Naudingi patarimai

Geriausi šaldytuvai 2020 - 2021 metais

3.7/5
2021 03 06

Šaldytuve laikome pačius įvairiausius maisto produktus, todėl galima teigti, kad nuo jo kokybės iš dalies priklauso ir mūsų gaminamų patiekalų sėkmė. Atėjus laikui šį įrenginį pakeisti, tenka susipažinti su gerokai prasiplėtusia rinka ir patobulėjusia technika – dėl to dar ilgiau tenka galvoti, kaip išsirinkti tinkamiausią variantą. Jei 2021 metais svarstysite, kokie šaldytuvai geriausi ir populiariausi, rasite ne vieną dėmesio vertą variantą. Kviečiame susipažinti su šių metų populiariausiųjų modelių sąrašu!

modernus saldytuvas prie melynos sienos

Samsung RB30J3215S9/EO

Šis populiarus šaldytuvas gali pasiūlyti ne vieną naudingą, patogesniam maisto organizavimui skirtą sprendimą. Vienas iš jų – šaldytuvo „Easy Access“ skyrelis, leidžiantis daug greičiau pasiekti dažniausiai naudojamus produktus nesujaukiant bendros tvarkos. Maloniai nudžiugins ir „Full Open Box“ stalčiukas: toks gamintojų sprendimas užtikrins dar patogesnį maisto įdėjimą ir išėmimą net ir tuomet, jei jų dydis yra didesnis už vidutinį. Jei privalumų norisi dar daugiau, pridėsime greitą užšaldymą, „No Frost“ atitirpinimą (dėl jo Jums patiems nereikės jo atitirpinti), aukštą elektros energijos efektyvumo klasę ir ilgaamžį kompresorių. Tikriausiai akivaizdu, kodėl šį šaldytuvą galima rasti tarp geriausiųjų.

1 Samsung RB30J3215S9/EO kaina ir informacija | Samsung RB30J3215S9/EO | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 €
€ 37100 4.2/5 3val. 43min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 200 €

Beko CSA270K30XPN

Patikimumu garsėjantis prekinis ženklas gali pasiūlyti ne vieną dėmesio vertą šaldytuvą, tad ir šis modelis taip pat nėra išimtis. Jei už itin prieinamą kainą norite įsigyti kokybišką šaldytuvą su šaldiklio funkcija, Jums tikrai pavyks tai padaryti. Automatinis atitirpinimas, greito užšaldymo funkcija, sklandus šaldytuvo veikimas, žavus stilius – tai tik keli privalumai, dėl kurių kiti pirkėjai noriai renkasi šiuos šaldytuvus. Visais jais beliko įsitikinti Jums patiems!

1 Beko CSA270K30XPN kaina ir informacija | Beko CSA270K30XPN | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 €
€ 24900 3.8/5 3val. 44min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 200 €

Gorenje RK4181PS4

Elegantiškas nerūdijančio plieno dizainas pirmiausiai atkreipia dėmesį į šį šaldytuvą, tačiau tai ne vienintelė priežastis, kodėl jį galime išvysti šiame TOP sąraše. Šaldytuve rasite visus patogiam maisto organizavimui skirtus skyrelius ir stalčius, mėgausitės tyliu, tačiau efektyviu veikimu. Tuo tarpu įrenginio apačioje lauks pakankamai talpus šaldiklio skyrius. Šie šaldytuvai giriami dėl puikaus kainos ir kokybės santykio, tad naudingų ypatybių Jums tikrai neturėtų pritrūkti.

Snaigė RF58SM-S5DP210

Ši kompanija dažnai minima tuomet, kai aptarinėjami populiariausi šaldytuvų gamintojai. Būtent šis jos siūlomas modelis nustebins stilingu smėlio spalvos dizainu ir leis itin patogiai organizuoti produktų tvarką. Ypač liksite patenkinti tuomet, jei manote, kad šaldytuvai turi būti pritaikyti vaisiams ir daržovėms: jiems skirtas stalčius yra kur kas didesnis nei kituose modeliuose. Šaldytuve taip pat lauks ir labai talpi lentyna buteliams bei specialus šaldytuvo skyrius biriems ir itin kvapniems produktams. Dėl greito užšaldymo funkcijos šaldymo sistema Jums leis efektyviai užšaldyti įvairiausias gėrybes ar greitai atšaldyti gaiviuosius gėrimus. Šiame įrenginyje šaldymo kamera yra įmontuoja apačioje.

Electrolux ENN2812COW

Šis šaldytuvas TOP sąraše atsidūrė dėl kasdienybę lengvinančių funkcijų, tokių kaip mažesnis ledo kaupimasis, greitas užšaldymas ir ypatingai paprastai valdoma temperatūra. Be to, specialios šaldytuvo „Dynamic Air“ funkcijos dėka, net ir atidarius dureles, visi produktai yra apsaugomi nuo sušilimo. Atkreipkite dėmesį, kad šis modelis yra integruojamas – jį dar lengviau priderinsite savo virtuvėje.

Hitachi R-WB640VRU0 (GMG)

Šis unikalus, keturių durų, elegantiškos tamsiai pilkos spalvos įrenginys virtuvės interjere niekuomet nelieka nepastebėtas. Jei ieškote talpaus ir funkcionalaus, aukščiausios klasės įrenginio, į šį šaldytuvą tikrai pravartu atkreipti dėmesį. Labiausiai norėtųsi išskirti vakuuminį šaldytuvo skyrelį, kuriame dar paprasčiau galėsite išsaugoti produktų šviežumą nepaaukodami jų skonio, maistinių medžiagų ar tekstūros. Čia taip pat rasite ledukų gaminimo generatorių, talpius šaldiklio stalčius, kvapus naikinantį filtrą, skyrių su reguliuojama temperatūra ir daugybę kitų privalumų, kurie padės dar paprasčiau saugoti net ir didesnius produktų kiekius. Be to, Jums patiems nereikės jo atitirpinti.

​​​​​​​

Beko RCSA300K30WN

Tai – dailaus elegantiško dizaino, A+ klasės modelis, kuriam vietos surasite bet kurioje erdvėje. Toks modelis nepasiūlys išskirtinių funkcijų, tačiau jame rasite viską, ko gali prireikti patogiam produktų laikymui. Energiją taupantis, ryškus šaldytuvo vidaus LED apšvietimas, tylus veikimas, šaldiklio skyriai (kamerą rasite apačioje) ir labai palanki kaina – tai pagrindiniai privalumai, dėl kurių šiam šaldytuvui pavyko atsidurti tarp geriausiųjų. Tačiau net neabejojame, kad pradėję juo naudotis, naudingų ypatybių surasite ir daugiau.

​​​​​​​

Schlosser RBS450WP

Jei ieškote daugiau erdvės maisto produktams, šis dviejų durų šaldytuvas Jums bus vienas geriausių pasirinkimų. Pagamintas siekiant puoselėti ekologiškas idėjas, jis pasiūlys tokias funkcijas kaip drėgmės kontrolė, greitas atvėsinimas ir užšaldymas bei automatiškai reguliuojama temperatūra. Taip pat mėgausitės ypatingai tyliu jo veikimu ir turėsite progą išbandyti itin patogią ledo gaminimo įrangą.

​​​​​​​

1 Schlosser RBS450WP kaina ir informacija | Schlosser RBS450WP | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 €
€ 64900 4.6/5 3val. 40min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 200 €

Samsung BRB260030WW

Tai – populiarus šaldytuvas tuomet, kai reikalingas įmontuojamas modelis. Kone labiausiai jis mėgstamas dėl itin universalios šaldymo sistemos: specialūs jutikliai tiek šaldytuve, tiek ir kameroje stebi temperatūrų svyravimus, o oras pučiamas per daugybę skirtingų kampų, taip kiekviename kamputyje išlaikant optimalią temperatūrą. Čia rasite ir garsiąją „No Frost“ technologiją, kuri padės išvengti šerkšno ir ledo kaupimosi. Be to, mėgausitės mažesniu elektros suvartojimu, tylesniu darbu ir ilgaamžiškumu – tai garantuos šį šaldytuvą dar patrauklesniu darantis naujos kartos kompresorius su skaitmeniniu apgręžikliu.

​​​​​​​

PHILCO PSB 401 W

Tai – ekonomiškas, kompaktiško dydžio modelis tiems, kuriems papildomi šaldiklio skyriai nėra reikalingi. Dėl žemesnio aukščio, šio įrenginio viršutinę dalį galėsite išnaudoti kitų daiktų laikymui. Jis taip pat galės pasiūlyti lengvai perprantamą mechaninį valdymą, paprastai prižiūrimas durų lentynėles ir suteiks galimybę pakeisti durų atsidarymo kryptį. Jei virtuvės dydis, šeimos poreikiai ar gaminimo įpročiai byloja, kad didesnis variantas Jums nereikalingas, šis modelis bus vienas geriausių pasirinkimų.

​​​​​​​

Trumpa atmintinė, kaip išsirinkti šaldytuvą

atidarytas saldytuvas su maisto produktais viduje

Tam, kad tarp šių TOP įrenginių lengviau rastumėte sau tinkamiausią, reikia žinoti, kaip išsirinkti šaldytuvą – tai padarysite atsižvelgę į kelis paprastus niuansus.

Rinkdamiesi šaldytuvą, turėtumėte:

  1. Apsispręsti dėl jo dizaino tipo. Dviduris, prancūziško dizaino, su šaldikliu viršuje, apačioje, o gal – mini šaldytuvas? Kiekvienas iš jų pritaikytas skirtingiems poreikiams!
  2. Išsirinkti talpą ir dydį. Net ir tų pačių išmatavimų šaldytuvai gali pasiūlyti skirtingas talpas – išsiaiškinkite, koks sprendimas tinka Jūsų šeimynai.
  3. Pagalvoti, kokių papildomų funkcijų Jums reikės. „No Frost“ šaldytuvo atitirpinimas, šaldiklis, atostogų režimas, 0 zona, antibakterinė danga, greitas užšaldymas – labiausiai pirkėjų vertinamos galimybės, tačiau ar visos iš jų bus reikalingos Jums?
  4. Atkreipti dėmesį į energijos efektyvumo klasę. D, C, B, A, A­+, A++, A­­­+++ ir kitos energijos klasės nurodo, kiek Jums kainuos šio įrenginio „išlaikymas“ – renkantis šaldytuvą, nepamirškite į tai atsižvelgti!
  5. Atsižvelgti į kompresoriaus tipą ir jų skaičių. Sraigtiniai, rotaciniai, išcentriniai, slinktiniai ir stūmokliniai kompresoriai atlieka itin atsakingus procesus – jei ieškote paties geriausio modelio, atkreipkite dėmesį į šių detalių tipą ir kiekį.
  6. Įvertinti papildomas ypatybes. Šaldytuvo valdymas, triukšmingumas, montavimo tipas ir stilius – ne mažiau svarbios, komfortą užtikrinančios specifikacijos, kurių taip pat nevertėtų ignoruoti tuomet, kai svarstoma, kaip išsirinkti šaldytuvą.
  7. Apsispręsti, kur tiksliai stovės šis įrenginys. Parūpinę šaldytuvui tinkamą vietą, užtikrinsite deramą oro cirkuliaciją ir taip išvengsite bet kokių papildomų rūpesčių.
  8. Kruopščiai atrinkti tinkamas lentynas atitinkamiems produktams. Net ir pats kokybiškiausias šaldytuvas neveiks taip, kaip tikėjotės, jeigu produktus į jį sudėsite bet kaip – pasitelkite kelias paprastas taisykles ir maistas gerokai ilgiau išliks šviežias!

moteris gamina valgyti ir naudojasi saldytuvu virtuveje

Apgalvoję visus šiuos aspektus, daug lengviau nutarsite, kuris šaldytuvas geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir nebekankins abejonės, kaip išsirinkti patikimiausią įrenginį. Jei tinkamo modelio populiariausių sąraše nebus, dar daugiau variantų rasite Pigu.lt el. parduotuvėje, kur šaldytuvai parduodami itin gera kaina.

Pirkėjams patiko šis įrašas

3.7/5
35 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?