ad

Bažnytinės žvakės, žvakidės

(729)

Žvakidės ir cerkvinės, bažnytinės žvakės: vaškinės, juodos, raudonos, geltonos ir kitos, palankiomis kainomis siūlomos Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Šie gaminiai spinduliuoja malonia šiluma ir jaukumu, o plati jų įvairovė leidžia juos pritaikyti ne tik apeigose, bet ir svarbiausiose šeimos šventėse. Jūsų laukia išskirtinai malonus aromatas ir aukščiausia kokybė – užsukite apsidairyti!

Įvairiaspalvės žvakės „Diveevo“ №80, 250vnt. kaina ir informacija | Bažnytinės žvakės, žvakidės | pigu.lt -10% € 2595 5/5 € 2895 Į krepšelį
Bažnytinės žvakės Diveevo "Medaus" 2 kg N20, 100 vnt. kaina ir informacija | Bažnytinės žvakės, žvakidės | pigu.lt -12% € 3050 5/5 € 3495 Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 600 įvertinimų. Žiūrėti visus

Bažnytinės žvakės ir žvakidės internetu

Tikriausiai sutiksite, jog žvakių skleidžiama šviesa nuteikia raminančiai ir atpalaiduojančiai – daugeliui ji taip pat siejasi su bažnyčia, maldos namais ir juose vykstančiomis apeigomis. Visgi, mūsų asortimente esančios bažnytinės žvakės ir žvakidės lygiai taip pat gali būti pritaikomos ir šeimos šventėms – platus spalvų spektras leidžia jas pritaikyti prie bet kokių stalo dekoracijų. Tokie gaminiai gali pasiūlyti ir daugiau privalumų: kviečiame iš arčiau susipažinti su jų įvairove.

Cerkvinės žvakės

Tiek apeigoms, tiek namų šventėms skirtos bažnytinės žvakės dažniausiai yra vaškinės, todėl degant joms, galima užuosti maloniai nuteikiantį medaus aromatą. Be to, tokios dekoracijos degdamos nespragsi, nenuteka ir neskleidžia dūmų, todėl jų naudojimas visiškai neapsunksta. Kai kurie gaminiai dega dvigubai ilgiau nei įprasti parafininiai variantai, o jų kaina tikrai yra prieinama kiekvienam, norinčiam prie stalo sukurti dar jaukesnę ir malonesnę aplinką. Pas mus rasite sertifikuotus, aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančius produktus, tad dėl jų kokybės tikrai neteks nerimauti.

Plati ir jų spalvų įvairovė. Geltonos, žalios, raudonos, juodos žvakės – pirkti šiuos ir kitus atspalvius galite mūsų parduotuvėje. Jei tai namų šventė, spalva dažniausiai pasirenkama pagal tai, kokiais atspalviais bus dekoruojamas visas stalas. Tačiau taip pat pravartu žinoti, jog, pavyzdžiui, juodos bažnytinės žvakės gali būti pasitelkiamos ir tais atvejais, kai norima atlikti įvairius blogą energiją pašalinti galinčius ritualus.

Bažnytinės žvakidės

Siekiant sukurti dar žavesnį stalo dekorą, bus reikalingos ir žvakidės. Pas mus rasite įvairių keramikinių ir rankų darbo modelių, papuoštų žavingais raštais ar netgi pritaikytų kelioms skirtingoms žvakėms. Jei rinksitės prieš tai aptartus plonesnius jų modelius, daugelis tokių variantų jiems tiks idealiai. Bažnytinės žvakidės sužavės ne tik išvaizda, bet ir kokybe, tačiau jei norite tuo įsitikinti, tai padaryti padės kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai – jei kyla abejonių, susipažinus su šia informacija, visos jos išsisklaidys.

Vaškinės žvakės ir žvakidės gera kaina

Ieškantiems, kur bažnytines žvakes ir joms skirtas žvakides galima įsigyti pigiau, siūlome peržvelgti Pigu.lt el. parduotuvės pasiūlymus. Čia rasite plačią šių gaminių įvairovę, o taip pat dažnai pastebėsite vykstančias akcijas ir išpardavimus. Jų metu visos šios dekoracijos parduodamos su didele nuolaida – jei pastebėsite tokį pasiūlymą, nepraleiskite progos nemažai sutaupyti.

Tai padaryti galėsite bet kuriuo metu, kadangi tuomet, kai reikalingos vaškinės žvakės, pirkti internetu – itin greita ir patogu. Jums tereikia nuspręsti, kurios prekės atitinka visus lūkesčius ir mes užtikrinsime greitą jų pristatymą į namus. Jūsų užsakytos vaškinės žvakės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje gali būti nemokamai atsiimamos ir viename iš šių miestų įsikūrusių mūsų prekių atsiėmimo centrų.