Naudingi patarimai

Baldų kolekcijos - kiekvienas gali būti savo namų dizaineriu

5/5
2019 01 28

Kambarių dizainas yra vienas svarbiausių aspektų kuriant namų aplinką ─ buto interjeras siunčia tam tikrą žinutę ir iš karto leidžia įsijausti į puoselėjamą atmosferą. Būtent dėl šios priežasties dažnai akcentuojamas patalpų vientisumas ir harmonija ─ ją išlaikyti padeda baldų kolekcijos. Tokie moduliniai baldai neįpareigoja įsigyti visų kolekcijai priklausančių gaminių, todėl erdvę galima apstatyti pagal savo poreikius ir galimybes. Kurios kolekcijos šiuo metu yra populiariausios?

Snap kolekcija

Šioje kolekcijoje dominuoja balti baltai, kuriuos lengvai pritaikysite vaikučių kambariuose. Neutralūs atspalviai puikiai derės su bet kokiais kitais interjero sprendimais, todėl galėsite būti tikri, kad toks namų dizainas niekuomet neišeis iš mados. Tokios interjero detalės patiks ir berniukams, ir mergaitėms, todėl šią baldų kolekciją ypač rekomenduojama rinktis tuomet, kai mažyliams kambariu tenka dalintis.

Monsun kolekcija

Jei manote, kad svetainės interjeras bute (name) yra pats svarbiausias, Jums turėtų patikti Monsun kolekcija ─ šie modernūs svetainės baldai patalpą pavers išskirtine! Juodos spalvos ir medienos imitacijos derinys dvelkia prabanga ir elegancija, todėl svetainės interjeras bus įdomus ir traukiantis akį. Šioje kolekcijoje esantys svetainės baldai (sekcijos, indaujos, lentynos, staliukai ir kt.) nustebins savo patvarumu, todėl ilgą laikotarpį galėsite pamiršti apie pokyčius.

Pakabinama lentyna Monsun 13, juoda/ruda kaina ir informacija | Pakabinama lentyna Monsun 13, juoda/ruda | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 3499 2val. 11min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Pakabinama lentyna Monsun 12, juoda/ruda kaina ir informacija | Pakabinama lentyna Monsun 12, juoda/ruda | pigu.lt % 0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
€ 14600 4d. 2val.
Į krepšelį
0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
Rodyti daugiau

Morena kolekcija

Šiai kolekcijai priklausantys modernūs baldai puikiai tiks tiems, kurie miegamajame puoselėja praktišką, skandinavišką stilių ar tiesiog svajoja apie jaukų ir šiltą interjerą. Nors tokią atmosferą sukurti padeda mediniai baldai, šioje kolekcijoje vyraujančios subtilios medžio imitacijos detalės taip pat spinduliuoja ramybe ir elegancija.

Lova Morena 160x200 cm, balta/ruda kaina ir informacija | Lova Morena 160x200 cm, balta/ruda | pigu.lt % 0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
€ 36300 1/5 4d. 2val.
Į krepšelį
0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
Rodyti daugiau

Mindi kolekcija

Šiai kolekcijai priklausantys korpusiniai baldai ypatingi tuo, jog juos galėsite pritaikyti įvairiuose kambariuose, pradedant vonia ir baigiant jaunuoliui skirta erdve ─ tuomet namo interjeras bus vientisas ir harmoningas. Jais susižavės tie, kuriems patinka ąžuoliniai baldai: nors kolekcija gaminama iš medieną imituojančių plokščių, dažniausiai pasirenkami ąžuolo atspalviai.

Mocca kolekcija

Ši jaukumu dvelkianti kolekcija pritaikoma svetainėje, virtuvėje bei valgomajame. Sodrūs rudos spalvos tonai suteiks bet kuriai patalpai šilumos ir nesunkiai derės prie kitų kambaryje esančių detalių, todėl svetainės ar virtuvės dizainas nesukels daug klausimų. Staliukai, komodos, vitrinos ir kiti šios kolekcijos baldai tiks nepriklausomai nuo to, ar kambaryje vyrauja klasikinis interjeras, ar pirmenybę teikiate šiuolaikiškoms idėjoms!

Į ką atsižvelgti kuriant namų interjerą patiems?

Norisi, kad buto dizainas būtų ne tik vientisas, bet ir patogus bei jaukus ─ siekiant pateisinti visus lūkesčius, svarbu apgalvoti ir kelis esminius aspektus.

Patalpos dydis. Tai bene pats svarbiausias aspektas, nuo kurio patariama pradėti patalpų įrenginėjimą: juk mažo buto interjeras gerokai skirsis nuo idėjų, kurias pavyks įgyvendinti didelėje erdvėje. Tiek rinkdamiesi baldus, tiek kitas kambario detales, kruopščiai skaičiuokite turimą vietą ir rinkitės atitinkamas proporcijas ─ erdvesnėje, neperkrautoje patalpoje jausitės kur kas maloniau.

Kambario paskirtis. Šis niuansas ypač aktualus tuomet, kai pasirenkami salono baldai, tačiau gali praversti ir tais atvejais, kai namai yra mažesni ir vienas kambarys atlieka kelias skirtingas funkcijas. Jei erdvė bus reprezentacinė, daugiau dėmesio skirkite stilistikai: unikaliam interjerui ypač tinka įdomesni sprendimai, pavyzdžiui, Provanso ar senoviniai baldai. Tačiau jei patalpoje ketinate leisti laisvalaikį, pirmenybę teikite patogumui ─ tokios interjero idėjos bus tik ne tik žavios, bet ir praktiškos!

Spalvų schema. Nesvarbu, ar Jūsų kambarį puoš nestandartiniai baldai, ar pirmenybę teiksite klasikinėms idėjoms, nepamirškite pagalvokite apie jų atspalvius, nuo kurių priklausys bendra patalpos atmosfera. Įprastai prabangūs baldai siejami su tamsiomis spalvomis, o šviesių atspalvių paletė rekomenduojama mažesnėms erdvėms, tačiau turėtumėte įvertinti bendrą visumą: jei visos namų interjero detalės spalviniu aspektu derės tarpusavyje, patalpa atrodys nepriekaištingai.

Smulkūs akcentai. Net ir patys dailiausi klasikiniai virtuvės baldai ar kitiems kambariams skirti gaminiai neatskleis viso savo žavesio, jei nepasirūpinsite papildomais aksesuarais. Nesvarbu, ar tai bus stilingos pagalvėlės, veidrodžiai ar smulkūs suvenyrai ─ tiek šios, tiek panašios idėjos namams suteiks gyvybingumo ir taip papildys Jūsų puoselėjamą interjerą.

Jūsų biudžetas. Be šio aspekto neapsieina nei vienos paieškos, todėl ir šį kartą teks pagalvoti, kiek galite investuoti į interjero atnaujinimą. Tačiau dabar net ir be didelių investicijų galima sukurti stilingą aplinką: parduotuvėse nuolat pateikiami sutaupyti leidžiantys pasiūlymai, o ir mums nebereikia ieškoti, kur yra artimiausia baldų parduotuvė, kadangi baldai parduodami internetu.

Vadovaudamiesi šiomis taisyklėmis ir pasitelkdami baldų kolekcijas, patys nesunkiai išplėtosite stilingą ir jaukų interjerą. Tam nebūtina turėti specifinių žinių ─ svarbiausia, kad patys namuose jaustumėtės patogiai!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?