Batutai

(70)

Įvairių dydžių batutai vaikams, suaugusiems, apsauginiai jų tinklai, spyruoklių apsaugos ir kiti priedai internetu žema kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvėje. Mankštai, gerai nuotaikai ar smagiam laisvalaikiui su vaikais – batutai pasitarnaus visuomet, kai norėsis linksmai pajudėti. Jei nestokosite fantazijos ir kūrybiškumo, šį gaminį pritaikysite itin originaliems ir įtraukiantiems mažųjų žaidimams. Nors batutai vaikams patinka labiausiai, tokioms pramogoms neatsispirsite ir Jūs. Ypač tuomet, kai suprasite, kad toks neįpareigojantis šokinėjimas tirpdo ramybės neduodančius kilogramus. Paprasčiausias būdas tuo įsitikinti – patiems išbandyti šio gaminio suteikiamus privalumus ir atrasti jam vietos savo kieme. Aukšta kokybė, maksimalus saugumas ir gausus skirtingų dydžių pasirinkimas – tai tik maža dalis to, ką galėsite Jums pasiūlyti. Suskubkite pamatę vykstančius išpardavimus: batutai akcijos metu parduodami itin palankiomis sąlygomis!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 381 įvertinimas. Žiūrėti visus

Batutai vaikams ir suaugusiems

Tikriausiai neabejojate, jog lauko batutai mažyliams nenuoramoms sukelia daug emocijų bei gausybę smagių ir neišdildomų akimirkų. Galbūt ir patys pamenate laikus, kai prašydavote tėvų keleto monetų, kad galėtumėte smagiai pašokinėti pajūryje, ar miesto šventėje. Ar šokinėdami vieni, ar su draugais, mažyliai greitai pasikrauna savo laimės bateriją – juk juokas ir linksmybės – vitamino C gamyba. Tokia veikla pakelia nuotaiką, suteikia daug jėgų. Vis dėlto – į šią veiklą noriai įsitraukiame ir mes patys, suaugusieji. Iš to tikrai yra naudos – net nepastebime, kaip aktyviai leidžiant laiką dega kalorijos, todėl ilgainiui galime pastebėti net ir figūros pokyčius. Nesvarbu, ar šis gaminys jums reikalingas dėl geresnės fizinės formos ir aktyvumo, ar tiesiog norite pasilinksminti su savo mažaisiais nenuoramomis, visuomet turėsite iš ko pasirinkti. Mažesni ar dideli batutai ir jų dalys (apsaugos, tinklai ir kt.) Jūsų laukia mūsų asortimente. Tad pirmiausia pravartu žinoti, į kokius aspektus atsižvelgti juos renkantis.

Batuto skersmuo

Šio gaminio dydis yra vienas esminių pasirinkimo kriterijų, kuris priklauso nuo to, kas juo dažniausiai naudosis ir kur jis bus statomas. Batutas 305 cm, kaina yra prieinamas kiekvienam, o jo dydis tinka ir nedideliam kiemui – jie dažniausiai būna pritaikyti mažesniam svoriui, tad ant jo saugiai galės šokinėti vienas ar du jaunuoliai. 3,66 metrų skersmens gaminiai bus tarpinis variantas tiems, kurie nenori, kad didelis statinys dominuotų kieme, tačiau siekia, kad jis būtų pakankamai didelis, jog juo galėtų naudotis paaugliai ar keli vaikučiai.

Dar didesni modeliai, kurių skersmuo prasideda nuo 4 metrų, kieme atitinkamai užims daugiau vietos, tačiau turėdami tokį gaminį, šokinėti ant jo galėsite drauge su visa šeima – jų maksimalus naudotojų svoris būna pats didžiausias. Būtent į šį parametrą ypač svarbu atkreipti dėmesį – taip tiksliau išsiaiškinsite, kuris variantas tinka Jūsų šeimai.

Geriausias batutas vaikams ir suaugusiems: į ką dar reikia atsižvelgti?

Šie gaminiai dažniausiai turi apsauginį tinklą, kuris leidžia išvengti nemalonių nukritimų ant kietos žemės. Šis priedas gali būti bendroje komplektacijoje, tačiau jį visuomet galite įsigyti papildomai. Jie taip pat skiriasi savo montavimo tipu ir nors abiejų pagrindinė funkcija yra tokia pati, vidinis tinklas padeda išvengti ir sąlyčio su rėmu bei situacijų, kuomet pėda atsiduria tarp spyruoklių. Pagalvokite ir apie kitus papildomus priedus – laikui bėgant gali praversti naujas šokinėjimo paviršius, spyruoklės, ar jų apsauga. Naudingos bus ir kopėčios, padėsiančios paprasčiau užlipti ar nulipti.

Vertėtų atsižvelgti ir į tai, jog visos pagrindinės šių gaminių dalys būtų tvirtos ir kokybiškos – tuomet būsite tikri dėl savo ir mažųjų saugumo. Patvarus rėmas, spyruoklės ir stabili konstrukcija garantuos, kad šokinėdami patirsite tik pačias geriausias emocijas, tad jeigu turite galimybę, rinkitės sunkesnius ir tvirtesnius gaminius. Neišbandžius jų – nuspręsti sunku, tačiau jeigu susipažinsite su šių prekių apžvalgomis ir kitų vartotojų atsiliepimais, bus kur kas paprasčiau susidaryti savo nuomonę.

Atskirai turėtų būti paminėtas ir mini batutas su rankenomis – toks variantas tiks ir sporto salėje, ir erdvesniuose namuose. Patogi rankena leis patogiau atlikti fitneso pratimus, o kompiuteris parodys šuoliukų skaičių, kalorijas ar laiką, tad treniruotė bus efektyvesnė ir gerokai įdomesnė – jei kartais pritrūksta motyvacijos, šis gaminys padės ir vėl ją susigrąžinti. Daug erdvės jam skirti taip pat nereikės: nedidelę sporto erdvę galėsite įsirengti net ir mažesniame kambaryje.

Nors gali pasirodyti, kad dizainas šiuo atveju tikrai nėra pagrindinis aspektas, pasirodo, jog daugeliui ypač sunku nuspręsti, kokios spalvos turėtų būti šis linksmybes garantuojantis statinys. Tradiciškai šį gaminį įsivaizduojame mėlynos spalvos, tačiau vis labiau populiarėja puikiai į kraštovaizdį įsiliejanti žalia apdaila. Ar šis kriterijus svarbus, priklausys nuo to, kiek dėmesio skiriate bendram eksterjerui ir kas dažniausiai šokinės ant šio gaminio. Ryškiai šviečiantis rožinės spalvos modelis tikrai paliks įspūdį mergaitei, tačiau jai lygiai taip pat gali patikti ir kiti atspalviai, tad jei perkate šį gaminį vaikams, galite paklausti ir jų nuomonės. Visgi, nepamirškite, kad šiuo atveju svarbiausia yra kokybė ir patvarumas – tik išsirinkę tvirtą gaminį, galėsite visapusiškai atsipalaiduoti ir išbandyti šį smagų bei aktyvų užsiėmimą.

Batutai internetu

Ieškote tinkamiausio gaminio vaikams ar visos šeimos linksmybėms? Tuomet užsukite į Pigu.lt elektroninę parduotuvę – čia Jūsų laukia gausus aukštos kokybės ir patikimų tiekėjų gaminių pasirinkimas. Pas mus dažnai vyksta išpardavimai, tad jeigu pastebėsite, kad batutai su akcija, juos pavyks įsigyti kur kas žemesne kaina. Norintiems sutaupyti, turėsime ir daugiau pasiūlymų – šie gaminiai parduodami išsimokėtinai, lizingu, todėl už juos galėsite atsiskaityti dalimis.

Batutai (kaina – prieinama visiems) – vaikų džiaugsmas, tad suteikite jiems nuostabią vaikystę, leisdami šokinėti su draugais! Jie suteikia smagaus polėkio jausmą bei išlaisvina, nuramina, leidžia aktyviai sportuoti. Batutai pigiau įsigyjami internetu, tad net neišėję iš namų galėsite pasirūpinti Jums patikusiu gaminiu. Tereikia išsirinkti, kurie gaminiai tiks labiausiai ir prekės po užsakymo greitu metu bus pristatytos į Jūsų namus. Be to, Jūsų pirkti batutai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje yra pristatomi į mūsų prekių atsiėmimo centrus, kur juos galima atsiimti nemokamai.

Pas mus Jūsų laukia batutai Zipro, Insportline, Cosmolino ir kitų gamintojų siūlomi gaminiai bei jų priedai. Batuto uždangalas, tinklas, apsaugos – tai tik dalis pasirinkimų. Užsukite ir iš arčiau su jais susipažinkite!