Naudingi patarimai

Geriausia vaisių džiovyklė: TOP10 modelių

ant stalo gulintys vaisiai ir uogos salia elektrines vaisiu dziovykles virtuveje
4/5
2020 10 14

Vaisių džiovinimas pastaruoju metu susilaukia itin daug dėmesio. Galimybė paruošti šviežius produktus žiemai ir tuo pačiu išsaugoti maistingąsias jų savybes, patinka visiems, propaguojantiems bent šiek tiek sveikesnį gyvenimo būdą. Šiam tikslui pasitelkiami specialūs prietaisai – vaisių džiovintuvai, galintys pasiūlyti ne vieną naudingą savybę ir ypatybę. Jei svarstant, kokią geriausią vaisių džiovyklę pirkti, susiduriate su keblumais, siūlome susipažinti su populiariausių modelių dešimtuku – tarp jų tikrai surasite sau tinkantį variantą.

gausiai priklautas vaisiu dziovintuvas ant stalo virtuveje

1. G21 Breezer 6008112

Tai – kone geriausia vaisių džiovyklė, šiuo metu esanti rinkoje. Ryškiausias jos išskirtinumas yra nerūdijančio plieno korpusas, garantuojantis paprastą priežiūrą ir solidų ilgaamžiškumą. Iš tos pačios medžiagos pagamintos ir durelės, kurios užtikrina mažesnes energijos sąnaudas, efektyvesnį veikimą ir puikią oro cirkuliaciją. Jose įmontuotas langelis leis be jokių darinėjimų valdyti džiovinimo procesą. Dėl 650W galingumo, toks modelis neretai pasitelkiamas ir komercinėms reikmėms.

moderni vaisiu dziovykle virtuveje

Be to, kartu su šiuo vaisių džiovintuvu gausite ne tik įprastus 6 džiovinimo padėklus, bet ir tokį patį skaičių padėkliukų su smulkiu sietu. Tai reiškia, kad patogiai išdžiovinsite ne tik vaisius, bet ir įvairius smulkesnius produktus, pavyzdžiui, grybus ar žoleles.

1 Vaisių džiovintuvas G21 6008112, nerūdijantis plienas kaina ir informacija | Vaisių džiovintuvas G21 6008112, nerūdijantis plienas | pigu.lt GERA KAINA!
€ 22900 4.9/5 7d. 18val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
GERA KAINA!

2. Esperanza EKD002

Šis vaisių džiovintuvas pirmiausia stebina ypatingai gera kaina, tačiau susipažinus su kitų pirkėjų atsiliepimais akivaizdu, jog bet kokius lūkesčius jis viršija su kaupu. Puikus džiovinimas, 5 padėklai ir net 8 džiovinimo programos leis sėkmingai paruošti atsargas žiemai – jį pritaikysite patiems įvairiausiems produktams. 250W galingumo tikrai pakaks namų reikmėms – toks modelis iš tiesų yra vertas Jūsų dėmesio.

1 Grybų, vaisių, uogų džiovintuvas Esperanza EKD002 kaina ir informacija | Grybų, vaisių, uogų džiovintuvas Esperanza EKD002 | pigu.lt GERA KAINA!
€ 2600 4.5/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
GERA KAINA!

3. Luxpol TS 96883

Šį prietaisą išbandę pirkėjai komplimentų jam negaili – palankiai vertinama ir aukšta kokybė, ir patogus naudojimas. Tokia vaisių ir grybų džiovyklė turi 5 permatomus ir dėl to procesą lengviau kontroliuoti leidžiančius padėklus bei gali pasiūlyti 250W galingumą. Tai nėra pats efektyviausias modelis, tačiau jei vaisius planuojate džiovinti savo malonumui, trūkumų šiuo atveju tikrai nepavyks pastebėti.

4. Saturn ST-FP0114

Stabilios neslystančios kojelės, automatinis išsijungimas ir „Turbo“ funkcija – tai vieni ryškiausių šios vaisių džiovyklės privalumų. Be jų, taip pat galėsite pasirinkti vieną iš kelių skirtingų temperatūrų režimų, pasitelksite laikmačio funkciją ir vienu metu galėsite džiovinti keturis padėklus pasirinktų produktų. Panašu, kad turint tokį džiovintuvą, galimybių Jums tikrai nepritrūks!

5. Adler AD6654

Pigus, tačiau efektyvus modelis pasiūlys ne vieną buityje praversiantį privalumą. Apsauga nuo perkaitimo, du temperatūros lygiai, tylus veikimas ir nedidelis dydis – tai pagrindinės, daugeliui įspūdį paliekančios ypatybės. Šiame vaisių džiovintuve telpa 4 pakankamai dideli padėklai, taigi džiovinimo procesas bus pakankamai efektyvus – tuo galite net neabejoti.

1 Maisto džiovintuvas AD6654, 400W, skersmuo 30cm EOL kaina ir informacija | Maisto džiovintuvas AD6654, 400W, skersmuo 30cm EOL | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 3549 4.1/5 7d. 18val.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

6. G21 Paradiso Cube 60081225

Optimalus našumas ir kompaktiškas dydis – tai daugeliui labiausiai imponuojančios šio džiovintuvo ypatybės. Tačiau nereikėtų manyti, kad dėl tokio dizaino sumažėja Jūsų galimybės. Priešingai: šioje vaisių džiovyklėje tilps net šeši reguliuojami padėklai – kiekvienas iš jų gali atlaikyti maždaug 1kg svorį. Čia taip pat rasite ir tokias funkcijas kaip laikmatis ir temperatūros nustatymas, o patogus skaitmeninis ekranėlis garantuos dar paprastesnį valdymą.

1 G21 Paradiso Cube 60081225 kaina ir informacija | G21 Paradiso Cube 60081225 | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 7500 5/5 7d. 18val.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

7. Zelmer ZFD2350W

Šis modelis pradžiugins aukšta kokybe ir net 520W siekiančiu galingumu – tai reiškia, jog džiovinimo darbai bus stebėtinai efektyvūs. Be to, pasitelkę patogų elektroninį valdymą, galėsite įjungti laikmatį ir išsirinkti vieną iš dviejų galios lygių, taip užtikrindami dar sklandesnį procesą. Čia rasite ir keturis padėklus, o nedidelis prietaiso svoris nesukels keblumų net ir tuomet, jei nuspręsite jį perkelti į kitą vietą.

8. Sencor SFD 742 RD

Nedidelio dydžio, 240W galingumą siūlanti vaisių džiovyklė sužavės tuos, kurie į šį prietaisą kol kas nėra linkę pernelyg investuoti. Visgi, kokybišką darbą užtikrinančių ypatybių šiam modeliui tikrai netrūksta. Reguliuojamo aukščio padėklai, peršviečiamos ir dėl to procesą stebėti leidžiančios sienelės, ventiliatorius – tai tik keli pagrindiniai šio džiovintuvo privalumai. Tačiau net neabejojame, kad jų atrasite gerokai daugiau!

1 Sencor SFD 742 RD kaina ir informacija | Sencor SFD 742 RD | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 3700 4.2/5 7d. 18val.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

9. Guzzanti GZ-508

Šios kompanijos produkcija pasižymi stilingu dizainu ir aukšta kokybe – ši vaisių džiovyklė taip pat nėra išimtis. Joje rasite tolygų džiovinimą užtikrinantį ventiliatorių bei 5 ne tik vaisiams, bet ir žolelėms tinkančius padėklus. Be to, galėsite reguliuoti temperatūrą ir išbandyti skaitmeninio laikmačio funkciją. Visos šios ypatybės padės labai efektyviai pasiekti puikių rezultatų.

1 Guzzanti GZ-508 kaina ir informacija | Guzzanti GZ-508 | pigu.lt % 4 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 8400 1val. 18min.
Į krepšelį
4 € NUOLAIDA NUO 59 €

10. Niewiadów 970.01.PP4

Paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias vaisių džiovintuvas ypač patiks tiems, kurie ieško optimaliausio kainos ir kokybės santykio. Už pakankamai nedidelę kainą galėsite patogiai džiovinti vaisius ir grybus pasirinkę vieną iš dviejų temperatūros nustatymų. Taip pat čia rasite ir maitinimo indikatorių, apsaugą nuo perkaitimo bei keturias išimamas lentynėles – neintensyviam džiovinimui tokių galimybių tikrai turėtų pakakti.

1 Vaisių ir grybų džiovintuvas Niewiadów 970.01.PP4 kaina ir informacija | Vaisių ir grybų džiovintuvas Niewiadów 970.01.PP4 | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 3599 5/5 7d. 18val.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

Susipažinus su visais šiais modeliais, geriausios vaisių džiovyklės paieškos neturėtų užtrukti. Pagalvokite, ko Jūs patys tikitės iš šių prietaisų ir kokioms specifikacijoms teikiate pirmenybę – tai turėtų palengvinti pasirinkimo procesą. Tačiau jeigu vis dar kyla klausimų, parengėme Jums patarimus, kaip pasirinkti džiovyklę. 

moderni vaisiu dziovykle su vaisiais salia ant stalo virtuveje

Pirkėjams patiko šis įrašas

4/5
4 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?