Naudingi patarimai

10 idėjų Kalėdinėms dovanoms iki 50 Eurų

4.1/5
2020 11 08

Nors rinkdami kalėdines dovanas visuomet stengiamės kruopščiai apgalvoti tiek pačią idėją, tiek įpakavimą, šiuo atveju ne mažiau svarbų vaidmenį atlieka ir biudžetas. Numačius, kiek galima skirti kiekvienai dovanai, tolimesni procesai klostosi kur kas sklandžiau. Jei šiemet nutarėte kiekvienam pirkiniui skirti iki 50 Eurų, Jums patiks šios praktiškos Kalėdų dovanų idėjos.

Kvepalai

kvepalai kaip dovana kaledomsmoteriski kvepalai kaledoms

Ne tik vaikams, bet ir moterims bei vyrams galima surasti ne vienus, į šį biudžetą telpančius, tačiau ilgai išsilaikančius ir netgi puikiai pažįstamus kvepalus. Sudėtingiausia šiuo atveju atrasti ne priimtiną kainą, bet artimiesiems patinkantį aromatą – jei gerai juos pažįstate, verta apsvarstyti šią kalėdinės dovanos idėją.

Knygos

mama su vaiku skaito knyga prie kaledines eglutes

Už 50 eurų artimiesiems galima nupirkti net vieną įdomų kūrinį – svarbiausia pagalvoti, koks žanras jiems patiktų labiausiai. Galbūt bičiuliai turi išskirtinių pomėgių? Tuomet jiems tiks knygos apie madą, maistą, fotografiją, meną, istoriją ar keliones. Kitais atvejais verta parinkti įkvepiančias asmeninio tobulėjimo knygas ar peržvelgti grožinę literatūrą. Romanai, mistinės knygos ar visų laikų geriausia klasika daugeliui tikrai paliktų puikų įspūdį.

Nešiojamos kolonėlės

nesiojamos koloneles kaledoms dovanu

Nors tokia kalėdine dovana turėtų susižavėti paaugliai, populiarieji nešiojami garsiakalbiai patiks kiekvienam, bent šiek tiek mėgstančiam muziką. Nedidelis jų dydis ir stilingas dizainas puikiai tiks prie šiuolaikiško namų interjero ir niekuomet nesukels nepatogumų, jei artimieji išsiruoš į muzikos ritmų lydimą išvyką.

Išmaniosios apyrankės

ismaniosios apyrankes kaip kaledine dovana

Norintiems gyventi sveikai ir aktyviai, išmanioji apyrankė gali tapti sėkmingu startu didesniems pokyčiams. Jei ne kartą išgirdote tokias užuominas iš artimųjų, jau žinote, ką jiems padovanoti Kalėdoms – šis prietaisas tikrai nepareikalaus didelių investicijų! Sužinokite, kokios išmaniosios apyrankės šiais metais yra geriausios.

Greitpuodžiai

moteris ruosia kaledine vakariene namuose

Net ir virtuvėje sukiotis mėgstantys šefai svajoja šiek tiek paspartinti gaminimo procesus. Būtent tai ir gali pasiūlyti greitpuodžiai! Tokį puodą nesunku pritaikyti kasdienybėje, todėl ši kalėdinė dovana tikrai nenuguls giliausiose virtuvės lentynose.

Aksesuarai

moteriski aksesuarai po kaledine eglutemoteriska rankine kaip dovana kaledoms

Naujų stiliaus detalių nei vienam iš mūsų nebūna per daug, todėl Kalėdų proga visuomet pravartu artimiesiems ar bičiuliams išrinkti naujų aksesuarų. Moteris labiausiai žavi rankinės, šalikėliai ir papuošalai, tuo tarpu vyrams tinka diržai, piniginės ar tvirti skėčiai. Panašių variantų surasite ir daugiau – visoms šioms idėjoms tikrai pakaks Jūsų planuojamo biudžeto. 

Moteriška rankinė kuprinė, juoda kaina ir informacija | Moteriška rankinė kuprinė, juoda | pigu.lt -32% 0 €
€ 1559 3/5 € 2299 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
Rankinė Seidenfelt Arendal, juoda kaina ir informacija | Rankinė Seidenfelt Arendal, juoda | pigu.lt 0 € 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 7249 14val. 30min.
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Rankinė Moochies M14 kaina ir informacija | Rankinė Moochies M14 | pigu.lt -35% 0 €
€ 9685 € 14900
Į krepšelį
Rankinė moterims Wezze kaina ir informacija | Rankinė moterims Wezze | pigu.lt -30% 0 €
€ 6999 € 9999
Į krepšelį
Rankinė moterims Gino Rossi, juoda kaina ir informacija | Rankinė moterims Gino Rossi, juoda | pigu.lt 0 €
€ 9995
Į krepšelį
Kuprinė moterims Calvin Klein Campus, juoda kaina ir informacija | Kuprinė moterims Calvin Klein Campus, juoda | pigu.lt -30% 0 €
€ 11197 € 15995
Į krepšelį
Rankinė moterims Furla Lilli EAX8 39074 kaina ir informacija | Rankinė moterims Furla Lilli EAX8 39074 | pigu.lt -30% 0 €
€ 12377 € 17681
Į krepšelį
Rankinė moterims Guess kaina ir informacija | Rankinė moterims Guess | pigu.lt -37% 0 €
€ 7500 € 12000
Į krepšelį
Rankinė moterims Lamarthe, juoda kaina ir informacija | Rankinė moterims Lamarthe, juoda | pigu.lt 0 €
€ 8990
Į krepšelį
Kuprinė moterims Katana kaina ir informacija | Kuprinė moterims Katana | pigu.lt 0 €
€ 8495
Į krepšelį
Rodyti daugiau

Oro drėkintuvai

Pernelyg sausos patalpos yra pakankamai dažna problema, kuriai yra labai paprastas sprendimas – efektyvūs oro drėkintuvai. Šie prietaisai išsiskiria unikaliu dizainu, todėl paskyrę šiek tiek daugiau laiko paieškoms, bičiuliams Kalėdų proga tuo pačiu išrinksite ir žavingą interjero puošmeną.

Puodeliai dvigubu stiklu

puodeliai su dvigubu stiklu pilni kaledines arbatos

Nors kone visi gali pasigirti pakankamai gausia puodelių kolekcija, labai tikėtina, kad išbandę šią Kalėdų dovaną, daugelis nuspręs anksčiau naudotus indus patraukti į šalį. Tokie puodeliai ilgiau išlaiko gėrimų šilumą, tačiau išorinis jų paviršius pernelyg neįšyla, todėl naudotis jais galima kur kas komfortiškiau!

Masažuokliai

Įsisukę į kasdienybės rūpesčius, daugelis pamiršta pasirūpinti savimi – nedidelis namų masažuoklis gali tapti puikia proga jiems apie tai priminti. Taip pat galite rinktis ir kojų šildytuvus, šildančias antklodes bei pagalvėles, padėsiančias daug jaukiau išgyventi šalčiausią metų sezoną.

Dovanų kuponai

moteris dziaugiasi kaledoms gavusi dovanu kupona

Jei nesate tikri, ar kuri nors iš aukščiau išvardintų idėjų patiktų Jūsų bičiuliams ir artimiesiems, niekuomet nesuklysite nupirkę jiems dovanų kuponą. Pasirinkę tokį variantą, padovanosite jiems galimybę rinktis – tai patiks visiems, kurie vertina praktiškas dovanas. Be to, galėsite būti tikri, jog tokia dovana vienaip ar kitaip tikrai bus panaudota.

Surasti kalėdinę dovaną iki 50 Eurų išties nesudėtinga, tad truputį pagalvoję, kas labiausiai tiktų ir patiktų Jūsų artimiesiems, galite išrinkti jiems daiktą, kuris jiems pravers buityje, o Jums tuo tarpu nesukels papildomų finansinių rūpesčių. Kalėdinės dovanų idėjos pagelbės renkantis geriausius dovanų sprendimus artimiesiems.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.1/5
23 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?