Naudingi patarimai

Būtiniausi grožio bei sveikatos įrenginiai

3/5
2017 11 14

Grožio ir sveikatos paslaugos tampa vis labiau populiarios ir jų kainos auga tiesiog akyse. Tačiau didžiausiu rūpesčiu, kai prireikia gero masažo, manikiūro ar depiliacijos, tampa laiko trūkumas. Todėl grožio ir sveikatos industrija vis labiau atsižvelgia į vartotojus ir ima siūlyti prietaisus, kurių naudojimas sutaupo laiko bei suteikia tą patį norimą grožio, sveikatos efektą. O prieš renkantis kiekvieną prekę reikia gerai įsigilinti į savo poreikius, galimas alergines reakcijas, kaip dažnai prietaisas bus naudojimas.

Plaukų priežiūra ir plaukelių šalinimas

Pavyzdžiui, dabar vis labiau populiarėjantys fotoepiliatoriai išties patogus būdas atsikratyti nepageidajamų plaukų veido, bikini, pažastų ar kojų srityse. Šiuo įrenginiu vis dažniau domisi ne tik moterys, bet ir vyrai. Tačiau nusprendus jį įsigyti reikia įvertinti odos jautrumą ir ar esate pakankamai pareigingas, reikiamas procedūras atlikti laiku.

Labiau mėgstantiems tradicinius būdus, kai plaukelių šalinimas atliekamas tada, kai tam yra poreikis ir laiko, rinkoje siūlomas didelis epiliatorių pasirinkimas. Prieš įsigyjant naują epiliatorių vėlgi reikia įvertinti kūno odos jautrumą. Taip pat apsibrėžti, kurias sritis ketinate epiliuoti. Galima rinktis nuo pačių paprasčiausių epiliatorių iki tokių, kurie turi keletą galvučių, galima naudoti po vandeniu, turinčių masažo funciją ir taip toliau. Viskas priklauso nuo poreikio, naudojimo dažnumo.

Neįmantrias šukuosenas mėgstančių ar barzdas nešiojančių vyrų vonioje privalomas įtaisas – skutimosi mašinėlė. Ji sutaupo laiko, kurį kiti skiria grožio salonams bei barzdaskučiams. Jei skutimosi mašinėlė bus naudojama tiek galvos plaukams, tiek barzdai trumpinti bei formuoti, rinkitės daugiau skutimo funkcijų turinčias mašinėles. Taip pat, būtina atsižvelgti į naudojimo pobūdį. Vienos mašinėlės veikia tik įjungtos į elektros tinklą, kitos pakraunamos, o trečios veikia baterijų pagalba. Todėl, jei vonioje elektros lizdas yra pakankamai nutolęs nuo veidrodžio, rekomenduojama įkraunama ar baterijomis veikianti skutimosi mašinėlė. Nepamirškite, kad dažnai drėgnoje patalpoje naudojamas įrenginys turėtų būti apsaugotas nuo jos poveikio.

Top 10 Epiliatorių

Masažas namuose

Sveikatą puoselėti padeda geras masažas, kuriam dažnai pritrūksta laiko. Todėl namuose pravartu turėti nešiojamų ar naudojimui namuose pritaikytų masažų prietaisų. Rinkdamiesi masažui skirtą įrenginį identifikuokite kūno vietas, kurias labiausiai norėtųsi išjudinti, atpalaiduoti. Kojų masažuoklis atpalaiduos ir labiausiai pavargusias pėdas, o nugarai skirti prietaisai gali ant kojų pastatyti ir labiausiai pervargusį žmogų. Planuodami šį pirkinį būtina atkreipti dėmesį į įkrovimo ar pakrovimo savybes: ar tai automatinis masažuoklis, ar reikalauja jūsų pačių ar kito žmogaus įsikišimo.

Top 10 Masažuoklių

Grožio salonas namuose

Taupant laiką, manikiūrą ir pedikiūrą galima pasidaryti namuose. Renkantis ultravioletinių spindulių lempą specialiam ilgalaikiui lakavimui, įvertinkite galimą odos reakciją į spindulius ar naudojamas kitas priemones, tokias kaip gelis. Manikiūrui ir pedikiūrui pritaikyta lempa bus didesnė nei ta, kuri kurta tik manikiūrui. Taip pat yra lempų, kurios išsijungia automatiškai, praėjus konkrečiam džiovinimo laikui. Tad jei esate žmogus, dažnai pamirštantis sekti laiką, nepirkite lempos, kuri išsijungia tik rankiniu būdu.

Kitas prietaisas, praversiantis pedikiūrui – elektrinis pėdų šveitiklis. Jei jį naudosite dažnai, verta apsvarstyti brangesnį ir gerai žinomos firmos prietaisą. Jei pėdų oda nėra problematiška, rinkitės paprastesnį variantą, kurį lengva transportuoti atostogų metu ir turėti lagamine, kai jo prireiks.

Top 10 Lempų nagams

Veido priežiūra

Veidas yra itin delikati kūno vieta. Todėl renkantis prietaisą, skirtą valyti veido odą, atkreipkite dėmesį ne vien į gamintojo pateikiamus aprašymus. Šiam pirkiniui įsigyti labai pravers ir asmeniniai draugų, žmonių iš forumų atsiliepimai. Tačiau svarbiausiais faktoriais išlieka veido odos būklė, jautrumas ir ar ji yra linkusi alergizuotis. Prieš pasirenkant įrenginį gerai būtų pasikonsultuoti su kosmetologe. Po konsultacijos žinosite, kokio tipo šepetėlius reikia rinktis – giliai ar švelniai valančius. Atkreipkite dėmesį į funkcionalumą: yra prietaisų, kurie ne tik valo veido odą, bet ir epiliuoja plaukelius. Jei dažnai keliaujate ir norite nenutraukti įprastos sau veido priežiūros, rinkitės įkraunamą ar baterijomis maitinamą prietaisą.

Top 10 Veido priežiūros prietaisų

Apibendrinant, renkantis grožio ir sveikatos prekes, būtina atkreipti dėmesį į keletą aspektų:

  • Naudojimo dažnumas. Jei prietaisas bus naudojamas kelis kartus per savaitę ar net kasdien, jums reikės ilgaamžio daikto. Todėl rinkitės žinomą gamintoją arba skaitykite, domėkitės ir ieškokite patarimų iš žmonių, kurie jau naudoja jums patinkantį konkretų įrenginį.
  • Funkcionalumo poreikis. Jei skutimosi mašinėlė bus naudojama ne tik barzdai formuoti, bet ir skusti galvą, atidžiai išnagrinėkite prietaiso aprašymą: kokie jo pajėgumai, kiek funkcijų ir kam yra pritaikyti. Pavyzdžiui, yra epiliatorių, kurie nepritaikyti bikinio zonai – yra pernelyg šiurkštūs jautriai odai. Ši taisyklė, kad būtina atsižvelgti į daikto funkcionalumą ir jį išsinagrinėti, galioja visiems grožio ir sveikatos įrenginiams.
  • Galimos komplikacijos, sąveika su oda. Kaip ir renkantis kosmetikos priemones, taip ir įrenginius, kurie sąveikaus su jūsų oda, būtina atidžiai perskaityti indikacijas ir žinoti savo odos galimas reakcijas. Gamintojai pateikia visą informaciją, susijusią su prietaisu. Todėl, jei kyla įtarimų, turite alergijos, dermatito ar kitokių požymių, pasikonsultuokite su gydytoju.
  • Įrenginio komplektacija. Jei tai įrenginys kelionėms – rinkitės mažesnį, baterijomis kraunamą prietaisą.
  • Kaina. Pinigų suma, kurią galite skirti pirkiniui, yra labai svarbus aspektas renkantis. Kaina gali kisti priklausomai nuo prietaiso funkcionalumo, gamintojo ir vietos, kurioje perkate. Žinoma, perkant internetu tikrai sutaupysite. Elektroninėje parduotuvėje Pigu.lt siūlomos įvairios akcijos, kurios leidžia užsisakyti norimus daiktus pigiau. O pritaikius nuolaidą, taikomą su specialiu kodu, įmanoma įsigyti trokštamą prietaisą ir sutaupyti dar labiau.

Pirkėjams patiko šis įrašas

3/5
5 Klientų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?