Mobilieji telefonai

(1)

Išmanieji telefonai Samsung Galaxy A52 (128GB) Jūsų laukia Pigu.lt el. parduotuvėje – čia rasite daugybę specialių pasiūlymų, kurie leis apsipirkti pigiau. Ši kompanija siūlo įsigyti jaunatviškus, įvairioms pramogoms pritaikytus išmaniuosius, kurie kai kuriomis ypatybėmis gali lygiuotis ir į populiariausius flagmanus. Kone geriausi šioje kainų kategorijoje ekranai atkurs ryškius vaizdus ir leis mėgautis labai sodriomis spalvomis, o keturios galinės kameros padės užfiksuoti kvapą gniaužiančius kadrus. Samsung Galaxy A52 taip pat gali pasiūlyti talpią bateriją, greitą krovimą, žaidėjams pritaikytus režimus ir našų aštuonių branduolių procesorių – tokiu ypatybių sąrašu iš tiesų sunku nesižavėti. Apžiūrėkite telefoną Samsung Galaxy A52 internetu ir visais privalumais įsitikinkite patys!

Samsung Galaxy A52, 128GB, Black kaina ir informacija | Mobilieji telefonai | pigu.lt € 43994 5/5 € 45078
2 SIM kortelės: Taip Pagrindinė kamera: 64 + 8 + 5 + 5 Mpx Priekinė kamera: 32 Mpx
Į krepšelį
Samsung Galaxy A52, 128GB, Blue kaina ir informacija | Mobilieji telefonai | pigu.lt Prekė išparduota 5/5
2 SIM kortelės: Taip Pagrindinė kamera: 64 + 8 + 5 + 5 Mpx Priekinė kamera: 32 Mpx
Samsung Galaxy A52, 128GB, Light Violet kaina ir informacija | Mobilieji telefonai | pigu.lt Prekė išparduota 5/5
2 SIM kortelės: Taip Pagrindinė kamera: 64 + 8 + 5 + 5 Mpx Priekinė kamera: 32 Mpx
Samsung Galaxy A52, 128GB, White kaina ir informacija | Mobilieji telefonai | pigu.lt Prekė išparduota 5/5
2 SIM kortelės: Taip Pagrindinė kamera: 64 + 8 + 5 + 5 Mpx Priekinė kamera: 32 Mpx
Samsung Galaxy A52, 256 GB, Awesome white kaina ir informacija | Mobilieji telefonai | pigu.lt Prekė išparduota
2 SIM kortelės: Taip Pagrindinė kamera: 64 + 12 + 5 + 5 Mpx Priekinė kamera: 32 Mpx

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 231 įvertinimas. Žiūrėti visus

Samsung Galaxy A52 telefonas internetu

Norintiems puikiomis telefono galimybėmis mėgautis už itin prieinamą kainą, turėtų patikti naujasis Samsung Galaxy A52 modelis. Tai – žemesnei kainų kategorijai priklausantis išmanusis, kuris tam tikrais parametrais gali lygiuoti ir į prabangiausius flagmanus. Jame aptiksite nemažai staigmenų – iš arčiau su visais parametrais susipažinsite apsilankę mūsų parduotuvėje.

Svarbiausios telefono Galaxy A52 specifikacijos

6,5 colio įstrižainė ir spalvingas Super AMOLED ekranas byloja, kad šį telefoną galima pritaikyti pačioms įvairiausioms pramogoms. Nesvarbu, ar ruošitės žaisti įtraukiančius žaidimus, ar naršysite socialiniuose tinkluose, Galaxy A52 ekrane netrūks nei ryškumo, nei sodrių atspalvių. Dėl akių nerimauti nereikės – akims kenksmingą mėlyną šviesą sumažins „Eye Comfort Shield2“, o apie „draugiškumą“ joms patvirtins ir SGS sertifikatas.

Turėsite galimybę pasirinkti net iš keturių skirtingų atspalvių – violetinio, juodo, balto ir mėlyno. Telefono Galaxy A52 nugarėlė yra plastikinė, tačiau šis modelis yra apsaugotas nuo dulkių ir vandens. IP67 sertifikatas byloja, kad toks modelis maždaug metro gylyje gali išbūti apie pusvalandį. Šiuose išmaniuosiuose rasite 128GB vidinės atminties, tačiau jeigu prireiks, pasitelkę microSD kortelę, ją galėsite išplėsti iki 1TB.

Užfiksuoti nepriekaištingai atrodančius vaizdus leis net keturios Samsung Galaxy A52 telefono kameros. Pagrindinė siekia 64MP, itin plataus kampo objektyvas – 12MP, makro fotografijos lęšis – 5MP, o gylio jutiklis – 2MP. Tai reiškia, jog tiek fiksuojant portretus, tiek ir gamtos vaizdus, galimybių tikrai nepritrūks. Filmuoti galėsite 4K raiška, o Jūsų asmenukėms fiksuoti skirta kamera galės pasiūlyti 32MP raišką. Tiek nuotraukų kokybe, tiek ir kitomis ypatybėmis įsitikinsite paskaitę kitų pirkėjų apžvalgas ir atsiliepimus.

Verta paminėti ir puikų našumą užtikrinantį aštuonių branduolių procesorių, specialiai žaidimų entuziastams pritaikytus režimus ir talpią, 4500mAh talpos, dirbtinio intelekto kuruojamą bateriją. Visos šios ypatybės leidžia įsitikinti, jog Galaxy A52 telefonas gali būti pritaikomas pačioms įvairiausioms veikloms, tačiau galite būti tikri – tai dar ne viskas, ką šis modelis Jums galės pasiūlyti!

Išmanieji telefonai Samsung Galaxy A52 gera kaina

Besidairantiems, kur siūloma gera telefono Galaxy A52 kaina, reikėtų užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir peržvelgti mūsų pasiūlymus. Čia Jus pasitiks dažnai vykstančios akcijos: išpardavimų metu taikomos nuolaidos Samsung Galaxy A52 telefoną leis įsigyti dar pigiau. Jei pamatysite vieną iš jų – nepraleiskite tokios galimybės. Be to, galėsite pirkti išsimokėtinai, lizingu ir taip už šį išmanųjį kas mėnesį atsiskaityti dalimis.

Atnaujinti savo mobilųjį galėsite bet kuriuo Jums patogiu metu, kadangi Samsung Galaxy A52 išmanieji telefonai yra užsakomi internetu ir po to kaip įmanoma greičiau pristatomi nurodytu adresu. Nemokamai juos galima atsiimti ir viename iš mūsų prekių atsiėmimo punktų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.