Minkštos sienų plokštės

(448)

Minkštos sienų plokštės itin palankiomis kainomis siūlomos Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Efektyvus prekių įsigijimas ir dažnai vykstantys išpardavimai. Šios žavingos apdailos detalės leis išplėtoti jaukų ir tuo pačiu išskirtinai atrodantį interjerą – jas galėsite pritaikyti bet kuriame kambaryje. Minkštos sienų plokštės nustebins labai paprastu montavimu ir itin gausia dizainų įvairove – ją internetu galėsite apžiūrėti bet kada, vos tik atradę laisvesnę akimirką!

Minkšta sienų plokštė Sawana, pilka kaina ir informacija | Minkštos sienų plokštės | pigu.lt GERA KAINA! € 1749 Į krepšelį
GERA KAINA!
Minkšta sienų plokštė Jasmine, kairės pusės, pilka kaina ir informacija | Minkštos sienų plokštės | pigu.lt € 749 ATSIIMKITE ŠIANDIEN Į krepšelį
Minkšta sienų plokštė Jasmine, dešinės pusės, pilka kaina ir informacija | Minkštos sienų plokštės | pigu.lt € 749 ATSIIMKITE ŠIANDIEN Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 341 įvertinimas. Žiūrėti visus

Minkštos sienų plokštės internetu

Kiekvienas savo namuose ar netgi biure svajoja apie išskirtinį ir jaukų interjerą – šiam tikslui galima pasitelkti pačias įvairiausias detales. Sparčiai populiarėjantis sprendimas yra minkštos sienų plokštės, kurios džiugina itin plačiu pasirinkimu ir gali pasiūlyti ne vieną solidų privalumą. Su visais jais susipažinsite ir patogiai apsipirksite apsilankę mūsų parduotuvėje.

Minkštų sienų plokščių privalumai ir pasirinkimo galimybės

Galima sakyti, kad didžiausias privalumas, kokį minkštos sienų plokštės gali pasiūlyti, yra unikali jų išvaizda. Tokie dekoro elementai sukuria 3D, iškilų efektą ir bet kokiai patalpai gali pridėti originalumo. Jos asocijuojasi su šiluma, todėl tai – vienas paprasčiausių būdų bet kokiai erdvei suteikti jaukumo.

Verta paminėti, jog 3D minkštos plokštės gali būti pačių įvairiausių formų ir spalvų – dėl to jos noriai pasirenkamos miegamuosiuose, svetainėse ar netgi biuro patalpose. Koks variantas bus tinkamiausias, priklausys nuo vyraujančio interjero: čia rasite tiek ryškesnių, tiek ir lengvai į bendrą aplinką įsiliejančių modelių. Be to, kartais šios plokštės susideda iš atskirų, smulkesnių detalių, tad kompoziciją galima sukurti ir patiems.

Grįžtant prie privalumų, derėtų žinoti, jog minkštos sienų plokštės yra labai lengvai montuojamos – dažniausiai jas pakanka užklijuoti prie sienos. Kai kurie modeliai taip pat gali pagerinti garso izoliaciją. Atidžiau susipažinę su tokiais gaminiais, privalumų rasite ir daugiau, o jeigu norėsis įsitikinti kokybe, paskaitykite juos jau išbandžiusių apžvalgas bei atsiliepimus.

Minkštos sienų plokštės gera kaina

Besidairantiems, kur minkštos sienų plokštės siūlomos geromis kainomis, reikėtų aplankyti Pigu.lt el. parduotuvę ir peržvelgti šių prekių asortimentą. Čia dažnai rasite ir vykstančias akcijas bei išpardavimus, kurių metu taikomos didelės nuolaidos padės apsipirkti ženkliai pigiau. Tai padaryti galėsite bet kada, vos tik atradę laisvesnę minutę, kadangi minkštos sienų plokštės yra parduodamos internetu. Nutarkite, kurios iš jų Jums atrodo žaviausiai ir užsakytos prekės neilgai trukus bus pristatytos pageidaujamu adresu. Nemokamai jas galėsite atsiimti mūsų prekių atsiėmimo centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.