Naudingi patarimai

Advento kalendorius – įdomesniam Kalėdų laukimui

4.7/5
2020 11 04

Vos tik prasidėjus gruodžio mėnesiui, pradedame gyventi šventiniu laukimu. Po truputį imame galvoti, kaip pasiruošti Kalėdoms ir tuo pačiu su maloniu nerimu skaičiuojame iki jų likusias dienas. Tai dar labiau įprasminti padeda žaismingas ir originalus kalendorius. Ilgus metus skaičiuojantys ir nuolat tobulinami Advento kalendoriai vaikams ir suaugusiesiems leidžia ne tik paprasčiau sekti laiką iki Kalėdų, bet ir kasdien maloniai nustebina – jei šios idėjos dar neišbandėte, dabar pats metas tai padaryti!

Advento kalendorius: kas tai?

kaledines dekoracijos kaip advento kalendorius namams

Advento kalendoriai yra specialios dėžutės, kurios turi 24 dureles: atvėrus jas, randama nedidelė dovanėlė ir tampa aišku, jog iki gražiausių švenčių liko dar viena diena mažiau. Įprotis sekti šį laiką dar XIX a. atsirado Vokietijoje – tuomet šie kalendoriai atrodė tarsi įprasti grafikai, o prie jų vėliau kiekvieną dieną būdavo uždegamos žvakės. Visgi, keičiantis amžiams, keitėsi ir Advento kalendorių formatai, todėl šiais laikais turime galimybę atrasti pačių netikėčiausių variantų.

Advento kalendoriai moterims

moteriskas advento kalendorius su dekoratyvine kosmetika ant stalo

Vieni iš populiariausių šiuo metu yra Advento kalendoriai su makiažu, ypatingai patinkantys dailiosios lyties atstovėms. Turėdamos tokį variantą, kiekvieną dieną rasite vis naują kosmetikos priemonę – tai reiškia, jog toks Advento kalendorius moterims padės sukurti įspūdingą šventinį įvaizdį ir kasdien šiek tiek atnaujinti nusistovėjusį stilių. Šį kalendorių galima pritaikyti ir kaip staigmeną artimam žmogui, ir kaip išankstinę dovaną sau – kokybiškos kosmetikos niekuomet nebus per daug.

Nors viduje esančios dovanėlės turėtų būti staigmena, norėdami įsitikinti, jog grožio Advento kalendorius 2020 metais Jūsų neapvils, pirkdami juos internetu, galite susipažinti, kokios makiažo priemonės slėpsis viduje – juk norisi, kad dovanos būtų naudingos! Jei laukdami gražiausių metų švenčių jau pradėjote galvoti ir apie tai, kaip pradžiuginsite artimuosius atvertę visus langelius, siūlome susipažinti, kokios dovanų idėjos Kalėdoms šiemet yra populiariausios.

Advento kalendorius su žaisliukais vaikams

mergaite ruosia kaledini advento kalendoriu ant sienos

Ne paslaptis, jog švenčių labiausiai laukia mažieji šeimos nariai, todėl dienas skaičiuoti padedantis atributas jiems yra privalomas. Visiems žinoma ir tai, jog vaikučius labiausiai žavi ne pati idėja, bet Advento kalendoriaus dovanos – būtent dėl to jiems skirtos dovanėlės yra pritaikomos smagiems ir įsimintiniems žaidimams.

70189 PLAYMOBIL® Advento kalendorius Ūkis kaina ir informacija | 70189 PLAYMOBIL® Advento kalendorius Ūkis | pigu.lt
€ 2074 5/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
9486 PLAYMOBIL® Advento kalendorius Gaisro gesinimo operacija kaina ir informacija | 9486 PLAYMOBIL® Advento kalendorius Gaisro gesinimo operacija | pigu.lt
€ 1867 5/5 13d. 11val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
70259 PLAYMOBIL® 1.2.3 Advento kalendorius - Kalėdos kaina ir informacija | 70259 PLAYMOBIL® 1.2.3 Advento kalendorius - Kalėdos | pigu.lt
€ 2116 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
Rodyti daugiau

Norint nuspręsti, kuris Advento kalendorius vaikams 2020 metais būtų tinkamiausias, reikėtų pagalvoti, kokius žaidimus Jūsų atžala mėgsta labiausiai – praktiškai visuomet rasite jų atitikmenį. Tarp geriausiai vertinamų minimi Advento kalendoriai LEGO, leidžiantys pasinerti į magiškąją Hario Poterio aplinką, įveikti „Žvaigždžių karų“ iššūkius ar pažaisti su kitų serijų rinkiniais. Taip pat mėgstami PLAYMOBIL, Paw Patrol ir kiti panašūs vaikiški Advento kalendoriai, kuriuose mažyliai kasdien atranda vis naujus žaisliukus ar jų priedus – dėl to šie užsiėmimai tampa dar įdomesni.

Kalėdiniai kalendoriai – dekoracijos

kaledinis advento kalendorius kaip dekoracija namuose

Kalėdų Advento kalendorius lygiai taip pat gali pavirsti ir stilinga dekoracija – toks variantas ypač praverčia tuomet, kai svarstome, kaip papuošti namus Kalėdoms. Daugelis tokių dekoracijų puikiai atspindi šių švenčių simboliką: Jūsų namuose gali atsidurti žaismingi nameliai, angeliukai, eglutės, kojinės, elnias ir kiti populiariausi Kalėdų elementai. Toks kalendorius suteiks dvigubą naudą: papuoš Jūsų namus ir leis patogiau atlikti „skaičiavimus“.

Advento kalendorius- namukas kaina ir informacija | Advento kalendorius- namukas | pigu.lt 0 €
€ 7499 5/5
Į krepšelį
Advento kalendorius auksinės eglutės-dėžutės kaina ir informacija | Advento kalendorius auksinės eglutės-dėžutės | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1799
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Advento kalendorius auksinės žvaigždutės kaina ir informacija | Advento kalendorius auksinės žvaigždutės | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1799
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Advento kalendoriaus segtukai Žvaigždutės kaina ir informacija | Advento kalendoriaus segtukai Žvaigždutės | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1349
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Kalėdinis kalendorius, PJ Masks kaina ir informacija | Kalėdinis kalendorius, PJ Masks | pigu.lt NAUJIENA
€ 2295
Į krepšelį
NAUJIENA
Rodyti daugiau

Taip pat galėsite pasirinkti, kokiu būdu skaičiuosite iki švenčių likusias dienas: atversite langelį, apversite kubelį ar atidarysite maišelį. Pastarojo tipo kalendoriai leidžia patiems pasirinkti maišelio turinį: čia galėsite įdėti tiek nedidelę dovanėlę, tiek įdomią užduotėlę, kurias aptarsime šiek tiek žemiau.

Advento kalendoriai augintiniams

kalediskai aprengtas suo guli po eglute salia kalediniu dovanu

Nors labiausiai Kalėdų laukiame mes, tai nereiškia, kad to paties negali daryti ir mūsų augintiniai. Tuo labiau, kad yra galimybė tai daryti ypatingai skaniai. Kalėdinis Advento kalendorius šunims yra pripildytas skirtingais skanėstais, kuriuos kiekvieną dieną galėsite duoti jiems tiesiog už gerą elgesį.

Tuo pačiu versite langelius ir skaičiuosite iki švenčių likusias dienas – tai reiškia, kad smagu dėl to bus visiems namiškiams. Toks kalendorius gali tapti ir smagia dovana labai savo augintinį mylintiems bičiuliams – taip tikrai labai maloniai juos nustebintumėte.

Advento kalendoriaus idėjos

advento kalendorius kaip dekoracija namuose kaledoms

Be jau minėtųjų kalendorių tipų, egzistuoja ir trečioji jų kategorija – tai dailiomis dekoracijomis tampantys Advento kalendoriai, kurių turiniu galite pasirūpinti Jūs patys. Pasirinkę prie interjero labiausiai derantį variantą, galite nuspręsti, ką paslėpsite atitinkamuose skyreliuose. Į juos galima įdėti ne tik saldžias ar prieš tai aptartas dovanėles – itin mėgstamos ir Advento kalendoriaus užduotys.

Jos dažniausiai siejamos su artėjančiomis šventėmis, tačiau atsižvelgiama ir į tai, kam jas teks atlikti. Advento kalendoriaus užduotys vaikams būna paprastesnės ir netgi šiek tiek pamokančios, pavyzdžiui, pagalba tėvams, šventinių dekoracijų gamyba ar atvirukas mėgstamai mokytojai. Tam, kad šeimos Advento kalendorius būtų šventiškesnis, papildomai galite parašyti ir palinkėjimus: šventinės dvasios namuose dėl to bus tik daugiau. Tuo tarpu Advento kalendoriaus užduotys suaugusiesiems gali būti ir labai unikalios, ir netgi romantiškos, pavyzdžiui, paruošti antrajai pusei vakarienę ar drauge pastatyti senį besmegenį. Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos!

Pasirūpinę vienu iš šių kalendorių, Kalėdų lauksite ir smagiau, ir prasmingiau – kuo daugiau atributų bus namuose, tuo šventiškesnė atmosfera juose vyraus. Platų jų asortimentą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – čia Advento kalendorius dažnai siūlomas su akcija!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.7/5
11 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?