Daugiau kategorijų

Baldai ir namų interjeras

Miegamojo, virtuvės, biuro, vonios, vaikų kambario, prieškambario, lauko ir kitų tipų baldai bei jų komplektai gera kaina siūlomi Pigu.lt parduotuvėje. Kiekvienas iš mūsų svajoja sukurti jaukumu ir ramybe alsuojančią namų atmosferą, į kurią visuomet būtų gera sugrįžti. Ją išplėtoti padeda baldai ir namų interjero detalės – gausus jų asortimentas leis sukurti asmeninius poreikius atitinkančią aplinką. Dabar jie neretai gali pasiūlyti net kelias skirtingas funkcijas – toks sprendimas patiks tiek taupantiems vietą, tiek vertinantiems praktiškus sprendimus. Nereikės nerimauti ir dėl to, ar baldai namams derės prie bendros jų stilistikos: Jūsų laukia ypatingai gausi stilių, spalvų ir formų įvairovėMinimalistiniai skandinaviški, prabangūs klasikiniai ar unikalūs šiuolaikiniai – tai populiariausi, tačiau tikrai ne vieninteliai sprendimai interjerui. Lengvai surasite ir Jus tenkinantį kainos pasiūlymą, kadangi pas mus dažnai vyksta akcijos ir išpardavimai – baldai tuomet pigiau parduodami, taigi pavyksta nemažai sutaupyti. Norintiems už savo pirkinius atsiskaityti dalimis, patinka ir tai, jog čia juos galima pirkti išsimokėtinai, lizingu. Įvairių dydžių, atspalvių ir skirtingų dizainų pigūs baldai internetu parduodami mūsų parduotuvėje: užeikite apsidairyti!

Labiausiai dominančios prekės

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 019 įvertinimų. Žiūrėti visus

Nesuklysime pasakydami, kad baldai interjerui daro didžiulę įtaką – tiek jie, tiek kitos stilistinės detalės gali padėti mums išplėtoti pageidaujamą atmosferą. Nesvarbu, ar svajojate apie jaukų kampelį, ar mėgstate ekstravagantiškus sprendimus, būtent šie gaminiai leis namus ar biurą paversti asmenine savo tvirtove, į kurią visuomet bus gera sugrįžti. Mūsų asortimente Jūsų laukia įvairių stilių, spalvų ir dydžių baldai visiems gyvenimo atvejams, taigi atidžiau susipažinę su visais pasiūlymais, nesunkiai atrasite tai, ko reikia būtent Jums.

Baldai namams: plati įvairovė kiekvieno poreikiams

Namų apstatymui visuomet skiriame ypatingą dėmesį – čia visiems mums tenka praleisti pakankamai daug laiko, todėl labai svarbu priimti tinkamus sprendimus. Priklausomai nuo poreikių, visoms erdvėms keliame skirtingus reikalavimus: siekiame užtikrinti, kad baldai vaikams, jaunuolio kambariui būtų ne tik žaismingi, bet ir labai tvirti, o įsirenginėdami mažesnius kambarius, koncentruojamės į funkcionalumą. Šiais laikais prekyboje tokių variantų tikrai netrūksta: sofos tampa lovomis, galinčiomis pasiūlyti ir daiktų sandėliavimo vietą, spintelės turi dar daugiau naudingų stalčių ar lentynėlių... Labai palankiai vertinami ir baldai transformeriai, kurių ypač daug galime pastebėti stalų asortimente: priklausomai nuo situacijos, galima pasikoreguoti jų dydį ir taip pakeisti paskirtį.

Labai svarbi ir šių gaminių stilistika: ypač tuomet, kai reikalingi baldai svetainei, virtuvei, voniai ar kitoms dažniau lankomoms namų erdvėms. Šiuo atveju turėsite galimybę nuspręsti, kuris stilius Jums artimiausias: skandinaviško, industrinio, modernaus ir klasikinio stiliaus baldai terasai, balkonui, miegamajam ar kitoms patalpoms yra tik dalis to, ką dabar galima surasti prekyboje. Jūsų laukia ir skirtingos tekstūros, įvairiausi atspalviai ir naujausias tendencijas atitinkančios dizaino variacijos. Pasidomėkite šių prekių apžvalgomis ir atsiliepimais: galbūt tai padės priimti galutinį sprendimą. Kaina taip pat dažnai lemia apsisprendimą: kokybiškai pagaminti baldai (mediniai, lietuviški ar kt.) visuomet reikalaus didesnių investicijų, tačiau jų tarnavimo trukmė taip pat bus ilgesnė. Ypač pravartu juos pirkti akcijų metu: tuomet galima tikėtis pačių geriausių pasiūlymų.

Baldai pigiau internetu

Norintiems kokybiškais gaminiais apstatyti savo biurą, namų ar lauko erdves, pasiūlysime apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje, kurioje Jūsų laukia itin gausus šių prekių pasirinkimas. Baldai verslui, virtuvės sprendimai, reprezentacinės ir atsipalaidavimui skirtos namų zonos – tiek šios, tiek kitos erdvės gali būti apstatytos kokybiškais ir stilingais gaminiais.

Garantuojame patogų prekių užsakymą ir greitą jų pristatymą, taigi nereikės sugaišti daug brangaus savo laiko. Be to, visuomet rasite ir sutaupyti leidžiančių pasiūlymų: jei Jus domina pigūs baldai, išpardavimas leis net ir labai kokybiškus jų modelius įsigyti geresnėmis sąlygomis. Verta apsvarstyti galimybę už pirkinius atsiskaityti dalimis, kuri taip pat suteikiama mūsų parduotuvėje. Tai, jog baldai parduodami išsimokėtinai, lizingu patinka kiekvienam, planuojančiam savo biudžetą.

Kruopščiai planuojantiems savo laiką, labai patinka ir tai, jog apsirūpinti pirkiniais galima bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje – dėl to netgi nebūtina išeiti iš namų. Baldai internete pateikiami su visa svarbiausia, sprendimą nulemiančia informacija, o po užsakymo jie gali atkeliauti tiesiai į Jūsų namus ar kitu pageidaujamu adresu. Ieškantiems būdų, kaip sutaupyti dar daugiau ir išvengti pristatymo mokesčių, norime pranešti, kad nuo šiol Jūsų užsakyti baldai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje gali būti nemokamai atsiimami šiuose miestuose įsikūrusiuose prekių atsiėmimo centruose.

Populiariausi baldų prekių ženklai

Top 3 populiariausi baldų prekių ženklai:

Populiariausios baldų ir namų interjero prekės

Top 3 populiariausios baldų ir namų interjero prekės: