Naudingi patarimai

Meilės romanai: TOP10 kūrinių, vertų Jūsų dėmesio

5/5
2020 09 10

Nesuklysime pasakydami, kad meilės romanai yra vienos jausmingiausių ir labiausiai mūsų emocijas paliečiančių knygų. Jei norisi atitrūkti nuo kasdienybės, pasinerti į intrigų ir netikėtų posūkių kupiną pagrindinių herojų gyvenimą, o galbūt – net ir nubraukti vieną kitą ašarą, šie kūriniai bus vienas geriausių pasirinkimų. Susipažinkite su populiariausiųjų dešimtuku: tarp jų surasite ne vieną intriguojančią istoriją.

meiles romano knyga su atverstais puslapiais ir rudeniskais lapais salia

Saulius Spurga „Iliuzijos – irgi gėlės“

Šis kūrinys nukels Jus į Abiejų Tautų Respublikos laikus – kaip galima suprasti, jis patiks ne tik meilės, bet ir istorinių romanų gerbėjams. Tačiau galite būti tikri – intriguojančių meilės pinklių čia taip pat nestigs. Turėsite galimybę panagrinėti karaliaus Stanislovo Augusto gyvenimą, kuriame nestigo ne tik meilės moterims bei valstybei, bet ir su grožio kultu susijusių problemų. Jos šiam kūriniui suteikia intriguojantį prieskonį.

1 Iliuzijos – irgi gėlės kaina ir informacija | Iliuzijos – irgi gėlės | pigu.lt -25%
€ 648 € 864
Į krepšelį

Lina Ever „Neišryškinta juostelė“

Tai – šeimos istorija, kuri leis prisiminti bohemiškus senus laikus ir iki šiol mitais apipintą tuometinių menininkų gyvenimą. Kartu su pagrindine heroje turėsite galimybę nagrinėti jos tėčio gyvenimą – praeitis čia glaudžiai susijusi su dabartimi ir būtent tai formuoja unikalų ir įtraukiantį knygos siužetą. Jūsų laukia meilės galią atskleidžiantis kūrinys, kuriam paskirsite ne vieną bemiegę naktį.

1 Neišryškinta juostelė kaina ir informacija | Neišryškinta juostelė | pigu.lt -25%
€ 952 € 1270
Į krepšelį

Colleen Hoover „Mes dedame tašką“

Mylimiausia skaitytojų knyga vienoje žymioje platformoje išrinkta istorija labai realistiškai atpasakoja vienos merginos gyvenimą, kuriame netrūksta dramatiškų akimirkų. Smurtaujantis tėtis, sunki vaikystė, galiausiai susitvarkęs gyvenimas ir netikėti meilės vingiai – tai pagrindinės, tačiau ne vienintelės temos, kurios yra atpasakojamos šioje istorijoje. Galite būti tikri: ji įtrauks jau nuo paties pirmojo puslapio.

1 Mes dedame tašką kaina ir informacija | Mes dedame tašką | pigu.lt -25%
€ 993 € 1325
Į krepšelį

John Green „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“

Šis pavadinimas gali būti girdėtas filmų mėgėjų tarpe – tai, jog buvo sukurta šios knygos inscenizacija, byloja apie pasaulinį jos populiarumą. Dviejų, sunkiomis ligomis sergančių vaikų grupėje susipažinusių paauglių meilės istorija sukrečia ir nepalieka abejingų. Kartu su pagrindiniais herojais turėsite galimybę ieškoti atsakymų į klausimus apie mirtį, gyvenimą ir viltį – iš jų tikrai galėsite nemažai išmokti.

Alyson Richman „Prarasta žmona“

Tai dar vienas meilės romanas, kuriame susipina žiaurų karo laikotarpį primenantys įvykiai ir visiems jiems nepavaldi meilė. Ši istorija – išskirtinai dramatiška ir sukrečianti, pasakojanti, jog tikroji meilė nėra pavaldi net ir pačioms baisiausioms kliūtims. Nemanykite, jog tai tik skambūs žodžiai – ši knyga paremta tikrais faktais. Ir būtent tai ją paverčia dar įdomesne ir labiau šokiruojančia.

1 Prarasta žmona kaina ir informacija | Prarasta žmona | pigu.lt -25%
€ 1196 € 1595
Į krepšelį

Naomi Alderman „Galybė“

Tai – šiek tiek kitoks, į fantastinį pasaulį nukelsiantis kūrinys, kurį pravartu paskaityti ne tik moterims, bet ir vyrams. Tuo labiau, kad vienu mėgstamiausių jį įvardino ir buvęs JAV prezidentas! Čia pasakojama istorija apie moteris, kurios perėmė pasaulio valdymą. Panašu, kad lyčių lygybės temos išvengti nepavyks, tačiau galite būti tikri – ši istorija į daugelį situacijų leis pažvelgti iš visiškai kitos perspektyvos.

1 Galybė kaina ir informacija | Galybė | pigu.lt -25%
€ 1140 € 1520
Į krepšelį

Herbjorg Wassmo „Dinos testamentas“

Šis sukrečiantis meilės romanas nukels Jus į 1890-tųjų metų šiaurės Norvegiją, kurioje netrūksta dramatiškų vienos šeimos įvykių. Jūsų laukia netikėti vingiai, stiprūs charakteriai, sukrečiantys įvykiai ir labai įtraukiantis siužetas. Jei mėgstate paliečiančius, asmeninį žmonių gyvenimą nagrinėjančius kūrinius, šį taip pat turėtumėte įtraukti į perskaitytinų knygų sąrašą – jau nuo pirmųjų puslapių dėl šio sprendimo tikrai nesigailėsite.

Jurgis Kunčinas „Tūla“

Tai – lietuvių rašytojo romanas, kuris nukels Jus į pilkas, tačiau lengva romantika dvelkiančias sovietinio Vilniaus gatveles, kuriose vystėsi inteligentiško jaunuolio gyvenimas. Šis kūrinys persmelktas fatališkos meilės, nerimo, liūdesio ir galybės kitų ryškių emocijų, kurios įtrauks ir padovanos itin jausmingus, nostalgijos kupinus vakarus. Skrupulingai aprašytiems sentimentams iš tiesų labai sunku atsispirti!

1 Tūla kaina ir informacija | Tūla | pigu.lt -25%
€ 843 € 1125
Į krepšelį

Vaiva Rykštaitė „Lizos butas“

Dar vienas lietuvių autorės romanas, kuris nukels į laukinio kapitalizmo pradžią ir primins tais laikais galiojusias taisykles. Turėsite galimybę susipažinti pagrindine knygos veikėja Gintare ir jos mama, kuriai nuolat besikeičiantys vyriškiai, lauke šmėžuojančios čigonės ir lūpas besidažanti mama matomi iš visiškai kitokios perspektyvos. Šis kūrinys greitai įtrauks – net nepastebėsite, kaip galiausiai su šiomis herojėmis teks atsisveikinti.

1 Lizos butas kaina ir informacija | Lizos butas | pigu.lt -25%
€ 1158 4/5 € 1545
Į krepšelį

Erika Umbrasaitė „Lūpdažio pamokslai“

Šis romanas galėtų tapti kiekvienos moters Biblija, mokančia, kaip gyventi laimingai ir prasmingai, laimę įžvelgiant net ir ne visuomet labai lengvoje kasdienybėje. Tai įkvepiančių istorijų rinkinys, kuriame netrūks autorės išminties, humoro ir daugybės optimizmo. Ją perskaičiusios moterys teigia, kad po šio kūrinio atsirado noras gyventi įsimintinai – Jums beliks tuo įsitikinti!

1 Lūpdažio pamokslai kaina ir informacija | Lūpdažio pamokslai | pigu.lt -25%
€ 1192 € 1590
Į krepšelį

Tai – populiariausi meilės romanai, kurie turėtų surasti vietos Jūsų namų bibliotekoje. Jei ją norisi praplėsti dar labiau, susipažinkite, kokios geriausios knygos taip pat yra vertos Jūsų dėmesio.

jauna pora kartu skaito meiles romana laisvu laiku

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
2 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?