Biuro baldai

Ofiso baldai internetu

Ar dirbate namuose, ar biure, kėdės ir stalo patogumas bei ergonomiškumas yra būtini tiek Jūsų darbo kokybei, tiek sveikatai. Patogi, saugi, funkcionali darbo vieta įtakoja ir Jūsų pasitenkinimą darbu, ir rezultatus. Jeigu norite įsirengti biurą, darbo kambarį, namų biblioteką ar tiesiog darbui skirtą kampelį, pirmiausiai, žinoma, ieškosite kėdės bei stalo. Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje rasite didelį rašomųjų, kompiuterinių stalų bei kėdžių asortimentą. Tad vertėtų žinoti pagrindinius kriterijus, į kuriuos vertėtų atsižvelgti ieškant šių baldų.

Ofiso kėdės

Biuro kėdės prie kompiuterio ar rašomojo stalo gali būti įvairių dydžių ir modelių, tad pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į tai, kiek vietos galite skirti šiam baldui. Ofise vienas dažniausių pasirinkimų yra kėdė su ratukais, kurią visuomet patogiai galima perkelti į kitą vietą, tačiau atrasite ir kitų variantų (pavyzdžiui, metalines kėdes), kurie puikiai tiks laukiamajam ar kitoms panašioms biuro zonoms.

Ypatingai ilgai dirbantys sėdimą darbą turėtų rinktis kėdę su reguliuojamu aukščiu, nugaros atlošo ir porankių padėtimis. Tokiais atvejais ypač praverčia ergonominė kėdė – ji užtikrina maksimalų komforto jausmą, todėl itin tinka ilgoms darbo valandoms. Tokios kompiuterio kėdės kaina nėra didelė, tad jeigu norite pasirūpinti patogiu darbuotojų darbu ar ieškote tokios vietelės sau, tikrai vertėtų apsvarstyti šį variantą.

Biuro stalai

Kad sėdėjimas būtų komfortiškas, nevargintų, svarbu ne tik teisingai susireguliuoti kėdę, bet ir išsirinkti individualiai Jums tinkamo aukščio stalą. Įvairios apžvalgos ir kitų pirkėjų atsiliepimai padės nuspręsti, koks darbo stalas tiks geriausiai, tačiau nepamirškite atkreipti dėmesio ir į jo dydį. Tais atvejais, kai naudosite nešiojamąjį kompiuterį, gali užtekti ir mažesnio stalo, tačiau jeigu ketinate apsikrauti dokumentais ar stacionaraus kompiuterio įranga, atitinkamai vertėtų rinktis kur kas didesnį variantą.

Rašomieji stalai skiriasi ir kainos atžvilgiu, tačiau juos galite įsigyti ir be didelių pradinių investicijų, kadangi šie baldai parduodami išsimokėtinai, lizingu – taip už prekes galima atsiskaityti dalimis.

Ofiso baldų dizainas

Ofise esantys stalai ir kėdės ženkliai prisideda prie Jūsų įmonės įvaizdžio formavimo, tad jei būsimiems klientams ar partneriams norite palikti teigiamą įspūdį, pasirūpinkite, kad Jūsų biure stovėtų kokybiški baldai. Svarbu atkreipti dėmesį ir į jų išvaizdą – klasikiniai baldai labiau tiks prie tradicinio dizaino, o jeigu norėsis šiek tiek unikalumo, Jums turėtų patikti modernios kėdės ar įmantriau atrodantys konferenciniai stalai.

Stiliaus įvairovė šiuo atveju iš tiesų gausi, tad galite pasistengti, kad Jūsų biure stovėtų, žavingi ir tuo pačiu geri baldai, puikiai išreiškiantys Jūsų vertybes. Pasirūpinkite, kad išskirtinė būtų vadovo kėdė – ji turėtų būti ne tik stilinga, bet ir labai patogi.

Kokie biuro baldai tiks namams?

Tais atvejais, kai nusprendžiate darbo vietą įsirengti namuose, ar ieškote vaikų kambariui tiksiančių sprendimų, čia taip pat galite pritaikyti biuro baldus. Sparčiai augantiems mažyliams puikai tiks reguliuojamo aukščio stalas, o jeigu ieškosite, kaip užtikrinti patogų sėdėjimą užkietėjusiems žaidimų mėgėjams, galite būti tikri, kad ergonominės kėdės vaikams bus vienas geriausių pasirinkimų.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio stalas su kėdėmis taip pat turėtų būti derinamas prie vyraujančio interjero ir kambario dydžio. Nepamirškite ir papildomų detalių – jei rašomojo stalo kėdės yra su ratukais, žavingas kilimėlis po kėde padės apsaugoti grindis ir tuo pačiu taps formuojamo stiliaus dalimi. Ieškodami baldų sau, visuomet stengiamės sutaupyti, tačiau ir šiuo atveju turėsime Jums pasiūlymų. Tad jeigu Jus domina pigus augantis stalas, akcija ir dažnai vykstantis biuro baldų išpardavimas leis pasirūpinti visais šiais gaminiais už kur kas mažesnę kainą.

Pigūs biuro baldai internetu

Domina minkštos kėdės, reguliuojamo aukščio augantys stalai, o galbūt ieškote, kur kompiuterinė kėdė pigiau parduodama? Apsižvalgykite mūsų el. parduotuvėje – čia biuro baldai kaina atitinka kokybę, o patogus užsakymas ir greitas pristatymas leidžia kiekvienam bet kuriuo metu pasirūpinti šiais gaminiais. Nebereikia ieškoti artimiausios baldų parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kituose Lietuvos miestuose – kompiuterio kėdė ir kiti baldai Jums yra pasiekiami vos keliais mygtuko paspaudimais.

Pirkti biuro baldus internetu Pigu.lt yra patogu, kadangi darbo stalą, kėdę galėsite išsirinkti iš aibės spalvų, stiliaus, apdailos, o svarbiausia – viską rasite vienoje vietoje. Biuro baldus ras ir ketinantys įsirengti solidų darbo kabinetą, ir ruošiantys mokymosi vietą vaikui ar jaunuoliui. Kėdžių, rašomųjų ir kompiuterinių stalų asortimentas varijuoja nuo vaikiškų iki solidžių, čia rasite idėjų ir klasikiniam darbo kabinetui, ir moderniam bei šiuolaikiškam biurui. Tačiau nepamirškite, kad ergonomiškumas ir kokybė renkantis biuro baldus yra prioritetas prieš estetiką ir stilių, o su Pigu.lt galėsite susikurti geresnę aplinką darbui.