingos būklės. Bet kokie aiškiai pastebimi įtrūkimai, rūdys ar kiti panašūs pažeidimai prisideda prie to, jog automobilių stabdžių sistemos veikia netinkamai, todėl kuo greičiau reikėtų pagalvoti apie pokyčius. Dėl to galima kaltinti netinkamą aptarnavimą, priežiūrą, eksploatavimą ar montavimą, tačiau jei deformacijos jau egzistuoja, yra tik vienintelis būdas susigrąžinti stabdymo efektyvumą. Papildomai verta patikrinti ir jų storį: minimalus parametras nurodomas aptarnavimo instrukcijose, o kartais netgi yra užrašomas ant pačių detalių.

Renkantis tinkamiausius modelius, svarbu atkreipti dėmesį į jų skersmenį, kuris turi būti pritaikytas Jūsų automobiliui. Ši informacija yra nurodoma prekių aprašymuose – čia taip pat dažnai rasite informaciją ir apie tai, kokioms automobilių markėms ar atitinkamų metų transporto priemonėms šios detalės yra pritaikomos. Atkreipkite dėmesį ir į tai, jog asortimente yra priekiniai ir galiniai stabdžių diskai – tai taip pat turės įtakos geriausio varianto paieškoms.

Kai pasirenkami stabdžių diskai, kaina taip pat yra svarbus kriterijus – nors susidėvėjusias detales keisti būtina bet kokiu atveju, visuomet malonu, kai pavyksta šiek tiek sutaupyti. Galutinė vertė priklauso nuo gamintojo, pardavėjo ir konkretaus modelio ypatybių, tad tinkamą variantą surasti tikrai yra įmanoma. Be to, galima rasti pasiūlymų, kuomet stabdžių diskai pigiau parduodami – jų niekuomet nestinga mūsų parduotuvėje.

Stabdžių diskų apsaugos

Galima sakyti, jog šios apsaugos – taip pat labai svarbios stabdžių sistemos dalys, kadangi jos iš vidaus saugoja diskus nuo įvairių išorinių veiksnių, tokių kaip žvyras ar vanduo. Tokiu būdu užtikrinama tinkama šių detalių eksploatacija. Siekiant sukurti kuo lengvesnius gaminius, tokios stabdžių dalys dažniausiai yra ganėtinai plonos, todėl jos anksčiau ar vėliau surūdija ir turi būti pakeistos naujomis. Priešingu atveju apsaugos nebuvimas techninės apžiūros metu bus žymimas kaip trūkumas, o ir diskai dėvėsis kur kas greičiau.

Gera žinia ta, jog tokios stabdžių diskų apsaugos nereikalauja didelių investicijų, todėl pasitaikius progai vertėtų patikrinti jų būklę. Idealiu atveju tai reikėtų padaryti kiekvieną kartą, kuomet keičiamos padangos – tikėtina, jog tokiu atveju pavyks išvengti nemalonių siurprizų. Savaime suprantama, kad šios stabdžių sistemos dalys turėtų būti tvirtos ir atsparios pažeidimams – nors už aukštesnės kokybės gaminius teks susimokėti šiek tiek daugiau, jų tarnavimo trukme taip pat neteks nusivilti. Papildomai galite pasidomėti kitų vairuotojų patirtimis: jų apžvalgos ir atsiliepimai padės Jums priimti galutinį sprendimą.

Kaip ir stabdžių diskai, šios apsaugos turėtų būti pritaikytos konkrečiam transporto priemonės modeliui (dažnu atveju jos tinka net keliems), tad nepamirškite atkreipti dėmesio ir į šią labai aktualią informaciją, esančią prekių aprašymuose. Šios dalys taip pat gali būti pritaikytos tiek priekiniams, tiek ir galiniams diskams – pasirinkimo įvairovės Jums neturėtų pritrūkti.

Stabdžių trinkelės

Stabdžių trinkelės yra dar vienas svarbus šios sistemos elementas, kuris yra laikomas vienu iš greičiausiai nusidėvinčių. Visgi, tarnavimo trukmė priklauso ne tik nuo gaminių kokybės, bet ir nuo Jūsų važiavimo stiliaus. Jei esate pavyzdingi vairuotojai, apie pokyčius reikės galvoti rečiau, tačiau jei nevengiate agresyvesnio važinėjimo, nenustebkite, jei po kelių tūkstančių kilometrų išgirsite jų cypimą. Jis dažniausiai yra lengvai atpažįstamas – nors dėl šio garso gali būti kalti ir diskai, ir apsaugos, neretai tenka pagalvoti ir apie naujas stabdžių trinkeles.

Renkantis jas, kaip ir visuomet pirmiausiai reikia atkreipti dėmesį į detalių suderinamumą su Jūsų vairuojamu automobiliu. Jų medžiaga turėtų būti kuo panašesnė į stabdžių diskų – dar geriau, jei atrasite ir tokį patį jų gamintoją. Kai pasirenkamos stabdžių trinkelės, kaina taip pat turi įtakos galutiniam sprendimui.

Šiuo atveju reikėtų atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios jos yra pagamintos. Pačios tvariausios bus keramikinės, tačiau joms prireiks ir didesnių investicijų. Savo kaina panašios bus iš lengvojo plieno lydinio pagamintos detalės, tvirtumu džiugins pusiau metaliniai modeliai, o organines stabdžių trinkeles reikės pakeisti kone dažniausiai. Šiuo atveju reikėtų įvertinti savo važinėjimo stilių (jei stabdysite ramiai, tikrai ne visais atvejais verta rinktis brangiausius variantus) ir palyginti kelis skirtingus modelius. Pas mus esančios detalės tikrai nepareikalaus didelių investicijų, tad joms susidėvėjus, neprivalėsite plačiai atverti piniginės.

Stabdžių davikliai                

ABS davikliai, dar kitaip žinomi kaip rato greičio jutikliai yra svarbi stabdžių antiblokavimo sistemos dalis. Būtent jų dėka transporto priemonės ratai neužsiblokuoja net ir tuomet, jei tenka stabdyti ekstremaliai – kitaip tariant, net ir tokiose situacijose galima neprarasti kontrolės ir gero sukibimo su kelio danga. Tokie stabdžių davikliai yra tvirtinami prie kiekvieno rato: jie stebi jo sukimosi greitį ir jei jis tampa mažesnis nei kitų ratų, ši informacija efektyviai yra perduodama į ABS valdymo kompiuterį. Nors tokia sistema gali atrodyti gan sudėtinga, iš tiesų ji yra itin paprasta ir labai svarbi.

Visgi, laikui bėgant, dėl natūralaus nusidėvėjimo ar kitų veiksnių tokie stabdžių sistemos davikliai gali sugesti ir tinkamai nebeatlikti savo funkcijos. Tokį gedimą pastebėti nėra sudėtinga: dažniausiai matome prietaisų skydelyje užsidegusią ABS lemputę, tačiau kartais ir važiuodami jaučiame pokyčius. Pavyzdžiui, jei greitai nuspaudus greičio pedalą nebejaučiate vibracijos, o transporto priemonė valdoma sunkiau nei įprastai, dėl to gali būti kalti stabdžių davikliai. Kartais galima ir atvirkštinė situacija, kuomet ši detalė netinkamu laiku įjungia šią sistemą ir dėl to lygiame kelyje jaučiame neįprastus pedalo pulsavimus.

Renkantis stabdžių sistemos daviklius, reikėtų atkreipti dėmesį, ar jie yra pritaikyti priekiniams, ar galiniams ratams. Taip pat privalu patikrinti, ar jie iš tiesų yra suderinami su Jūsų automobiliu.

Stabdžių sistemos dalys gera kaina

Tuos, kuriuos domina priekabų stabdžių sistemos ar kitoms transporto priemonėms skirtos detalės, pakviesime užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir iš arčiau susipažinti su mūsų asortimentu. Čia rasite platų prekių pasirinkimą ir pasiūlymus, kurie padės nemažai sutaupyti. Dažnai vykdome akcijas ir išpardavimus – jų metu tiek stabdžių kaladėlių davikliai, tiek kitos detalės gali būti įsigytos su labai solidžia nuolaida.

Apsipirkimui taip pat neteks eikvoti daugybės brangaus savo laiko, kadangi stabdžių sistemos dalys yra parduodamos internetu. Jums tereikia užsakyti pačias tinkamiausias, o mes tuomet pasirūpinsime kaip įmanoma efektyvesniu jų pristatymu pageidaujamu adresu. Nemokamai dalis galima atsiimti ir patiems, atvykus į mūsų prekių atsiėmimo centrus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.