ad

Šviestuvai - ventiliatoriai

(9)
Eko-Light lubinis led šviestuvas su ventiliatoriumi Zonda 60 W kaina ir informacija | Šviestuvai - ventiliatoriai | pigu.lt 7 € NUOLAIDA NUO 150 € € 23200 13val. 11min.
Prekės ženklas: Eko-Light
Į krepšelį
7 € NUOLAIDA NUO 150 €
Dvipusis Westinghouse šviestuvas - ventiliatorius Princess Trio kaina ir informacija | Šviestuvai - ventiliatoriai | pigu.lt € 7795
Prekės ženklas: Westinghouse
Į krepšelį
Šviestuvas su ventiliatoriumi G. LUX GF-Petra kaina ir informacija | Šviestuvai - ventiliatoriai | pigu.lt € 9685
Prekės ženklas: G.LUX
Į krepšelį
Šviestuvas su ventiliatoriumi G. LUX GF-Sabina kaina ir informacija | Šviestuvai - ventiliatoriai | pigu.lt € 8985
Prekės ženklas: G.LUX
Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 621 įvertinimas. Žiūrėti visus

Šviestuvai - ventiliatoriai pigiau

Tobulas prietaisas namams – tai šviestuvas ir ventiliatorius viename. Daugelis, taupydami erdvę ir pinigus, renkasi kuo funkcionalesnius prietaisus, taigi šviestuvai ventiliatoriai namuose ne tik padeda kuriant apšvietimą, bet ir leidžia atsigaivinti karštą vasaros dieną. Šie prietaisai elektros energijos eikvoja ne daugiau negu viena tipinė 40 vatų elektros lemputė.

Tai nebe naujas prietaisas ir jo istorija siekia dešimtmečius. Šviestuvai ventiliatoriai perkami ne tik vasaros sezonu, bet ir orams atvėsus. Tinkamai pritaikytas šviestuvas su ventiliatoriumi taps kambario akcentu ir papuoš erdvę. Jie gaminami su įvairiausiais šviestuvais: skaidraus, matinio stiklo, gėlių, varpelių ar neutralių formų, ventiliatoriaus sparnai gali būti pagaminti iš metalo, medienos, plastmasės ar kitų žaliavų. Ventiliatoriai gali būti įvairių spalvų – juodi, aukso, sidabro spalvos, vienspalviai, margi ir t. t.

Daugelis šviestuvuose integruotų ventiliatorių veikia ypač tyliai, yra kompaktiški, nes pakabinami ant lubų ir niekam netrukdo. Rekomenduojama paieškoti galingesnio ir didesnio šviestuvo ventiliatoriaus, nes nedidelis ventiliatorius orą patalpoje sklaido ir atvėsina nežymiai. Tuo tarpu brangesni šviestuvai ventiliatoriai turi kelias greičio padėtis, todėl galima reguliuoti vėsinimo intensyvumą. Ši funkcija išties patogi gyvenant tokio permainingo klimato šalyje.

Taigi, įsirengiant ar renovuojant namus, verta pagalvoti apie visus metų laikus ir sukurti palankią aplinką. Šviestuvas- ventiliatorius – tai idealus sprendimas mėgstantiems gaivų ir vėsesnį nei aplinkos orą. O PIGU.LT yra gera vieta įsigyti šviestuvą – ventiliatorių pigiau.