Dulkių siurbliai-robotai

Xiaomi dulkių siurbliai-robotai

(6)

Xiaomi siurbliai robotai: Mi, S5, S6 ir kiti modeliai itin palankia kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Greitas pristatymas ir dažni išpardavimai. Ši visame pasaulyje puikiai žinoma kompanija garsėja inovatyviais, kokybiškais sprendimais, kurie yra prieinami visiems pirkėjams. Xiaomi siurbliai robotai nustebins savo galingumu, stilingu dizainu ir papildomomis, dar didesnį komfortą ir darbų efektyvumą užtikrinančiomis galimybėmis. Čia rasite plaunančių, itin tyliai veikiančių ir kokybiškai savo darbą atliekančių modelių, kurie grindų švara padės pasirūpinti be jokių pastangų. Apžiūrėkite juos bet kada, kai tik Jums patogu: visi Xiaomi siurbliai robotai greitai ir patogiai yra užsakomi internetu. Užsukite apsižvalgyti ir pamirškite šį buities darbą!

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential kaina ir informacija | Dulkių siurbliai-robotai | pigu.lt 5 € NUOLAIDA NUO 100 € € 14100 4.9/5 13val. 21min. ATSIIMKITE ŠIANDIEN
Plovimo funkcija: Taip
Į krepšelį
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop kaina ir informacija | Dulkių siurbliai-robotai | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 € € 21000 4.9/5 13val. 21min. ATSIIMKITE ŠIANDIEN
Plovimo funkcija: Taip
Į krepšelį
Xiaomi Roborock S5 Max S5E02-00 kaina ir informacija | Dulkių siurbliai-robotai | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 € € 39000 4.9/5 13val. 21min. ATSIIMKITE ŠIANDIEN
Plovimo funkcija: Taip
Į krepšelį
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, Juoda kaina ir informacija | Dulkių siurbliai-robotai | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 € € 29000 4.9/5 13val. 21min. ATSIIMKITE ŠIANDIEN
Plovimo funkcija: Taip
Į krepšelį
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, Balta kaina ir informacija | Dulkių siurbliai-robotai | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 € € 27100 4.9/5 13val. 21min. ATSIIMKITE ŠIANDIEN
Plovimo funkcija: Taip
Į krepšelį
Xiaomi Mi Robot kaina ir informacija | Dulkių siurbliai-robotai | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 € € 24500 4.8/5 13val. 21min. ATSIIMKITE ŠIANDIEN
Plovimo funkcija: Ne
Į krepšelį
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+, juodas kaina ir informacija | Dulkių siurbliai-robotai | pigu.lt Prekė išparduota
Plovimo funkcija: Taip
B tipas. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop kaina ir informacija | Dulkių siurbliai-robotai | pigu.lt Prekė išparduota
Plovimo funkcija: Taip

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
16 743 įvertinimai. Žiūrėti visus

Xiaomi siurbliai internetu

Rinkdamiesi buities įrangą, visuomet atsižvelgiame ir į jos gamintoją – pagal prekinį ženklą galime spręsti ir apie prietaisų kokybę, ir apie jų galimybes. Tas pats galioja ir kalbant apie robotus dulkių siurblius. Šiuo metu itin daug dėmesio susilaukia kompanijos Xiaomi robotai siurbliai – ši įmonė jau daugiau kaip 10 metų stengiasi pasiūlyti kokybiškas technologijas, kurios yra prieinamos visiems. Per ganėtinai trumpai laikotarpį jai pavyko įsitvirtinti tarp geriausiųjų, o šis prekinis ženklas yra puikiai atpažįstamas daugelyje pasaulio valstybių. Xiaomi siurblius robotus apžiūrėti ir įsigyti galite užsukę į mūsų parduotuvę!

Xiaomi siurblys robotas: atsiliepimai ir pagrindiniai privalumai

Nors ši kompanija labiau žinoma kaip telefonų gamintoja, jai taip pat pavyko išgarsėti dulkių valymo pramonėje. Įmonė visuomet stengiasi klientams pasiūlyti būtent tai, ko jie ieško, todėl Xiaomi siurbliai robotai stebina plačia formų, dydžių, dizainų ir, žinoma, galimybių įvairove. Vienas pagrindinių kompanijos išskirtinumų yra tas, jog brangesniuose modeliuose sutinkamos funkcijos pirkėjams yra siūlomos už kur kas priimtinesnę kainą – tą patį pastebėsite apžiūrėdami ir Xiaomi siurblius robotus.

Jei vis dar kyla abejonių dėl to, ar Xiaomi belaidis siurblys yra pranašesnis už įprastus modelius, reikėtų prisiminti tokių prietaisų privalumus. Jie visą siurbimo darbą gali atlikti už Jus: grindys tviska švara, o jei įrenginiui pritrūksta jėgų, jis sugrįžta pasikrauti į stotelę. Tokie modeliai turi specialius sensorius, užtikrinančius, kad įrenginys neatsitrenks į kelyje pasitaikančias kliūtis ir nenukris nuo laiptų. Be to, dėl to kompaktiško dydžio jiems lengviau pasiekti tas vietas, kurios su įprastu įrenginiu būtų neprieinamos.

Kalbant apie Xiaomi siurblius robotus, verta paminėti ir tai, jog jie garsėja aukšta kokybe ir patikimumu – kompanija siūlo ne vieną tokios technikos seriją, pritaikytą skirtingiems Jūsų poreikiams. Jei norėsite įsitikinti, ar tikrai visus lūkesčius pateisins Jus sužavėjęs Xiaomi siurblys, atsiliepimai ir prekių apžvalgos išsklaidys bet kokias abejones – geriausia, jeigu paskirtumėte šiek tiek laiko pažinčiai su šia informacija. Apsispręsti padės ir aprašymai: šią techniką naudosite ne vienerius metus, tad svarbu, kad ji poreikius pateisintų su kaupu. Ši kompanija tikrai pajėgi tai padaryti!

Xiaomi plaunantis siurblys robotas

Jei anksčiau neįtikėtina atrodė tai, jog specialus įrenginys namus išsiurbia, dabar galima išbandyti prietaisus, kurie išplauna grindis. Xiaomi plaunantis dulkių siurblys turi specialią vandens talpą, tad atlikęs sausą valymą, imasi drėgno – akivaizdu, kad po tokio plovimo grindys yra išvalomos idealiai. Toks sprendimas ypač patinka tiems, kurie turi ilgesnio plauko gyvūnų ar jaunesnių atžalų, tačiau iš esmės apie šį Xiaomi siurblį robotą verta pagalvoti kiekvienam, norinčiam dar mažiau dėmesio skirti grindų priežiūrai. Šiuo atveju svarbu atkreipti į vandens rezervuaro talpą: kuo ji bus didesnė, tuo rečiau prie namų švaros teks prisidėti Jums patiems.

Kitos Xiaomi siurblių ypatybės

Plovimo funkcija toli gražu nėra viskas, ko galėtumėte tikėtis iš Xiaomi siurblių – nuolat inovatyvių sprendimų ieškanti kompanija tikrai galės pasiūlyti ir daugiau vertingų funkcijų. Tam, kad galėtumėte su jomis susipažinti iš arčiau, verta atidžiau panagrinėti populiariausių modelių ypatybes. Xiaomi S6 siurblys susilaukia daugybės pirkėjų komplimentų. Jis veikia itin tiksliai – tai užtikrina didelis kiekis įvairių jutiklių ir galimybė nustatyti nevalomas zonas. Dėl efektyvumo nerimauti taip pat neteks: šis Xiaomi siurblys veikia itin sparčiai, o dėl tankesnių šerių grindys yra puikiai apsaugomos.

Ne mažiau populiarus ir Xiaomi siurblys S5 Max. Jis taip pat yra lengvai kontroliuojamas ir itin galingas. Be to, čia rasite ir didelės talpos vandens rezervuarą – pripildžius jį, pakankamai erdvų butą įrenginys galės išplauti net kelis kartus. Dėl tylaus veikimo, tokį Xiaomi siurblį galėsite naudoti net ir nakties metu: tuomet rytą iš karto pradėsite švara ir gaiva kvepiančiuose namuose. Jei ieškote pigesnių variantų, Vacuum Mop Essential serijos Xiaomi Mi siurblys robotas, kaina ženkliai atsiliekantis nuo prieš tai aptartų modelių, bus vienas geriausių pasirinkimų. Net ir investavę mažiau pinigų, galėsite mėgautis švariomis grindimis, kurias užtikrins didelė siurbimo galia, 3 vienu metu veikiantys šepečiai, šlapias valymas ir 4 valymo režimai.

Tačiau tai – tikrai ne vieninteliai šiuo metu prekyboje esantys Xiaomi siurbliai robotai. Tam, kad pasirinkti būtų paprasčiau, atkreipkite dėmesį į esminius parametrus. Jums aktualus turėtų būti vienos įkrovos metu įveikiamas grindų plotas – šiuo atveju geriausias variantas priklausys nuo Jūsų namų dydžio. Taip pat pravartu palyginti triukšmo lygį ir galingumą, užtikrinantį valymo efektyvumą. Nepamirškite iš anksto pagalvoti ir apie biudžetą: tuomet daug paprasčiau įvertinsite, kokios papildomos galimybės Jums yra prieinamos. Apgalvoję visus šiuos aspektus, greitai apsispręsite, kuris Xiaomi Mi siurblys ar kitos serijos modelis labiausiai pateisins Jūsų lūkesčius. Rinktis tikrai yra iš ko, tad svarbiausia įvertinti tiek savo poreikius, tiek ir galimybes – tuomet naujasis namų pagalbininkas Jūsų tikrai neapvils.

Xiaomi dulkių siurbliai pigiau

Ieškantiems, kur Xiaomi siurblys robotas kaina atitinka kokybę, siūlome užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę – čia Jus pasitiks gausus šių prietaisų pasirinkimas ir daugybė pigiau apsipirkti leisiančių pasiūlymų. Jei svarstant, kuris yra geriausias Xiaomi siurblys, kaina Jums yra vienas pagrindinių kriterijų, atkreipkite dėmesį į vykstančias akcijas ir išpardavimas. Jų metu taikomos solidžios nuolaidos, padedančios apsipirkti kur kas palankesnėmis sąlygomis. Be to, Xiaomi dulkių siurbliai yra parduodami išsimokėtinai, lizingu: pasinaudoję šiuo pasiūlymu, Jūs iš karto džiaugsitės švaria namų aplinka, tačiau už šią prekę kas mėnesį mokėsite dalimis.

Neteks gaišti ir brangaus savo laiko, kadangi Xiaomi siurblį robotą galima užsisakyti internetu: mes pasirūpinsime, kad jis kaip įmanoma efektyviau atkeliautų pas Jus pageidaujamu adresu. Nemokamai užsakytos prekės gali būti pristatytos ir į mūsų prekių atsiėmimo centrus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.