Zippo žiebtuvėliai ir priedai

(81)

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 376 įvertinimai. Žiūrėti visus

Zippo žiebtuvėliai

Prieš daugiau kaip aštuoniasdešimt metų sukurti Zippo žiebtuvėliai iš karto susilaukė išskirtinio pirkėjų dėmesio ir netgi buvo vadinami legendiniu Amerikos simboliu. Ieškantiems išskirtinės kokybės, unikalaus dizaino ir niekuomet negęstančios liepsnos, toks Zip žiebtuvėlis yra kone vienas geriausių pasirinkimų – tai pirkinys visam gyvenimui!

Kuo ypatingas Zippo žiebtuvėlis?

Bene pats svarbiausias šių gaminių išskirtinumas yra tas, jog žiebtuvėlių Zippo garantija yra amžina. Gamintojai teigia, jog Zippo žiebtuvėlis niekuomet nepaves – šių gaminių apžvalgos ir atsiliepimai nesunkiai leidžia tuo įsitikinti. Žinoma, papildomas Zippo kuras bus reikalingas, tačiau nei tvirtas korpusas, nei kitos detalės tikrai nesukels rūpesčių. Sklando gandai, jog anksčiau dėl didelių sąnaudų armijos tikslams, jie netgi nebuvo prieinami visiems pirkėjams.

Žiebtuvėlis Zippo užtikrina maksimalų komfortą: jo nepaveiks nei šaltis, nei drėgmė, o liepsna neuždegs net ir tuomet, jei pūs labai stiprus ir žvarbus vėjas. Dažnai keliaujantiems ekstremaliomis sąlygomis, žiebtuvėlis Zip tampa nepamainomu kompanionu. Stebina ir išskirtinis jų dizainas, paverčiantis šį gaminį Jūsų stiliaus dalimi – galėsite pasirinkti įvairiausias spalvas ir unikalius piešinius, pridėsiančius Jūsų įvaizdžiui savitumo. Pastaruoju metu itin daug dėmesio susilaukia žiebtuvėlis Zippo „Lietuva“, ant kurio pavaizduotas garsusis Vytis – vargu, ar rastumėte geresnę dovaną tiems, kurie myli savo tėvynę.

Priklausomai nuo pasirinktos apdailos, skiriasi ir Zip žiebtuvėlių kainos, tačiau atsižvelgiant į neribotą jų garantiją, vargu, ar šiuo atveju būtų galima vartoti žodžių junginį „per brangu“. Visgi, jei ieškote dovanos ar tiesiog norite sutaupyti ir Jus domina pigūs Zippo žiebtuvėliai, akcija padės šiuos gaminius įsigyti dar pigiau.

Kokią Zippo produkciją verta įsigyti?

Norintiems, kad liepsna būtų bet kada pasiekiama, rekomenduojami Zippo dėklai, patogiai tvirtinami prie diržo. Tarp šių aksesuarų taip pat rasite daugybę unikalių dizainų, todėl ir Zippo dėklas taps žavinga Jūsų stiliaus dalimi. Sėkmingam veikimui taip pat bus reikalingi Zippo akmenukai ir kuras – jei naudosite tik originalius priedus, šis gaminys neabejotinai tarnaus neribotą laikotarpį.

Zippo dovanų dėžutės ypač pravers tuomet, jei ruošitės nustebinti artimą bičiulį – jame esantys svarbiausi priedai jam kurį laiką leis nesirūpinti papildoma žiebtuvėlio priežiūra. Dovanoms taip pat puikiai tiks Zippo rankų šildytuvas, kuris net žvarbiausiomis dienomis leis mėgautis malonia šiluma – tai praktiškas ir tuo pačiu šiek tiek romantiškas pasirinkimas, atskleisiantis nuoširdų Jūsų rūpestį.

Zippo žiebtuvėliai gera kaina

Reikalingas Zippo žiebtuvėlių kuras, papildymas, o gal dairotės, kur kitos Zippo žiebtuvėlių dalys siūlomos palankiomis sąlygomis? Užsukite į Pigu.lt el. parduotuvę, kur Jūsų laukia itin gera produkcijos Zippo kaina ir gausus prekių pasirinkimas. Čia galima pirkti išsimokėtinai, lizingu, o jeigu vyksta išpardavimas, Zippo žiebtuvėlių rinkiniai, akmenukai ir kiti gaminiai parduodami gerokai pigiau.

Nereikės gaišti laiko ieškant, kur yra artimiausia Zippo parduotuvė, kadangi visus gaminius galite užsisakyti internetu – prekės po užsakymo bus pristatytos Jūsų pateiktu adresu. Zippo žiebtuvėliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje gali būti pristatomi ir į mūsų prekių atsiėmimo centrus, kur savo pirkinius galėsite atsiimti nemokamai.