Naudingi patarimai

Sony PlayStation 4

5/5
2017 12 13

„PlayStation 4“ yra ilgai lauktas „PlayStation 3“, vienos iš sėkmingiausių visų laikų žaidimų konsolių, įpėdinis. Jau ketvirtos kartos „PlayStation“ yra ypač galinga konsolė su bene didžiausiu žaidimų pasirinkimu. Verta pripažinti, jog „PlayStation 3“ kadaise buvo beveik ideali konsolė – galbūt netgi šiek tiek keista, jog „Sony“ ne tik suteikė savo naujajai konsolei daugiau galios, bet ir padarė daug daugiau pakeitimų. Siūlome su visais jais susipažinti.

Pagrindinės specifikacijos

Šios žaidimų konsolės pasižymi itin greitu ir sklandžiu veikimu, kurį užtikrina 8GB GDDR5 RAM atminties kiekis ir 8 branduolių procesorius. Kokybišką vaizdą garantuos 1,8 teraflopų AMD Radeon vaizdo plokštė, taigi bendra žaidimų patirtimi bus patenkinti net ir pakankamai išrankūs žaidėjai.

Jeigu mėgstate tradicinius filmus ir žaidimus Blu-ray ar DVD diskuose, nesijaudinkite, kadangi „PlayStation 4“ yra viena iš kelių žaidimų konsolių rinkoje, palaikančių ir šias technologijas. Be abejo, nemėgstantys diskų galės saugoti savo žaidimus ir filmus 500GB arba 1TB talpos (priklausomai nuo pasirinktos versijos) kietajame diske.

Top Sony PlayStation 4 žaidimų konsolių

Valdymo pultas

„Microsoft“ šį kartą patobulino savo „DualShock“ valdymo pultelį. Nuo šiol mygtukai yra dar tvirtesni ir patogesni, o iki šiol niekur nematytas liečiamas valdymo laukelis atveria naujas galimybes valdant žaidimus ar programėles, kurias galite atsisiųsti internetu. Šie atnaujinimai kritikų vertinami ypatingai gerai, o naujasis valdymo pultas įvardijamas kaip vienas didžiausių šios žaidimų konsolės privalumų.

Žaidimai

 „PS4“ yra neįtikėtinai galinga konsolė su didžiuliu žaidimų pasirinkimu – šiuo metu jų yra daugiau kaip 1500, o tai garantuoja valandų valandas smagaus laiko! Mėgstantys ekskliuzyvius žaidimus su „PlayStation 4“ galės mėgautis „Uncharted 4: A Thief‘s End“, „Horizon Zero Dawn“, „God of War“ ir įvairiausiais kitais žaidimais, kurie yra prieinami tik „PlayStation 4“ konsolės naudotojams.

Papildomos galimybės

Jeigu jums pabodo jūsų smarkiai limituota išmaniojo televizoriaus operacinė sistema su nedideliu aplikacijų pasirinkimu, „PlayStation 4“ gali būti puikus įrenginys jums, kadangi tai yra ne tik įprasta žaidimų konsolė, bet ir pilnavertis pramogų centras. Tai tampa dideliu pranašumu tuomet, kai lyginame žaidimų konsoles su įprastais kompiuteriais.

Palaikomos tokios programėlės kaip „YouTube“, „Netflix“, „Twitch“, „Spotify“ ir kt., todėl su savo „PlayStation“ galėsite nuveikti daugiau negu su įprastu išmaniuoju televizoriumi ar žaidimų konsole. Be to, PS4 turi ir virtualios realybės palaikymo funkciją, kuri dar labiau išplečia šių įrenginių pritaikymo galimybes ir leidžia Jums mėgautis išskirtine patirtimi. 

„PlayStation 4“ ar „Xbox One“?

Panašu, jog amžina „Microsoft“ ir „Sony“ dvikova niekuomet nesibaigs. Visi jų modeliai lyginami tarpusavyje: Xbox One S kovoja su PS4 Slim ir netgi naujieji PlayStation 5 ir Xbox Series X jau yra aptarinėjami bendrame lygmenyje. Todėl nieko stebino, kad ir ši, PS4 konsolė yra tapatinama su Xbox One modeliu.

Tačiau priimti sprendimą tikrai nėra sudėtinga. Pirmiausia patartina rinktis pagal žaidimus, kuriuos mėgstate labiausiai – jei jie randami tik tam tikrose konsolėse, ilgai mąstyti nereikės. Tačiau jei žaidimams nesate išrankūs, atsižvelkite į tai, jog PlayStation 4 gali pasiūlyti itin efektyvią ir kokybišką žaidimų patirtį, o Xbox One atsako išplėstinėmis įvairiausių pramogų galimybėmis.

Kiti PlayStation 4 konsolių modeliai

Svarstydami, kokią žaidimų konsolę pasirinkti, atsižvelkite ir į tai, jog kartu su PlayStation 4 buvo pristatytos ir dar dvi šių įrenginių versijos. Galbūt jūsų namuose nėra daug vietos ir norite kiek mažesnės konsolės? Tokiu atveju galite rinktis „PlayStation 4 Slim“ versiją su daug mažesniu korpusu, tačiau lygiai tokia pačia galia ir funkcionalumu. Na, o jeigu jūs norite žaisti žaidimus 4K raiška ir tiesiog norite galingiausios konsolės rinkoje, rinkitėsPlayStation 4 Pro“ su daug galingesne vaizdo plokšte ir procesoriumi.

Atsiliepimai apie visas tris „PlayStation 4“ konsoles yra tiesiog nuostabūs, o jų kaina (ypač įprastos PS4 versijos) yra žema. Be to, Pigu.lt internetinėje parduotuvėje šias konsoles galite užsisakyti dar pigiau negu kitur, kadangi čia nuolat vyksta akcijos, išpardavimai ir taikomos nuolaidos su specialiais nuolaidų kodais.

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
3 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?