Fototapetai

(14298)

Stilingi ir kokybiški fototapetai: gėlės, žemėlapiai, gamta, miestai ir kiti žavingais vaizdiniais papuošti variantai pigiau parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje. Ši sienų apdaila be jokių abejonių taps bet kurios patalpos akcentu ir padės kambaryje išplėtoti išskirtinę atmosferą. Fototapetus galėsite pritaikyti bet kurioms namų erdvėms – gausi jų įvairovė pateisins net ir išrankiausiųjų lūkesčius. Užsukite ir patys tuo įsitikinkite!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 635 įvertinimai. Žiūrėti visus

Fototapetai pigiau

Tiems, kurie ieško netradicinių bei išskirtinių interjero sprendimų, labai patiks fototapetai. Gėlės, miestų ir gamtos vaizdai bei kiti variantai leis be didesnių investicijų atnaujinti namus ir papuošti vieną ar net kelias namų sienas. Fototapetas traukia dėmesį ir sukuria ypatingą nuotaiką. Įprastai jis klijuojamas ant vienos kurios nors pasirinktos sienos patalpoje, tačiau galima rinktis ir mažesnių gabaritų dekoro elementus, kurie užimtų dalį sienos. Juose įamžinti gražiausi gamtos vaizdai, miestų ir didmiesčių panoramos, pajūrio, miškų peizažai, architektūriniai šedevrai, augalai, žemėlapiai (populiariausias – viso pasaulio žemėlapis), stilizuoti grafiniai 3D piešiniai ir t. t.

Jų klijavimui prireiks universalių tapetų klijų, o patys fototapetai (žemėlapis ar kitas variantas) lengvai pritaikomi bet kokios paskirties patalpose. Juos dėl puošnumo, universalumo ir originalumo vis dažniau renkasi viešbučiai, SPA centrai, restoranai ir kitos aptarnavimo srityje veikiančios įmonės. Tai vienas pigesnių ir paprastesnių sienų dekoro variantų. Užtruksite mažiau nei valandą besidarbuodami, ir namuose ant sienos atsidurs gražus, prie interjero derantis, puikiai po sunkios dienos darbų nuteikiantis ir gerą nuotaiką dovanojantis vaizdinys, atstojantis ar net pranokstantis brangiausius paveikslus ir kitus interjero elementus. Fototapetų kainos prasideda vos nuo 10 eurų, taigi išsirinks ir tie, kuriems reikia bazinio varianto, ir tie, kurie ieško išskirtinumo bei aukštos kokybės ir yra pasirengę investuoti daugiau.

Populiariausi fototapetai virtuvei, svetainei ir kitoms erdvėms

Tuomet, kai pasirenkami fototapetai (gamta, miškas ar kiti), itin dažnai jų vaizdiniai derinami prie atitinkamo kambario paskirties ir stilistikos. Pavyzdžiui, fototapetai miegamojo kambariui dažnai būna raminantys ir maloniai nuteikiantys – dėl to šiose patalpose dominuoja įvairūs gamtos elementai. Visgi, jokių aiškių taisyklių čia nėra – jeigu Jums labiau patinka ryškios spalvos ir triukšmingo miesto detalės, jas lygiai taip pat galite rinktis šiai erdvei. Tuomet fototapetai miegamajame ir interjere atliks itin svarbų vaidmenį, o galbūt netgi taps šios patalpos akcentu. Jei sunku nuspręsti, kurie bus geriausi tapetai – fototapetai, atsiliepimai ir juos jau išbandžiusiųjų apžvalgos padės Jums priimti sprendimą.

Itin atsakingai parenkami fototapetai paaugliams – vaikiškos dekoracijos jų dažniausiai nebetenkina, todėl imame dairytis „brandžiau“ atrodančių variantų. Daugelį atžalų turėtų sužavėti fototapetai 3D: kaina kai kuriais atvejais gali būti ir aukštesnė, tačiau jų kokybe ir žavesiu taip pat neteks nusivilti. Taip pat gaminami ir fototapetai vaikams, kurių kolekciją rasite atskiroje prekių kategorijoje. Kai pasirenkami fototapetai vaikų kambariui, su gyvūnais ir įvairiais žymiais personažais dekoruoti modeliai visuomet susilaukia daugiausiai mažųjų atžalėlių susidomėjimo.

Pigūs fototapetai internetu

Domina flizeliniai fototapetai Naktinis miestas, o gal ieškote, kur kitų tipų fototapetai kaina atitinka kokybę? Esate ten, kur reikia – įvairių tipų ir stilių fototapetai Pigu.lt el. parduotuvėje siūlomi itin palankiomis sąlygomis. Sau tinkamų variantų čia suras ir tie, kuriuos domina kokybiški, tačiau pigūs fototapetai: akcija ir dažni išpardavimai padės suderinti šiuos prioritetus.

Apsipirkimo procesas taip pat neužtruks – tuomet, kai reikalingi fototapetai paauglio kambariui ar kitoms namų erdvėms, visus juos galima užsisakyti internetu. Prekės bus pristatytos pageidaujamu adresu, o jeigu norėsite, bet kurie, pavyzdžiui, fototapetai 3D, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje galės būti atsiimami iš šiuose miestuose esančių prekių atsiėmimo centrų. Toks pristatymas yra nemokamas, taigi pavyks dar šiek tiek sutaupyti.

Mūsų asortimente Jūsų laukia fototapetai kosmosas, aguonos, gyvūnai, New York miesto panorama ir daugybė kitų įdomių ir intriguojančių variantų, kurie taps Jūsų interjero puošmena!