Naudingi patarimai

10 patarimų, renkantis makiažo šepetėlius

4.6/5
2018 05 16

Makiažo šepetėlius naudojate kasdien, tačiau kaip dažnai apie juos pagalvojate? Pristatome 10 patarimų, kaip išsirinkti tinkamus makiažo šepetėlius.

Pagrindiniai šepetėlių tipai

Kaip pasirinkti makiažo šepetėlius

1. Apsispręskite, ar norite natūralaus, ar sintetinio plauko šepetėlių. Kai kurie makiažo specialistai teigia, kad natūralaus plauko šepetėliai yra pranašesni už sintetinius. Tačiau sintetinio plaušo technologija pasiekė tokį lygį, kad dauguma žmonių jų net neatskiria. Be to, jie vis dažniau rekomenduojami tuomet, kai reikalingi profesionalūs makiažo šepetėliai, kadangi juos lengviau pritaikyti ir prižiūrėti. Jei turite etinių įsitikinimų, kurie neleidžia naudoti kailio produktų, galite drąsiai naudoti sintetinio plauko makiažo šepetėlius, kurių gamyboje nenukentėjo nė vienas gyvūnas. Mėgaukitės puikiais rezultatais be jokios sąžinės graužaties!

2. Jei nutarėte naudoti natūralaus plauko makiažo šepetėlius, ir renkatės nedidelius šepetėlius, geriausia rinktis sabalo kailį dėl jo gebėjimo išlaikyti formą. Rinkitės „Kolinsky sabalo“ plaukų šepetėlį, kuris gaminamas iš žebenkšties patinėlio uodegos kailio. Ožkos kailis populiarus didelių šepetėlių gamyboje. Voverės ir barsuko kailiai taip pat naudojami kokybiškų makiažo šepetėlių gamyboje. Ant pigesnių šepetėlių pastebėsite užrašą „camel“, tačiau tai reiškia, kad šepetėlis pagamintas iš arklio plauko.

3. Naujausios technologijos perkėlė sintetinio plauko (dažniausiai taklono arba nailono) makiažo šepetėlius į visiškai naują lygį. Šie šepetėliai yra pigesni ir kai kuriais atvejais geresni nei natūralaus plauko šepetėliai. Makiažo pagrindui, maskavimui ar lūpų dažams geriau rinkitės sintetinio plauko šepetėlius, nes kreminės struktūros makiažo produktai į juos neįsigeria. Vieni iš tokių yra Real Techniques šepetėliai – nors jie sintetiniai, tačiau visiškai nedirgina odos ir leidžia tobulai pasidažyti net ir esant prastesniam apšvietimui.

4. Šepetėliai gali būtu su plastikiniu arba mediniu koteliu. Jis turėtų būti storas ir pakankamai ilgas, kad jį būtų patogu laikyti ir naudoti. Dažnai dėmesį atkreipia įmantrių formų makiažo šepetėliai, tačiau neapsigaukite – tokie variantai gali būti visiškai nepatogūs.

Top 5 Makiažo šepetėliai

Makiažo šepetėliai Iso Trade, P8573, 24 vnt. kaina ir informacija | Makiažo šepetėliai Iso Trade, P8573, 24 vnt. | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 759 14val. 5min. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Makiažo šepetėlių rinkinys IDC Institute, 7 vnt. kaina ir informacija | Makiažo šepetėlių rinkinys IDC Institute, 7 vnt. | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1249 14val. 5min. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Makiažo šepetėlių rinkinys IDC Institute, 4 vnt. kaina ir informacija | Makiažo šepetėlių rinkinys IDC Institute, 4 vnt. | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 799 13val. 58min. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 59 €
Universalus makiažo šepetėlis IDC Institute kaina ir informacija | Universalus makiažo šepetėlis IDC Institute | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 489 13val. 58min. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 59 €
Rodyti daugiau

5. Metalinis žiedas, kuris suspaudžia šerelius ir juos sujungia su kotu, turi tvirtai laikytis ir būti be jokių siūlių ir sujungimų. Tinkamiausi žiedai yra pagaminti iš žalvario, nikelio ir geležies. Aliumininiai žiedai yra pigesni, tačiau ir ne tokie patvarūs. Tam, kad žiedai nerūdytų, jų paviršius turėtų būti padengtas nikeliu. O tam, kad patikrintumėte, ar žiedas tvirtai laiko šerelius, paprasčiausiai už jų timptelėkite. 

6. Taip įsigysite geriausius makiažo šepetėlius, tačiau atminkite, kad geriausias makiažo šepetėlis yra tas, kuris atitinka Jūsų poreikius ir finansines galimybes. Tad vertėtų iš anksto apgalvoti, kokie makiažo šepetėliai turėtų papildyti Jūsų kosmetinę ir kokią pinigų sumą galite jiems skirti. Bene dažniausiai naudojamas veido šepetėlis, tačiau priklausomai nuo mėgstamo makiažo, gali praversti ir makiažo teptukai ar kitos panašios priemonės – jų atrasite pačių įvairiausių.

7. Venkite pirkti žymių makiažo priemonių gamintojų šepetėlius. Tokių šepetėlių kaina dažniausiai kandžiojasi, tačiau jie nepasižymi išskirtine kokybe. Pirkdami makiažo šepetėlius dažniausiai gaunate tai, už ką mokate, Tačiau kartais galite gauti mažiau! Visgi, šiuo atveju galimos ir išimtys – pavyzdžiui, puikiai vertinami Real Techniques šepetėliai pasižymi aukšta kokybe, tačiau kainuoja nedaug. Tad verčiau nesusikoncentruoti į prekės ženklą, bet įsitikinti, jog pasirinkti makiažo šepetėliai iš tikrųjų atitinka Jūsų poreikius.

8. Nepirkite šepetėlių po vieną. Atradus gerus šepetėlius, kur kas pigiau yra įsigyti visą komplektą iš karto, o ne po vieną šepetėlį. Pirkdamos rinkinį galite sutaupyti net iki 30 procentų. Žinoma, įsigyti pigiau juos galite ir kitais būdais, pavyzdžiui, pastebėjus, kada makiažo šepetėlių rinkinys parduodamas su akcija. Visgi, vertėtų atsižvelgti ir į tai, jog tokie makiažo šepetėlių rinkiniai dažnai yra sudaryti iš skirtingų komplektacijų, todėl pačios galite nuspręsti, kokie makiažo šepetėliai Jums tiktų geriausiai. Tad jeigu Jums reikalingas ne tik veido šepetėlis, bet ir kiti makiažo teptukai, toks makiažo šepetėlių rinkinys padės sutaupyti laiko, kurį paskirtumėte šių prekių paieškoms.

9. Šepetėliams reikalinga priežiūra. Norisi, kad makiažo šepetėlių rinkiniai tarnautų kaip įmanoma ilgiau, tačiau tam prireiks ir Jūsų pastangų. Kartą per mėnesį į šiltą vandenį įlašinkite šiek tiek šampūno (natūralaus plauko šepetėliams) arba indų ploviklio (sintetinio plauko šepetėliams). Šepetėlius gerai išplaukite ir išskalaukite, nušluostykite popieriniais rankšluosčiais ir paguldykite, kad jie išdžiūtų. Jei tinkamai prižiūrėsite savo šepetėlius, jie gali tarnauti keletą metų.

Makiažo šepetėlių valikliai

Silikoninis kilimėlis makiažo šepetėliams plauti kaina ir informacija | Silikoninis kilimėlis makiažo šepetėliams plauti | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 359 13val. 58min. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 59 €
Silikoninė kempinėlė Gabriella Salvete Tools 1 vnt kaina ir informacija | Silikoninė kempinėlė Gabriella Salvete Tools 1 vnt | pigu.lt PREKĖ „Į MINUSĄ“
€ 339 13val. 58min. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
PREKĖ „Į MINUSĄ“
Makiažo šepetėlių valiklis Gosh Brush Cleanser 125 ml kaina ir informacija | Makiažo šepetėlių valiklis Gosh Brush Cleanser 125 ml | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 900 5/5 13val. 58min.
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 59 €
Silikoninis šepetėlių laikiklis in Blue kaina ir informacija | Silikoninis šepetėlių laikiklis in Blue | pigu.lt -25%
€ 345 € 460
Į krepšelį
Silikoninis šepetėlio laikiklis ir audinys kaina ir informacija | Silikoninis šepetėlio laikiklis ir audinys | pigu.lt -25%
€ 442 € 590
Į krepšelį
Rodyti daugiau

10. Jei neturite laiko užsiimti šepetėlių plovimu, tiesiog susitaikykite su mintimi, kad Jūsų gyvenimo ritmas Jums neleidžia to padaryti, senus šepetėlius išmeskite ir įsigykite naujus. Tai rekomenduojama daryti porą kartų per metus. Ilgai neplaunami makiažo šepetėliai prirenka purvo, į juos įsigeria įvairios makiažo priemonės ir jie tampa žalingų mikroorganizmų gyvenviete.

Atkreipusios dėmesį į šiuos patarimus, gan lengvai nuspręsite, kurie makiažo šepetėliai Jums tinka geriausiai. Gausų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – čia kokybiški ir profesionalūs makiažo šepetėliai parduodami gera kaina!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.6/5
5 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?