Kavos aparatai

Dolce Gusto kavos aparatai

(5)

Kavos aparatai Dolce Gusto: Mini Me, Piccolo ir kiti, itin gera kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Patogus apsipirkimas ir dažni išpardavimai. Ši kompanija siekia užtikrinti, jog įspūdinga kavos gėrimų kokybe savo namuose galėtumėte mėgautis kada tik panorėję. Jokios netvarkos, jokio triukšmo – tiesiog puiki kava. Dolce Gusto kavos aparatai pasižymi stilingu, prie bet kokio interjero derančiu dizainu, o aukšta jų kokybė ir naujausios technologijos gėrimais leidžia mėgautis vos per keletą sekundžių. Naudodami įvairias kapsules, galėsite išbandyti kelias dešimtis skirtingų karštų ir šaltų gėrimų, tad Jūsų kasdienybė bus kupina naujų atradimų. Kavos aparatai Dolce Gusto parduodami internetu – apžiūrėkite juos bet kuriuo metu!

Nescafe Dolce Gusto EDG155 kaina ir informacija | Kavos aparatai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 € € 5149 1d. 2val. ATSIIMKITE RYTOJ
Kavos aparato tipas: Kapsuliniai Pieno plakimas: Automatinis
Į krepšelį
Delonghi Nescafe Dolce Gusto Infinissima (EDG160A) kaina ir informacija | Kavos aparatai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 € € 3800 4.9/5 1d. 2val. ATSIIMKITE RYTOJ
Kavos aparato tipas: Kapsuliniai Pieno plakimas: Nėra
Į krepšelį
Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus EDG315.B kaina ir informacija | Kavos aparatai | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 60 € € 7199 4.9/5 1d. 2val. ATSIIMKITE RYTOJ
Kavos aparato tipas: Kapsuliniai Pieno plakimas: Nėra
Į krepšelį
NESCAFÉ® Dolce Gusto® EDG110.WB PICCOLO XS PF kaina ir informacija | Kavos aparatai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 € € 4999 4.5/5 1d. 2val. ATSIIMKITE RYTOJ
Kavos aparato tipas: Kapsuliniai Pieno plakimas: Automatinis
Į krepšelį
Dolce Gusto® Piccolo XS EDG210.B kaina ir informacija | Kavos aparatai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 € € 5300 5/5 1d. 2val. GREITAS PRISTATYMAS
Kavos aparato tipas: Kapsuliniai Pieno plakimas: Nėra
Į krepšelį
Kavos aparatas Nescafe Dolce Gusto® Genio De’Longhi® EDG465.B kaina ir informacija | Kavos aparatai | pigu.lt Prekė išparduota 4.7/5
Kavos aparato tipas: Kapsuliniai Pieno plakimas: Automatinis
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio kavos aparatas iš De’Longhi® EDG466.S kaina ir informacija | Kavos aparatai | pigu.lt Prekė išparduota 4.8/5
Kavos aparato tipas: Kapsuliniai Pieno plakimas: Automatinis

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
16 779 įvertinimai. Žiūrėti visus

Kavos aparatai Dolce Gusto internetu

Kavos aparatai vis dažniau pastebimi daugelio iš mūsų virtuvėse – pasitelkę juos, galime dar paprasčiau mėgautis gardžiausiais karštais gėrimais. Nusprendus įsigyti tokį prietaisą, visuomet atsižvelgiame į svarbiausius kriterijus, tarp kurių yra ir prekinis ženklas. Pirkėjų dėmesio dažnai susilaukia Dolce Gusto kavos aparatai – atsiliepimai leidžia teigti, jog šie prietaisai gali pasiūlyti ne vieną privalumą. Iš arčiau su jais susipažinsite užsukę į mūsų parduotuvę.

Kuo ypatingi Dolce Gusto aparatai?

Gamintojai įsitikinę, jog nuostabaus skonio kavos gaminimas yra menas, tačiau visi kapsuliniai kavos aparatai Dolce Gusto sukurti taip, kad šiuo gėrimų būtų galima mėgautis be jokių pastangų. Nesvarbu, ar dievinate stiprųjį Espresso, ar mėgstate pasilepinti karštu šokoladu, o gal nei dienos neįsivaizduojate be juodos kavos, pasirinkę atitinkamo skonio kapsulę, visus šiuos gėrimus paruošite itin paprastai.

Kavos aparatai Nescafe Dolce Gusto išsiskiria žavia išvaizda, puikiai derančia prie Jūsų namų interjero. Be to, jie yra pakankamai kompaktiški, kad tilptų net ir mažesnėje erdvėje. Tačiau tokie prietaisai mėgstami ne tik dėl stiliaus: jų slėgis siekia 15 barų, todėl labai efektyviai galima paruošti bet kokio skonio gėrimus. Galite neabejoti – jų skonis nei kiek nesusileis tiems, kuriuos užsisakytumėte iš profesionalios baristos.

Ši kompanija meną ir stilių derina su naujausiomis technologijomis – visa tai užtikrina dar didesnį komfortą ir nepakartojamą gėrimų skonį. Daug dėmesio skiriama net ir Dolce Gusto kavos aparatams pritaikytoms kapsulėms: jos kontroliuoja tekančio vandens slėgį, taip užtikrinant dar efektyvesnį ir tikslesnį atitinkamų gėrimų ruošimą.

Kai aptarinėjami kavos aparatai Dolce Gusto, kaina taip pat yra išskiriama – visais aukščiau įvardintais privalumais ši kompanija leidžia mėgautis be didesnių investicijų. Dėl kokybės ir patikimumo abejoti taip pat nereikės. O jeigu norėsis įsitikinti tam tikromis ypatybėmis, kuriomis pasižymi vienas ar kitas kavos aparatas Dolce Gusto, atsiliepimai ir prekių apžvalgos leis tai padaryti.

Populiariausi Nescafe kavos aparatai

Akivaizdu, kad ši kompanija kavos gerbėjams iš tiesų turi ką pasiūlyti. Jei sunku nutarti, kuris aparatas geriausiai tiktų Jums, pirmiausia apžiūrėkite pačius populiariausius jų modelius. Vienas iš jų yra kavos aparatas Dolce Gusto Mini Me – pasitelkę jį, galėsite pasigaminti daugiau kaip tris dešimtis skirtingų šaltų ir karštų gėrimų. Be to, šis Dolce Gusto automatinis kavos aparatas (šiuo atveju omenyje turima automatinė pieno plakimo sistema) leis mėgautis kava su aksomine puta, tad galimybių tikrai nepristigs. Papildomai verta paminėti ir EKO režimą, kompaktišką dydį ir A klasės energijos sąnaudų eikvojimą.

Ne mažiau pradžiugins ir kavos aparatas Dolce Gusto Piccolo XS PF. Jis taip pat leis mėgautis kava su pieno puta ir išbandyti daugiau kaip 20 skirtingų šaltų ir šiltų gėrimų, tarp kurių rasite net ir arbatas. Jo valdymas paprastas, o ECO režimas leidžia sumažinti energijos sąnaudas. Verta paminėti ir tai, jog šis Dolce Gusto Piccolo kavos aparatas pasižymi itin prieinama kaina, tad visais privalumais mėgausitės be didesnių investicijų.

Tai – ne vieninteliai Dolce Gusto kavos aparatai, kuriuos šiuo metu galima rasti prekyboje, tačiau akivaizdu, kad jiems tikrai netrūksta privalumų. Norėdami išsirinkti patį geriausią modelį, pagalvokite, kokioms ypatybėms teikiate pirmenybę ir atidžiau susipažinkite su prekių aprašymais – taip dar paprasčiau nuspręsite, kuris aparatas turėtų papuošti virtuvės interjerą ir naujais skoniais praturtinti kasdienybę.

Dolce Gusto kavos aparatai pigiau

Ieškantiems, kur Dolce Gusto kavos aparatą galima įsigyti palankiomis sąlygomis, siūlome apsilankyti Pigu.lt el. parduotuvėje ir iš arčiau susipažinti su mūsų pasiūlymais. Čia pamatysite dažnai vykstančias akcijas ir išpardavimus – jų metu visi Dolce Gusto kavos aparatai yra parduodami su didele nuolaida. Be to, kai kuriuos iš jų galima pirkti išsimokėtinai, lizingu.

Pirkimo procesas taip pat neužtruks, kadangi patikusį Dolce Gusto kavos aparatą galėsite užsisakyti internetu: pasirūpinsime, kad jis kaip įmanoma efektyviau būtų pristatytas reikiamu adresu. Savo prekes nemokamai galėsite atsiimti ir viename iš mūsų prekių atsiėmimo punktų, kurie yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.