Dovanos, šventinė atributika

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 183 įvertinimai. Žiūrėti visus

Dovanų idėjos

Nepriklausomai nuo to, kokia šventė laukia, jos metu neapsieinama be dovanos namams, laisvalaikiui ar šventės kaltininkui. Vis dėlto, šiuo atveju apsispręsti yra ypatingai sunku – dovanų idėjos ir įvairūs pasiūlymai džiugina savo gausa, tačiau tuomet, kai reikia ieškoti dovanos mamai, merginai, mergaitėms, nėštukėms, nuotakai, Mamos dienai ar bet kuriai kitai progai, tenka gerokai pasukti galvą, kuo jas būtų galima nustebinti. Panašių problemų iškyla ir tuomet, kai ieškome dovanos draugui ar artimiesiems, tačiau šį rebusą išspręsite lengviau, jei užduosite sau kelis paprastus klausimus.

Kas bus dovanos adresatas?

Bene daugiausiai dilemų kyla tais atvejais, kai ieškome ypatingos dovanos moterims – juk nustebinti damas iš tiesų sudėtinga! Tuomet padeda tokios dovanos moterims kaip kosmetikos rinkiniai, kvepalų rinkiniai ar kitos moteriškumą leisiančios pabrėžti prekės. Pagalvokite ir apie jų pomėgius: dovanos mamai, nuolat stebinančiai kulinariniais sugebėjimais, vertėtų paieškoti tarp virtuvės prekių, tuo tarpu dovanos sesei, besidominčiai mados ir stiliaus naujienomis, tikrai turėtumėte ieškoti tarp įvairių grožio prekių. Lengviausiai sektis turėtų tuomet, kai ieškosite dovanos geriausiai draugei – juk tikrai žinote, ką ji mėgsta ir apie ką svajoja.

Ne mažiau sunkumų iškyla ir tuomet, kai reikia dovanos berniukui, broliui, bosui, bernvakariui – tokiais atvejais praverčia ypatingos dovanos vyrams, kurios nepalieka abejingo nei vieno stipriosios lyties atstovo. Šiuo atveju taip pat vertėtų atsižvelgti į adresato asmenybę: jei reikia dovanos broliui, susidomėjusiam istorija, Jums pravers Lietuvos knygos, o jei dairotės dovanos tėčiui, susižavėjusiam naujosiomis technologijos, taip pat turėsite iš ko pasirinkti. Turėtumėte atsakyti į klausimą, koks ryšys Jus sieja – juk dovanos Jam gali būti kur kas romantiškesnės ar intymesnės, tad jei ieškosite ypatingos dovanos vyrams, vertėtų susipažinti su suaugusiems skirtais pasiūlymais.

Vis dažniau pasirenkamos ir dovanos dviem – tai puikus sprendimas tais atvejais, kai norisi išrinkti didesnį ar vertingesnį daiktą. Tad jeigu reikia dovanos tėvams ar kitiems artimiesiems, galite pagalvoti apie buitinę techniką ar kitus naudingus pirkinius. Galite net neabejoti – tokios dovanos seneliams ar bet kam kitam tikrai paliks įspūdį! El. dovanų kupinai, dovanų čekiai taip pat vis dar nepraranda savo populiarumo – juk visuomet smagu gauti ar dovanoti galimybę rinktis. Dovanos čekiai gali būti skirti tiek aktyviam laisvalaikiui, tiek apsipirkimui Pigu.lt el. parduotuvėje, tad ir Jūs patys turėsite iš ko pasirinkti. Kai norisi dovanos ekstremalios, daugelio dėmesį patraukia laisvalaikio dovanų kuponai, o kai norisi originalumo, tinka dovanos rankų darbo ar kitos dovanos kūrybingam laisvalaikiui.

Kokiai šventei reikalinga dovana?

Dovanos einant į svečius gali būti pasirenkamos ir pagal tai, kokia yra šventės proga. Juk dovanos bosui ar bičiuliui kartais skiriasi priklausomai nuo šventės masto – asmeninėms šventėms pasirenkame didesnius pirkinius, tuo tarpu simbolinėms progoms ieškome ko nors šmaikštaus ar originalaus.

Dažnai svarstoma, kokios turėtų būti dovanos einant į krikštynas, lankant naujagimį – tokiais atvejais tinka dovanos elektroniniai žaislai ar kitos panašios dovanos vaikams, kūdikiams suteiksiančios smagių emocijų ir džiugesio. Visgi, jei reikia dovanos vaikams, turėtumėte atsižvelgti į jų amžių: mažuosius tikrai sužavės žaislai, tačiau jei ieškosite dovanos paaugliams, teks kur kas labiau pasistengti. Svarbi ir atžalų lytis – dovanos berniukams dažniausiai būna susijusios su technika ir automobiliais, o mergaites labiau žavi įvairios lėlytės. Tačiau turėkite omenyje, kad jų pomėgiai gali skirtis, tad jei ketinate sveikinti draugų mažylius, pirmiausia pasitarkite su suaugusiais – jie šiuo atveju tikrai galės patarti.  

Dovanos poroms, giminaičiams ar bičiuliams gali būti pasirenkamos ir pagal kitus kriterijus. Tuomet, kai ieškoma dovanos rūkantiems, ypač tinka Zippo žiebtuvėliai ir priedai, dovanos suaugusiems praverčia tuomet, kai norisi tinkamos dovanos rožinių, odinių vestuvių proga, romantiškų sprendimų ieškotojams patinka Šv. Valentino dienai skirtos prekės, tuo tarpu tais atvejais, kai reikia subtilios dovanos uošvienei, uošviams, tinka dovanos Senjorams. Tarp šių prekių rasite sveikatai, buičiai ir grožiui skirtų prekių – dovanos senjorams nustebins gausiu asortimentu. Tad rinkdamiesi atminkite, jog tikslių taisyklių šiuo atveju nėra – tik Jūs patys žinote, kokios dovanos suaugusiems ar vaikams paliktų didžiausią įspūdį.

Dovanos internetu

Ieškote įdomios dovanos Tėčio dienai, pirmai komunijai, vestuvių metinių proga, domina verslo dovanos, suvenyrai, raktų pakabukai, o galbūt ieškote, kur parduodamos originalios dovanos? Užsukite į Pigu.lt elektroninę parduotuvę, kurioje Jūsų laukia dovanos įkurtuvėms, einant į svečius ar bet kuriai kitai progai – susipažinkite su siūlomų prekių asortimentu ir sau tinkantį variantą tikrai atrasite. Čia dovanos tėčiui, tėvams, poroms, paaugliams, liudininkams parduodamos žema kaina, o dažnai vykstančios akcijos leidžia įsigyti kokybiškus gaminius kur kas pigiau.

Patogu ir tai, jog, tuomet, kai reikalingos Kalėdinės dovanos, dovanos emigrantams, užsieniečiams ar kita šventinė atributika, pirkti šiuos gaminius galima vos keliais mygtuko paspaudimais. Nebereikės ieškoti, kur artimiausia šventinės atributikos parduotuvė ir gaišto savo brangaus laiko – šventinė atributika, dovanos į namus, internetu (online) suteikia galimybę itin greitai pasirūpinti tinkamiausia preke sau brangiam žmogui. Jums užteks išsirinkti, kurios dovanos (tėvui, porai, vaikinui ar bet kam kitam) pageidausite ir mes pasirūpinsime, jog pasirinkti gaminiai greitu metu atkeliautų į Jūsų namus.

Asortimente Jūsų laukia dovanos zodiako ženklams (ožiaragiui ir visiems kitiems), teminė šventinė atributika gimtadieniui, krikštynoms, vestuvėms, vaikams ar bet kuriai kitai progai. Norintiems sutaupyti patiks išparduotuvė ir joje esantys specialūs pasiūlymai, kurie leis garantuoti, jog tuomet, kai reikės kalėdinės dovanos, dovanos žvejui, žentui, žmonai ar tiesiog norint išreikšti dėmesį, tai pavyks padaryti nepriklausomai nuo finansinių galimybių. Sutaupyti padės ir dovanos, šventinės atributikos prekės su pažeistomis pakuotėmis, tad jeigu jau kuris laikas ieškote geriausios dovanos idėjos, mūsų asortimente esančios kalėdinės dovanos ir šventinė atributika tikrai padės kur kas greičiau nuspręsti, kuri prekė šventės kaltininkui paliktų didžiausią įspūdį. Dovanos į namus – patogiausias sprendimas taupantiems savo laiką!