Naudingi patarimai

Geriausios Bluetooth kolonėlės 2020-2021 metais

nedidele juoda bluetooth kolonele ant darbinio stalo su telefonu ir kompiuteriu
4.5/5
2020 10 30

Norintiems mėgstama muzika mėgautis visur ir visada, ypač praverčia Bluetooth kolonėlė. Tokie prietaisai dėl kompaktiško dydžio ir belaidžių technologijų gali būti pasiimami tiek prie ežero, tiek ir į ilgesnę kelionę. Staigus jų išpopuliarėjimas turėjo įtakos ir didesnei pasiūlai, todėl svarstant, kokią Bluetooth kolonėlę pirkti, tenka apgalvoti ne vieną svarbų aspektą. Jei ir Jūs susidūrėte su šia dilema, siūlome susipažinti, kokios geriausios nešiojamos kolonėlės šiais metais susilaukė daugiausiai pirkėjų dėmesio.

nesiojama bluetooth kolonele ant stalo salia telefono miegamajame

JBL Flip 5

Jokio perdėto puošnumo ir fantastiška garso kokybė – jei nekeliate pernelyg didelių reikalavimų ir ieškote puikaus kainos ir kokybės santykio, tai bus kone geriausia nešiojama kolonėlė.

jbl flip 5 bluetooth kolonele

Maždaug 12 valandų tarnaujantis akumuliatorius nenuvils net ir tuomet, jeigu visą dieną nuspręsite praleisti prie baseino. Dėl vandens purslų nerimauti taip pat nereikės – tai garantuos IPX7 atsparumo klasė. Papildomai verta paminėti ir solidų bosą bei puikų akustikos pojūtį: tokioms ypatybėms iš tiesų yra sunku atsispirti.

1 JBL Flip 5, Juoda kaina ir informacija | JBL Flip 5, Juoda | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 10700 5/5 8val. 21min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
2 JBL Flip 5, Pilka kaina ir informacija | JBL Flip 5, Pilka | pigu.lt % 6 € NUOLAIDA NUO 60 €
€ 9999 5/5 8val. 21min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 60 €
3 JBL Flip 5, Mėlyna kaina ir informacija | JBL Flip 5, Mėlyna | pigu.lt % 6 € NUOLAIDA NUO 60 €
€ 9999 5/5 8val. 21min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
6 € NUOLAIDA NUO 60 €
4 JBL Flip 5, Raudona kaina ir informacija | JBL Flip 5, Raudona | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 11600 5/5 8val. 21min.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
5 JBL Flip 5, balta kaina ir informacija | JBL Flip 5, balta | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 10600 8val. 21min.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

Marshall Stockwell II

Tiek kokybiškos muzikos gerbėjams, tiek ir šios kompanijos stilistikos fanams šis Bluetooth garsiakalbis tikrai paliks įspūdį.

Nors už skrupulingai apgalvotą dizainą teks susimokėti, Jūsų laukia ir solidus privalumų sąrašas. TOP sąraše ši kolonėlė atsidūrė dėl sklandaus, puikiai subalansuoto ir rafinuoto garso bei tvirto, purslams atsparaus korpuso. Be to, giriamas ir tvirtas dirželis, leidžiantis šią kolonėlę dar patogiau pasiimti su savimi.

Overmax Soundbeat 2.0

Pirmiausia atkreipsite dėmesį į šios Bluetooth kolonėlės kainą, tačiau tai nėra vienintelė priežastis, kodėl ji atsidūrė tarp geriausiųjų. Palankiai vertinamas jos galingumas, solidi, 1800mAh siekianti ir maždaug 9 valandas nepertraukiamai veikti galinti baterija bei integruotas FM radijas. Jeigu kokybišku garsu norite mėgautis neišleisdami didelių pinigų, šis modelis turėtų pateisinti Jūsų lūkesčius.

1 Overmax Soundbeat 2.0, Bluetooth 2.1+ EDR, juoda kaina ir informacija | Overmax Soundbeat 2.0, Bluetooth 2.1+ EDR, juoda | pigu.lt SUPERPASIŪLYMAS
€ 2199 4.7/5 8val. 21min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
SUPERPASIŪLYMAS

Sony's SRS-XB10

16 valandų tarnaujanti baterija, kompaktiškas, labai žavus dizainas ir IPX5 atsparumo reitingas yra tik keli privalumai, kuriuos pasiūlys ši Bluetooth garso kolonėlė.

Verta išskirti ir papildomą bosą, kuris užtikrins gerokai įspūdingiau skambančius žemus tonus. Jau po pirmųjų perklausų suprasite, kad dydis – tikrai ne tas parametras, nuo kurio priklauso garso kokybė.

JBL Charge 4

Smagus šio nešiojamo garsiakalbio dizainas iš tiesų slepia pakankamai rimtas specifikacijas, kurios leis Jums mėgstamos muzikos klausytis itin kokybiškai. O svarbiausia – ilgai. Be to, tokia kolonėlė savo baterija gali pasidalinti ir su Jūsų telefonu ar kitais USB jungtimi įkraunamais įrenginiais. Tokį privalumą ypač įvertinsite stovyklaudami. Verta paminėti ir IPX7 atsparumą vandeniui: tai reiškia, kad nieko nenutiks, jei kolonėlė netyčia panirs maždaug į 1,5 metro gylį.

1 JBL Charge 4, Juoda kaina ir informacija | JBL Charge 4, Juoda | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 12900 5/5 8val. 26min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
2 JBL Charge 4, Mėlyna kaina ir informacija | JBL Charge 4, Mėlyna | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 11900 5/5 8val. 21min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
3 JBL Charge 4, pilka kaina ir informacija | JBL Charge 4, pilka | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 19000 5/5 8val. 21min.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

Bose SoundLink Micro

Delne telpanti garso kolonėlė neabejotinai taps Jūsų kelionių kompanione – niekuomet nereikės sukti galvos, kur galėtumėte ją įtalpinti.

Kritikai pripažįsta, jog šioje dydžių kategorijoje šis nešiojamas garsiakalbis gali pasiūlyti kone geriausią garso kokybę, kuriai netrūksta nei sodrumo, nei garsumo. Čia taip pat rasite įmontuotą mikrofoną, kurį galėsite pritaikyti dar patogesniems skambučiams.

Blow BT2500 Bazooka

Nors tai tikrai ne pati mažiausia šiame sąraše esanti nešiojama kolonėlė, mėgstantiems gerą, švarų ir aiškų garsą, tai tikrai turėtų būti dėmesio vertas variantas. Jūsų laukia 150W galingumas, AUX jungtis ir integruotas radijas. Be to, patogesniam nešimui yra parūpintas ir papildomas raištis. Pirkėjų atsiliepimai apie šią kolonėlę taip pat nuteikia labai optimistiškai – visais komplimentais beliko įsitikinti Jums patiems.

1 Blow BT2500 Bazooka Bluetooth nešiojamas garsiakalbis kaina ir informacija | Blow BT2500 Bazooka Bluetooth nešiojamas garsiakalbis | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 30 €
€ 4549 4/5 8val. 25min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 30 €

CAMRY CR-1170

Tai – solidų galingumą siūlantis Bluetooth garsiakalbis. Išskirtinumo jam suteikia „Super Bass“ funkcija ir dvigubi garsiakalbiai, neabejotinai turintys įtakos puikiai garso kokybei.

Šį prietaisą taip pat galima naudoti kitų įrenginių krovimui, o esant reikalui, įmanoma priiminėti ir skambučius, tad panašu, jog papildomų privalumų taip pat nepritrūks. Be to, visais jais mėgausitės už itin priimtiną kainą.

1 BLUETOOTH NEŠIOJAMA KOLONĖLĖ CAMRY CR-1170 kaina ir informacija | BLUETOOTH NEŠIOJAMA KOLONĖLĖ CAMRY CR-1170 | pigu.lt
€ 7047 8val. 21min.
Į krepšelį

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Bluetooth 4.0

Galima sakyti, jog tai – tikras laimikis žemesnių kainų kategorijoje. Išskirtinai nedidelis ir lengvas, šis garsiakalbis nustebins ne tik žaismingu dizainu, bet ir suteikiamomis galimybėmis. Maždaug 8 valandas sėkmingai tarnaujanti baterija, integruotas mikrofonas, du įmontuoti garsiakalbiai, boso radiatorius... Net sunku įsivaizduoti, kaip gamintojams pavyko viską jame sutalpinti, tačiau akivaizdu – šis modelis nusipelnė būti tarp geriausiųjų.

JBL Clip 3

Unikalus šios Bluetooth kolonėlės dizainas turi didelį privalumą – integruotą karabiną, leidžiantį prisikabinti ją prie krepšio, diržo ar bet kokios kitos patogios vietos.

jbl clip 3 nesiojama bluetooth kolonele

Dažnai lyginama su savo pirmtake, JBL Clip 2 kolonėle, ši gali pasiūlyti geresnį baterijos tarnavimo laiką ir didesnį tvarumą. Be to, šis garsiakalbis yra nepralaidus vandeniui ir skleidžia puikios kokybės garsą, tad nėra priežasčių, kodėl jis neturėtų būti minimas tarp geriausiųjų.

JBL Clip 3, Juoda kaina ir informacija | JBL Clip 3, Juoda | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 30 €
€ 5699 5/5 8val. 21min.
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 30 €
Garso kolonėlė JBL Clip 3, Geltona kaina ir informacija | Garso kolonėlė JBL Clip 3, Geltona | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 30 €
€ 5249 5/5 8val. 21min.
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 30 €

Susipažinę su visais šiais populiariausiais modeliais, nesunkiai nutarsite, kurios geriausios Bluetooth kolonėlės labiausiai atitinka Jūsų poreikius. Tačiau turėkite omenyje, kad šių garsiakalbių sąrašas vien šiais modeliais nesibaigia – prekyboje galima rasti ir dar daugiau ne mažiau kokybiškų prietaisų.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.5/5
6 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?