Naudingi patarimai

Geriausios išmaniosios apyrankės 2020 - 2021 metais

3.6/5
2020 06 08

Išmaniosios apyrankės suteikia galimybę visapusiškai prižiūrėti savo sveikatos būklę, sekti miego kokybę, treniruočių efektyvumą, o kartais – suteikia ir dar daugiau galimybių. Šie išmanūs aksesuarai stilingai atrodo ant rankos ir yra tokie patogūs, jog apie juos kartais galima ir pamiršti. Dėl jų naudos diskusijų nekyla, tačiau kai reikia išsirinkti vieną, pačią geriausią išmaniąją apyrankę, apsispręsti būna pakankamai keblu. Jei ir Jūs susidūrėte su tokia situacija ar tiesiog domitės rinkos naujovėmis, siūlome susipažinti, kurios išmanios apyrankės 2020 - 2021 metais buvo populiariausios.

Fitbit Charge 4

Nors ši išmanioji apyrankė gali pasirodyti tokia pati, kaip ir „Charge 3“, šiame modelyje rasite vieną svarbų skirtumą. Tai – integruotas GPS, leisiantis dar patogiau sekti savo rezultatus. Be to, ši populiarioji apyrankė gali pasiūlyti bekontakčių mokėjimų, skirtingų miego fazių stebėjimo funkcijas ir daugiau kaip 20 skirtingų programų efektyvioms Jūsų treniruotėms. Šį privalumų sąrašą puikiai užbaigia iki 7 dienų tarnaujanti baterija. Kritikai sutinka, jog šiuo metu tai yra viena geriausių išmaniųjų apyrankių, kurią galima rasti rinkoje – joje yra viskas, ko tik gali prireikti.

1 Fitbit Charge 4 (NFC), Rosewood kaina ir informacija | Fitbit Charge 4 (NFC), Rosewood | pigu.lt % 5 € NUOLAIDA NUO 100 €
€ 10635 5/5 1val. 18min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €
2 Fitbit Charge 4 (NFC), Black kaina ir informacija | Fitbit Charge 4 (NFC), Black | pigu.lt % 5 € NUOLAIDA NUO 100 €
€ 12093 3/5 1val. 18min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €

Fitbit Charge 3

Ilgą laiką ši išmanioji apyrankė buvo vadinta vienu tobuliausių „Fitbit“ kompanijos prietaisų, todėl nieko stebėtino, kad net ir atsiradus atnaujintai versijai, ji neapleidžia savo pozicijų. Pirmiausia dėmesį atkreipia atnaujintas, gerokai lengvesnis ir dėl to geriau ant riešo atrodantis ekranas, kuris taip pat yra ir didesnis, ir aiškesnis nei „Charge 2“ versijoje. Šis modelis taip pat yra atsparus vandeniui ir gali pasiūlyti daugybę sportui bei sveikesniam gyvenimui skirtų funkcijų, įskaitant ir širdies ritmo stebėjimą. Tikriausiai net nekyla klausimų, kodėl ši išmani apyrankė atsidūrė TOP sąraše!

Garmin Vivosmart 4

Plonas išmaniosios apyrankės dizainas slepia ne vieną vertingą funkciją, kuri ypač patiks tiems, kurie sportuoja neprofesionaliai, tačiau bent retkarčiais pasižada sau tai padaryti. Šis populiarusis modelis turi stebėtinai ilgai tarnaujančią bateriją, kuri, priklausomai nuo naudojimosi dažnumo, be papildomo įkrovimo gali veikti kad ir visą savaitę. Aplodismentų verta ir novatoriška funkcija, vadinama „kūno baterija“ – ji padeda suprasti, kada yra tinkamiausias laikas sportuoti atsižvelgiant į tai, kiek turite energijos. Tokia apyrankė neabejotinai pakeis Jūsų kasdienius įpročius.

1 Garmin Vivosmart 4, S/M, Black kaina ir informacija | Garmin Vivosmart 4, S/M, Black | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 8266 2/5 1val. 18min.
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
3 Garmin Vivosmart 4, L Black kaina ir informacija | Garmin Vivosmart 4, L Black | pigu.lt 0 €
€ 10581
Į krepšelį

Huawei Band 3 Pro

Puiki baterijos tarnavimo trukmė ir stilingas (spalvotas!) ekranas tikrai nėra vieninteliai šios išmanios apyrankės privalumai – tarp populiariausiųjų ji atsidūrė ir dėl savo tikslumo bei puikaus kainos ir kokybės santykio. Su šia apyranke galėsite sekti plaukimo treniruotes, stebėsite širdies ritmą, išbandysite GPS ir daugybę sportui pritaikytų funkcijų – jei ieškote pirmojo tokio pobūdžio prietaiso, toks pasirinkimas tikrai neapvils.

Garmin Vivosport

Ši išmanioji apyrankė yra viena iš nedaugelio, turinčių ir GPS, ir širdies ritmo monitorių – būtent dėl šių funkcijų ji minima kaip vienas geriausių pasirinkimų bėgikams ir tiems, kurie mėgsta lauko treniruotes. Dėl atsparumo vandeniui ją taip pat galėsite pritaikyti ir treniruotėms baseine, o apie dažnas įkrovas taip pat galėsite pamiršti – baterija sėkmingai tarnaus maždaug septynias dienas.

Honor Band 5

Ypatingai nedidelė šios išmaniosios apyrankės kaina daugelį sudomina labiausiai, tačiau galite būti tikri – šis modelis gali pasiūlyti ir daugiau privalumų. Spalvotas jutiklinis ekranas leidžia patogiai sekti visą informaciją, o miego stebėjimo funkcija pateikia naudingų patarimų, kaip pagerinti poilsio kokybę. Jei ieškote paprasto, pagrindines funkcijas nepriekaištingai atliekančio prietaiso, Jums jau pavyko jį surasti!

1 Honor Band 5, Meteorite Black kaina ir informacija | Honor Band 5, Meteorite Black | pigu.lt
€ 4300 4.8/5
Į krepšelį
2 Honor Band 5, Coral Pink kaina ir informacija | Honor Band 5, Coral Pink | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 3366 4.6/5 1val. 24min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
3 Honor Band 5, Midnight Navy kaina ir informacija | Honor Band 5, Midnight Navy | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 4242 4.5/5 1val. 24min.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
4 Honor Band 5, Olive green kaina ir informacija | Honor Band 5, Olive green | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 3700 5/5 1val. 18min.
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €

Samsung Galaxy Fit-e

Tai pirmasis Samsung bandymas sukurti ypač pigią išmaniąją apyrankę – kadangi ji minima tarp populiariausiųjų, net nereikia atsakyti į klausimą, ar jiems pavyko tai padaryti. Dailus dizainas, maždaug savaitę tarnaujanti baterija, galimybė stebėti daugybės skirtingų veiklų (įskaitant ir plaukimą bei važinėjimą dviračiu) rezultatus – tai tik keli ryškiausi privalumai, kuriais galės mėgautis net ir tie, kurie neketina plačiai atverti piniginės.

Xiaomi Mi Band 4

Spalvotas jutiklinis AMOLED ekranas, NFC funkcija bekontakčiams mokėjimams, muzikos valdikliai ir žinoma, standartinės sporto bei sveikatos stebėjimo programos laukia Jūsų, jei nuspręsite pirkti būtent šią išmaniąją apyrankę. Ją galėsite pritaikyti įvairioms sportinėms veikloms, o funkcionalumo nepritrūks net ir patiems išrankiausiems – jei apžiūrėsite šios apyrankės galimybes iš arčiau, ir patys netruksite tuo įsitikinti.

1 Xiaomi Mi band 4, Black kaina ir informacija | Xiaomi Mi band 4, Black | pigu.lt SUPERPASIŪLYMAS
€ 2200 3.7/5 4d. 2val. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
SUPERPASIŪLYMAS

Fitbit Inspire

Ši, iš pažiūros pakankamai paprasta išmanioji apyrankė iš tiesų gali pasiūlyti solidų funkcijų paketą – visos jos veikia sklandžiai ir tiksliai. Ypatingai giriamas optimalus apyrankės ekrano dydis, kuris yra pakankamai didelis, jog būtų galima patogiai peržiūrėti gaunamus pranešimus ir statistikas bei tuo pačiu pakankamai mažas, kad dailiai atrodytų ant riešo. Galite neabejoti – naudingų šios išmanios apyrankės ypatybių surasite ir daugiau!

​​​​​​​

1 Fitbit Inspire HR Fitness Tracker, White/Black kaina ir informacija | Fitbit Inspire HR Fitness Tracker, White/Black | pigu.lt
€ 6495 5/5 4d. 1val.
Į krepšelį

Polar A370

Ši išmani apyrankė tiks ir patiks tiems, kurie iš šių prietaisų tikisi elementariausių funkcijų bei sklandaus ir tikslaus jų veikimo. Tiesa, šis modelis gali pasiūlyti ir dar šiek tiek daugiau – tai universalios treniruočių programos, išsami miego analizė ir konkurencinga kaina, tapusi viena pagrindinių priežasčių, kodėl Polar išmanioji apyrankė atsidūrė šiame TOP sąraše.

​​​​​​​

Įvertinę savo poreikius, tarp visų šių TOP išmaniųjų apyrankių lengvai surasite tą, kuri užsibrėžtų tikslų padės siekti Jums. Dar daugiau jų rasite Pigu.lt el. parduotuvėje: čia išmanios apyrankės siūlomos gera kaina!

Pirkėjams patiko šis įrašas

3.6/5
20 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?