Naudingi patarimai

Geriausi dulkių siurbliai: tradicinių modelių TOP10

moteris naudoja dulkiu siurbli sviesiame svetaines kambaryje
3.3/5
2020 10 15

Dulkių siurbliai yra vieni iš tų buities prietaisų, be kurių vargiai įsivaizduotume tvarkingus namus. Svarstant, kaip pasirinkti dulkių siurblį, tenka apgalvoti daugybę skirtingų aspektų, tarp kurių yra ir jų tipas. Nors dabar galima atrasti įvairiausių alternatyvų, daugelis lieka ištikimi tradiciniams jų modeliams. Jei ir Jūs ieškote klasikinio varianto, siūlome susipažinti, kurie geriausi dulkių siurbliai 2020 metais susilaukė daugiausiai teigiamų vertinimų.

moteris naudojasi dulkiu siurbliu svetaineje

1. Philips PowerPro Compact FC9330/09

Nesuklysime teigdami, jog tai – kone geriausias dulkių siurblys, šiuo metu esantis prekyboje. Net kelis apdovanojimus pelnęs modelis gali pasiūlyti 900W galingumą. Jo našumą dar labiau padidina speciali „PowerCyclone 5“ technologija, kuri padidina oro srautą. Visgi, pats įrenginys išlieka lengvas ir kompaktiškas, taigi norint pernešti jį į kitą patalpą, nesklandumų Jums tikrai nekils.

1 Philips PowerPro Compact FC9330/09 kaina ir informacija | Philips PowerPro Compact FC9330/09 | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 60 €
€ 9200 4.9/5 4d. 14val. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 60 €

Itin perspektyviai skamba ir „TriActive“ antgalis, kuris vienu braukimu gali atlikti tris veiksmus: pašalina gilumines dulkes, susiurbia didelius nešvarumus ir gali pasiekti dulkes aplink sienas ar baldus. Pasirinkus šį modelį, Jūsų laukia ir dar daugiau efektyvų darbą užtikrinančių ypatybių – tai iš tiesų puikus namų pagalbininkas.

siurblys naudojamas ant ilgo plauko kilimo svetaines kambaryje

2. Daewoo RC-2200BA/2A

Toks dulkių siurblys labiausiai giriamas dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. Jei norisi galingo ir patikimo prietaiso, tačiau į jį daug investuoti neketinate, tai neabejotinai bus vienas geriausių pasirinkimų. 700W galia, penkių lygių filtravimo sistema, papildomi antgaliai ir elegantiškas dizainas – tai tik keli ypatumai, su kuriais galėsite susipažinti iš arčiau.

3. MPM AQUARIAN MOD-30

Šis modelis patiks tiems, kurie ieško itin galingo prietaiso – 2400W be vargo susitvarkys su bet kokiomis užduotimis. Keturių lygių filtravimo sistema užtikrins visapusiškai švarią aplinką, o papildomai pridedamas oro gaiviklis leis mėgautis malonia gaiva. Guma dengti ratukai nesubraižys Jūsų grindų, o skirtingi antgaliai leis pasiekti bet kokias namų kerteles – tikriausiai sutiksite, jog tai pakankamai solidūs privalumai.

4. Karcher VC 3

Premium klasei priskiriamas dulkių siurblys neabejotinai nusipelnė atsidurti tarp geriausiųjų. Pirkėjų jis dažniausiai apibūdinamas kaip mažas, bet galingas, tad jo suteikiamų galimybių Jums tikrai turėtų pakakti. Vietoj dulkių maišelių čia naudojama permatoma dulkių talpykla, kuri užtikrina maksimalią higieną. Be to, tokį prietaisą galėsite pritaikyti praktiškai visoms, net ir jautresnėms grindų dangoms.

1 Karcher VC 3 kaina ir informacija | Karcher VC 3 | pigu.lt
€ 12000 4.8/5 4d. 14val. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį

5. SENCOR SVC 730RD

Šis pakankamai galingas dulkių siurblys dažniausiai susilaukia komplimentų dėl efektyvaus ir tylaus veikimo. Tačiau tai ne viskas, ką jis gali pasiūlyti. HEPA filtras, elektros tinklo neapkraunanti „Soft Start“ funkcija, teleskopinis vamzdis ir guminiai ratukai – dar keli solidūs privalumai, kurie leidžia suprasti, kodėl šis modelis atsidūrė tarp geriausiųjų. Tačiau akivaizdu, kad vien ties jais pranašumų sąrašas tikrai nesibaigia.

1 SENCOR SVC 730RD kaina ir informacija | SENCOR SVC 730RD | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 60 €
€ 6881 4.5/5 4d. 14val.
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 60 €

6. Thomas PET & FAMILY AQUAFILTER

Šis plaunantis dulkių siurblys gali pasiūlyti galios reguliavimo funkciją – tais atvejais, kai nebus poreikio, Jums nereikės jo naudoti visu pajėgumu. Skirtingų antgalių įvairovė leis jį pritaikyti įvairiems darbams, tačiau kone labiausiai džiaugsis tie, kurių namuose gyvena augintiniai.

dulkiu siurblys valo nesvarumus nuo zalios spalvos kilimo

Specialus „Turbo“ antgalis turi besisukantį šepetėlį, kuris lengvai išvalo gyvūnų plaukus iš kilimų. Tai viena iš priežasčių, kodėl šis modelis neretai pristatomas kaip geriausias siurblys gyvūnų plaukams.

1 Thomas PET & FAMILY AQUAFILTER kaina ir informacija | Thomas PET & FAMILY AQUAFILTER | pigu.lt 7 € NUOLAIDA NUO 150 €
€ 24065 4.9/5 2val. 1min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
7 € NUOLAIDA NUO 150 €

7. Philips PowerPro FC9334/09

Jei kyla klausimų, kokios firmos dulkių siurbliai geriausi, atkreipkite dėmesį, jog Philips kompanija šiame TOP sąraše minima jau antrą kartą. Kaip ir pirmasis, taip ir šis modelis nustebins labai efektyviu ir švariu darbu – siurbimo metu pavyksta pašalinti net 99,9 % visų dulkių. Čia taip pat rasite ir specialiai augintinių plaukams pritaikytą antgalį, H13 HEPA filtrą ir higieniškai ištuštinamą dulkių konteinerį.

1 Philips PowerPro Compact FC9334/09 kaina ir informacija | Philips PowerPro Compact FC9334/09 | pigu.lt
€ 10500 4.7/5 4d. 14val.
Į krepšelį

8. Zyle Bora 4000Z

Ir vandens, ir HEPA filtrą turintis modelis nenustebins Jūsų galingumu, tačiau jei ieškote manevringo ir kokybiško prietaiso, tikrai liksite patenkinti jo suteikiamomis galimybėmis. Patogus teleskopinis vamzdis leis pasiekti net ir sunkiau prieinamas vietas, o šešis metrus siekiantis laidas visiškai nevaržys Jūsų darbų. Be to, komplektacijoje yra ir mažas šepetys, kurį pritaikysite minkštų baldų bei automobilio salono valymui.

1 Dulkių siurblys Zyle Bora 4000Z su vandens ir HEPA filtrais, 850 W kaina ir informacija | Dulkių siurblys Zyle Bora 4000Z su vandens ir HEPA filtrais, 850 W | pigu.lt
€ 12900 4.7/5 4d. 14val. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį

9. Thomas Perfect Air Allergy

Šis stilinga išvaizda ir kompaktišku dizainu pasižymintis modelis nustebins puikia komplektacija ir vokiška kokybe, kuriai daugelis pirkėjų nepagaili komplimentų. Itin efektyvi vandens filtravimo sistema ir antialerginis HEPA filtras leis mėgautis itin švaria ir tvarkinga aplinka.

mergina naudojasi moderniu dulkiu siurbliu ir siurbia grindis svetaines kambaryje

Be to, rinkinyje rasite ir specialius antgalius čiužiniams, kilimams ir kietoms grindų dangoms, taigi dėl šio prietaiso universalumo Jums neteks nerimauti.

10. ForMe FVC-2071

Šis paskutinis, bet tikrai ne mažiau kokybiškas dulkių siurblys pirmiausia sužavi žema kaina, tačiau ir specifikacijų sąrašas yra vertas Jūsų dėmesio. 700W siekiantis, tačiau maždaug 1200W atitinkantis galingumas, ekonomiškas, mažai energijos sąnaudų reikalaujantis veikimas, patogiai išardoma ir lengvai valoma filtravimo sistema... Tikriausiai nieko keisto, kad šis modelis pateko į geriausiųjų sąrašą.

​​​​​​​

1 ForMe FVC-2071 kaina ir informacija | ForMe FVC-2071 | pigu.lt SUPERPASIŪLYMAS
€ 4370 3.8/5 4d. 14val. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
SUPERPASIŪLYMAS

Visi šie geriausi siurbliai iš tiesų yra verti Jūsų dėmesio, tad tik nuo Jūsų priklausys, kurį iš jų nuspręsite pasirinkti. Tačiau nepamirškite, kad asortimentas ties šiais modeliais tikrai nesibaigia – jei prireiks, kokybiškų dulkių siurblių surasite ir daugiau.

Pirkėjams patiko šis įrašas

3.3/5
7 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?