Naudingi patarimai

Geriausia indukcinė kaitlentė

5/5
2021 01 04

Pastaraisiais metais indukcinės kaitlentės tampa vis populiaresnės – jos giriamos dėl efektyvumo, saugumo, ekonomiškumo ir lengvos priežiūros. Tokį privalumų sąrašą gamintojai neretai papildo ir kitomis galimybėmis, užtikrinančiomis dar sklandesnius gamybos procesus. Siūlome susipažinti su TOP10 populiariausių indukcinių kaitlenčių – jos maloniai nustebins savo funkcionalumu.

Electrolux EHH6240ISK

electrolux ehh6240isk indukcine kaitlente

Ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio, tai bus kone pati geriausia indukcinė kaitlentė. Keturios skirtingų dydžių kaitvietės leis be vargo paruošti pačius įvairiausius patiekalus, o dviejose iš jų esanti „Booster“ funkcija padės dar greičiau pasiekti pageidaujamą temperatūrą. Kadangi šio tipo įrenginiai ir taip pasižymi puikiu efektyvumu, su tokia galimybe galite tikėtis dar įspūdingesnių rezultatų.

Gamintojai taip pat daug dėmesio skyrė saugumui, tad čia rasite ir tokias funkcijas kaip automatinis išsijungimas, šilumos indikatorius, mygtukų užraktas ir apsauga nuo vaikų. Tiek jas, tiek ir visas programas lengvai valdysite patogiame sensoriniame ekranėlyje, kuris reaguos į Jūsų prisilietimus.

1 Electrolux EHH6240ISK kaina ir informacija | Electrolux EHH6240ISK | pigu.lt GERA KAINA!
€ 22700 4.8/5 8d. 2val.
Į krepšelį
GERA KAINA!

Esperanza EKH008

Jei negalite pasigirti ypatingai erdvia virtuve, šis dviejų kaitviečių laisvai pastatomas modelis turėtų palikti Jums įspūdį. Jums nebereikės rūpintis montavimo darbais, tačiau kaitlentė sėkmingai atliks visas pagrindines savo funkcijas ir efektyviai leis mėgautis gardžiais patiekalais. Pirkėjai savo atsiliepimuose šiam modeliui negaili komplimentų, tad visais aptarinėjamais privalumais beliko įsitikinti Jums patiems.

1 Indukcinė viryklė Esperanza EKH008 kaina ir informacija | Indukcinė viryklė Esperanza EKH008 | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 6276 4.5/5 8d. 2val.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

Schlosser ID351S

Tai – ganėtinai kompaktiškas modelis, skirtas tiems, kurie virtuvėje neturi daug vietos, tačiau gardžiausius patiekalus vis vien nori gaminti greitai ir patogiai. Dvi kaitvietes turintis įrenginys galės pasiūlyti ne tik kompaktišką dizainą, bet ir tokius privalumus kaip padidinta galios funkcija ar užraktas nuo vaikų. Be to, galėsite rinktis iš devynių skirtingų galingumo lygių, tad galimybių Jums tikrai nepritrūks.

BEKO HII64401MT

beko hii64401mt indukcine kaitlente

Ši gera kaina pasižyminti indukcinė kaitlentė turi keturias skirtingo dydžio kaitvietes, valdomas patogiame sensoriniame ekranėlyje. Čia taip pat rasite laikmatį, indų atpažinimo sistemą, apsaugą nuo perkaitimo ir daugybę kitų ypatybių, kurios užtikrins ir saugų, ir patogų maisto gaminimą. Verta paminėti ir prieinamą kainą – tuomet šiam ypatybių sąrašui bus dar sunkiau atsispirti.

Electrolux EIV63440BS

Pirmiausia ši kaitlentė stebina unikalia savo išvaizda, tačiau ne tik dėl jos ji atsidūrė tarp populiariausiųjų. Bene labiausiai žavi galimybė dvi kaitvietes apjungti į vieną: taip sukuriamas itin didelis gaminimo paviršius, kuris tinka griliams ar netgi kepimo indams. Toks įrenginys atvers Jums dar daugiau maisto gaminimo galimybių ir leis susipažinti su tokiomis funkcijomis kaip automatinis užvirinimas, puodo atpažinimas ar likutinės šilumos indikatorius.

1 Electrolux EIV63440BS kaina ir informacija | Electrolux EIV63440BS | pigu.lt
€ 39700 5/5 8d. 2val.
Į krepšelį

AEG IKE64441FB

aeg ike64441fb indukcine kaitlente

Ši indukcinė kaitlentė gaminant maistą leis visiškai neriboti savęs: kaitvietės automatiškai prisitaikys prie Jūsų puodų, o jeigu prireiks, iš dviejų galėsite sukurti vieną didelį kaitinimo paviršių. Reikiamą temperatūrą galėsite įjungti iš karto, o su bet kokiais nešvarumais pavyks atsisveikinti dar gaminimo metu – kaitlentės paviršius visuomet išliks vėsus. Nesunku suprasti, kodėl šis modelis atsidūrė tarp geriausiųjų.

1 AEG IKE64441FB kaina ir informacija | AEG IKE64441FB | pigu.lt
€ 42319 8d. 2val.
Į krepšelį

Allenzi PI45

Ši itališka kokybe garsėjanti indukcinė kaitlentė pasiūlys 3 kaitvietes – skirtingi jų dydžiai užtikrins, kad galimybių šiuo klausimu Jums tikrai nepritrūks. Be to, turėsite galimybę mėgautis itin tvariu stiklo keramikos paviršiumi, kuris ne tik lengvai valosi, bet ir yra labai atsparus įbrėžimams. Jei privalumų norisi dar daugiau, čia surasite ir padidintos galios funkciją bei apsaugas nuo vaikų ir perkaitimo.

1 Allenzi PI45 kaina ir informacija | Allenzi PI45 | pigu.lt
€ 27200 5/5 8d. 2val. GREITAS PRISTATYMAS
Į krepšelį
2 Allenzi PI45 W kaina ir informacija | Allenzi PI45 W | pigu.lt
€ 30200 4/5 8d. 2val. GREITAS PRISTATYMAS
Į krepšelį

Bosch PUE611FB1E

Patogų valdymą užtikrinantis intuityvus skydelis, efektyvumą garantuojanti „PowerBoost“ funkcija ir greitą gaminimo pradžią siūlantis „QuickStart“ režimas – tai tik keli Jūsų laukiantys privalumai. Taip pat verta paminėti ir „ReStart“ funkciją: jos dėka išsaugojamos paskutinės gaminimo nuostatos. Tad jeigu dėl tam tikrų nesklandumų kaitlentę trumpam reikia išjungti, Jūsų pasirinkti nustatymai išlieka nepakitę. Tačiau galite neabejoti – šiame modelyje naudingų privalumų pavyks surasti ir daugiau.

1 BOSCH PUE611FB1E kaina ir informacija | BOSCH PUE611FB1E | pigu.lt
€ 29079 4.8/5 8d. 2val.
Į krepšelį

Electrolux LIV63431BK

electrolux liv63431bk indukcine kaitlente

Ne kartą šiame sąraše minimas prekinis ženklas gali pasiūlyti ir dar daugiau naudingų ypatybių. Šis modelis ne tik gali sujungti du kaitinimo paviršius. Dėl „Infinite“ technologijos toks įrenginys lengvai atpažįsta prikaistuvio dydį ir automatiškai parenka tinkamiausią karštį. Tai suteiks Jums dar daugiau laisvės renkantis tinkamiausius indus – kadangi valdymas taip pat bus itin patogus, galėsite ramiai susikoncentruoti į gamybinius procesus.

​​​​​​​

1 Electrolux LIV63431BK kaina ir informacija | Electrolux LIV63431BK | pigu.lt
€ 28400 5/5 8d. 2val.
Į krepšelį

Esperanza EKH006

Ši vieną kaitinimo paviršių turinti indukcinė kaitlentė taip pat nusipelnė būti tarp geriausiųjų. Už išskirtinai žemą kainą galėsite iš arčiau susipažinti su efektyvia gaminimo technologija, o be to, itin paprastai galėsite keisti prietaiso vietą ar netgi pasiimti jį kartu su savimi. Jei taupote vietą ir dažniausiai negaminate sudėtingų, kelių skirtingų indų reikalaujančių patiekalų, iš tiesų verta pagalvoti apie tokį variantą.

​​​​​​​

1 Esperanza EKH006 kaina ir informacija | Esperanza EKH006 | pigu.lt
€ 2487 4.7/5
Į krepšelį

Visi šie modeliai skiriasi ir savo dydžiu, ir suteikiamomis galimybėmis, tad bet kuriuo atveju pavyks surasti būtent Jums tinkantį įrenginį. Jei apsispręsti vis vien pakankamai sunku, paruošėme Jums patarimus, kaip pasirinkti indukcinę kaitlentę.

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
4 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?