Naudingi patarimai

MEIZU – nuostabus išmanusis telefonas už patrauklią kainą!

5/5
2016 04 14

Naujųjų technologijų lenktynės pasiekė kulminaciją ir mes keičiame išmaniuosius telefonus kaip kojines! Kam permokėti, jeigu galima už patrauklią kainą įsigyti gerą išmanųjį telefoną su visomis jums reikalingomis funkcijomis?

MEIZU – vienas didžiausių ir plačiausiai žinomų mobiliųjų telefonų gamintojų Kinijoje. Jis kelia rimtą konkurenciją pirmaujančių gamintojų dominavimui. Nauji rinkos dalyviai, kurie dar neseniai buvo laikomi pradinukais, sparčiai auga ir tai ypač pastebima Kinijos rinkoje.

Top 10 MEIZU išmaniųjų telefonų

Meizu MX4 (M461), 32GB, Grey kaina ir informacija | Meizu MX4 (M461), 32GB, Grey | pigu.lt
€ 14999 14val. 30min.
Į krepšelį
Rodyti daugiau

MEIZU – pirmas kinų išmanusis, kurį Kinijos vartotojai pripažino vienu labiausiai konkurencingų pasaulinėje aukštųjų technologijų rinkoje. Pirkėjų pripažinimą MEIZU pelnė dėl nuolat įdiegiamų naujovių, puikaus savo produkcijos dizaino, gerų techninių savybių, ypatingų funkcijų ir prieinamos kainos. Gamintojas naudoja savo operacinę sistemą Flyme, sukurtą Android pagrindu, tačiau pasižyminčią ryškiais patobulinimais.

MEIZU buvo įkurta 2003 m. Džuhajaus mieste, Kinijoje. Nuo pat įkūrimo bendrovė specializavosi populiarių MP3 grotuvų gamyboje. 2008 m. MEIZU pradėjo gaminti aukštos kokybės išmaniuosius telefonus, kurdama novatoriškus produktus kasdieniam naudojimui. Bendrovėje dirba daugiau nei 2000 darbuotojų, ji turi daugiau nei 600 šio prekės ženklo parduotuvių.

Europoje MEIZU ieško patikimų partnerių, būtent todėl Lietuvoje vienu jų tapo ir elektroninė parduotuvė pigu.lt.


Išmaniųjų Meizu telefonų garantinį aptarnavimą teikia MTTC.

Neverta permokėti – gaukite nuostabų išmanųjį už prieinamą kainą!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?