Saugos reikmenys

(17)
Prekių išdėstymas

Saugos reikmenys internetu

Nors dažnai atrodo, kad aplink vykstantys eismo įvykiai mūsų nepasieks, vis dėlto, niekuomet negalime žinoti, už kurio kampo tyko nelaimė. Norėtųsi, kad jų mūsų gyvenime būtų kaip įmanoma mažiau, tačiau atsakingai vairuoti ir pasirūpinti maksimaliu saugumu reikia kiekvienam, tad šiuo atveju ypač praverčia pagrindiniai saugos reikmenys.

Ką visuomet reikia turėti bagažinėje?

Ne tik ruošiantis techninei apžiūrai, bet ir norint jaustis ramiai kelyje, bagažinėje turėtų būti tokios automobilio saugos priemonės kaip vaistinėlės dėžutė, šviesą atspindinti liemenė, gesintuvas ir trikampis avarinis ženklas. Vertėtų pagalvoti ir apie avarinį įrankį – jo pagalba bus galima greičiau išdaužti transporto priemonės stiklą, nukirpti saugos diržus, o jeigu pasirinksite daugiafunkcinį variantą, jame bus įmontuotas ir žibintuvėlis, kuris bus ypač naudingas tamsiuoju paros metu. Visi šie daiktai pravers patekus į eismo įvykį ar sugedus Jūsų mašinai, o automobilio vaistinėlės turinys gali pasitarnauti ir namuose, todėl kiekvieno pareiga šiomis priemonėmis pasirūpinti kaip įmanoma anksčiau. Tuo labiau, kad mašininės vaistinėlės kaina tikrai yra prieinama visiems, o ja naudotis galėsite pakankamai ilgą laikotarpį.

Automobilio saugos rinkinys

Visas šias saugos priemones galite įsigyti atskirai, tačiau jeigu norisi sutaupyti laiko ir pinigų, Jums turėtų patikti specialūs rinkiniai automobiliui – juose rasite viską, ko gali prireikti nelaimės atveju. Vaistinėlės rinkinys ir kiti atributai atitiks visus nustatytus reikalavimus, todėl galėsite būti užtikrinti dėl savo saugumo – tokia komplektacija neužims daug vietos, tačiau visus gaminius visuomet turėsite po ranka.

Nusprendėte, kad vertėtų daugiau dėmesio skirti saugumui ir ieškote, kur vaistinėlės automobiliams ar kiti reikmenys parduodami patraukliomis sąlygomis? Tuomet pakviesime užsukti į Pigu.lt elektroninę parduotuvę ir susipažinti su mūsų prekių asortimentu – čia Jūsų laukia vaistinėlė mašinai ir kiti svarbiausi transporto priemonių atributai. Dažnai vykstančios akcijos leis sutaupyti papildomų lėšų, kadangi jų metu saugos reikmenys parduodami gerokai pigiau. Taupantiems savo laiką, patiks ir tai, jog tuomet, kai reikalinga vaistinėlė, pirkti ją galima net neišėjus iš namų – vaistinėlės internetu užsakomos vos per kelias akimirkas, tad Jums beliks išsirinkti patikusius gaminius, o mes tuomet pasirūpinsime, kad jie artimiausiu metu atkeliautų tiesiai į Jūsų namus.