Naudingi patarimai

Belaidžių ausinių privalumai

4/5
2019 06 18

Belaidės ausinės – sparčiai populiarėjantis sprendimas, kurį noriai išbando sportininkai, melomanai ir netgi žaidimų entuziastai. Visi daugiau ar mažiau įsivaizduoja, kuo belaidės ausinės skiriasi nuo įprastų, laidą turinčių modelių, tačiau ar kada susimąstėte, kokius privalumus suteikia būtent toks ausinių dizainas? Jei ne – būsite maloniai nustebinti jų suteikiamais pranašumais!

Bluetooth ausinės neturi laidų

Taip, atrodytų, kad tai savaime suprantamas dalykas, tačiau kartu su juo gauname daugybę privalumų. Pasirinkus belaides ausines žaidimams ar kitoms veikloms nebereikės vargti su siaubingais laidų mazgais, neteks jaudintis, kad jos išsitrauks iš lizdo ar dar blogiau – stipriau pajudėję, išmesite savo telefoną ant žemės. Kitaip tariant, galėsite atsipalaiduoti ir judėti kur kas patogiau, o su šiomis ypatybėmis ateis ir daugiau privalumų.

Patogesnis sujungimas su skirtingais įrenginiais

Nesvarbu, koks ausinių lizdo prievadas yra Jūsų prietaise ir nieko tokio, jei jo išvis nėra – visiškai belaidės ausinės gali būti suderinamos su bet kokiais įrenginiais, kuriuose yra Bluetooth ryšys. Kadangi ši technologija tikrai nėra nauja, drąsiai galime teigti, jog naująsias savo ausines lengvai suporuosite su bet kokiu įrenginiu, pradedant mobiliuoju telefonu ir baigiant šiuolaikiškesniu televizoriumi.

Puiki garso kokybė

Nors šis aspektas priklauso nuo konkretaus modelio, net ir ne pačios geriausios Bluetooth ausinės gali nustebinti puikia garso kokybe ir ypač gera garso izoliacija. Tiesa, iš pradžių jos kiek atsiliko nuo laidinių prietaisų, tačiau nuolat tobulinamos technologijos davė vaisių ir situacija pasikeitė kardinaliai – belaidės ausinės yra pakankamai našios, patikimos ir stabilios. Vienintelis dalykas, kurio reikėtų nepamiršti – norėdami mėgautis kokybišku garsu, turite neperžengti maksimalaus atstumo iki įrenginio. Šis parametras nurodytas prie kiekvienų ausinių.

Nepamainomas sprendimas sportuojantiems

Dėl to, kad naudodami šiuos prietaisus galime nevaržyti judesių, belaidės ausinės sportui yra vienas geriausių pasirinkimų. Didžioji dauguma modelių tvirtai ir patogiai įsistato į ausis, tad apie pašalinius trukdžius galėsite pamiršti – lydimi mėgstamos muzikos ritmų, galėsite susikoncentruoti tik į atliekamus pratimus. Belaidės ausinės bėgimui taip pat labai dažnai naudojamos – nekabantys laidai šiuo atveju tampa ypač dideliu pranašumu.

Maksimalus komfortas įvairiose situacijose

Galimybė laisvai judėti ir „neprisirišti“ prie laidų praverčia ne tik sportuojant, bet ir žaidžiant kompiuterinius žaidimus ar tiesiog tvarkantis namuose ir nenorint trukdyti kitiems namiškiams. Pasirinkus belaides ausines su mikrofonu, patogiai galima kalbėtis su bičiuliais, o jei belaidės ausinės atsparios vandeniui – drauge su jomis įmanoma išbandyti ir vandens pramogas. Jų galimybės nuolat tobulinamos, tad tik laiko klausimas, kada dar labiau išsiplės belaidžių ausinių pritaikymo būdai.

Solidi baterijos tarnavimo trukmė

Nors tai, kad šio tipo ausines reikia pakrauti galėtų būti laikoma trūkumu, panagrinėjus, kiek laiko jos veikia be įkrovos, dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Paprasčiausi modeliai patikimai transliuos garsus apie penkias valandas, tačiau rasite ir kartu ar keliais ilgiau tarnaujančių ausinių. Vargu, ar kada be perstojo jomis naudojatės 10 valandų, tačiau jei kada prireiks, papildomų rūpesčių tikrai nepatirsite!

Susipažinus su visais šiais privalumais, net nekyla klausimų, kad belaidės ausinės iš tiesų yra vertos Jūsų dėmesio, tačiau dažnai atsiranda abejojančių dėl jų kainos. Visgi, šiuo atveju vertėtų pasikartoti ir priminti, kad šios technologijos nuolat tobulinamos ir puoselėjamos, todėl senesni modeliai atpinga, o naujesni taip pat darosi vis labiau prieinami kiekvienam. Jei norite tuo įsitikinti – apžiūrėkite Pigu.lt el. parduotuvės asortimentą!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4/5
8 Klientų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?