Naudingi patarimai

Žaidimų klaviatūros: TOP10 geriausių modelių 2020-2021 metais

vyras naudojasi svieciancia zaidimu klaviatura
2.3/5
2020 06 30

Nei vienas žaidėjas nesiginčytų, jog kokybiška ir patogi klaviatūra ženkliai prisideda prie žaidimų sėkmės. Papildomos funkcijos, patogus mygtukų išdėstymas, efektyvus veikimas ir kitos panašios detalės užtikrina dar įspūdingesnę žaidimų patirtį. Tai puikiai supranta ir šių kompiuterių priedų gamintojai, kasmet pasiūlantys vis įspūdingesnius modelius. Siūlome apžiūrėti, kokios geriausios gaming klaviatūros 2020 metais buvo įvertintos palankiausiai. 

Corsair K95 RGB Platinum

Ieškantiems „premium“ klasės varianto, šios klaviatūros kokybei bus labai sunku atsispirti. Komforto nepritrūks net ir žaidžiant itin ilgas valandas, o našumas nustebins net ir labai išrankius žaidėjus. Nuimamas riešo padas, integruotos USB jungtys, ratukas, spartieji klavišai, papildoma mygtukų programavimo galimybė ir kitos panašios funkcijos užtikrins nepamirštamą patirtį. Kritikai sutinka, jog šiuo metu tai vienas geriausių pasirinkimų rinkoje.

1 Corsair Gaming K95 RGB Platinum, juoda kaina ir informacija | Corsair Gaming K95 RGB Platinum, juoda | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 19289 4val. 3min.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
2 Corsair Gaming K95 RGB Platinum Mechanical Keyboard - Cherry MX Speed - Black kaina ir informacija | Corsair Gaming K95 RGB Platinum Mechanical Keyboard - Cherry MX Speed - Black | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 20100 4val. 3min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

HyperX Alloy Elite RGB

Puikus funkcijų derinys už pakankamai prieinamą kainą – taip dažniausiai apibūdinamas šis žaidimų klaviatūros modelis. Ganėtinai paprastas, estetiškas dizainas slepia viską, ko galėtume tikėtis iš aukštos kokybės prekės. Specialūs laikmenų valdikliai, USB jungtys, skaičių klaviatūra, pilnas RGB apšvietimas ir nuimama riešo atrama – tikriausiai sutiksite, jog su tiek galimybių galima pasiekti įspūdingų rezultatų.

Razer Huntsman Elite

Išskirtinė, opto-mechaninė konstrukcija leidžia mėgautis papildomais privalumais. Pasirinkę šį variantą, mėgausitės vos akimirksnį trunkančiu reakcijos laiku ir solidžiu patvarumu, kone dvigubai lenkiančiu standartinius mechaninius modelius. Ši žaidimų klaviatūra yra suprojektuota kruopščiai apgalvojant kiekvieną detalę. Nuimama magnetinė riešo atrama, daugiafunkcinis ratukas, nustatymus išsaugoti leidžianti atmintis ir pilnas specialių laikmenų valdiklių komplektas yra tik maža dalis to, su kuo turėsite progą susipažinti.

1 Razer Huntsman Elite (RZ03-01870100-R3M1) kaina ir informacija | Razer Huntsman Elite (RZ03-01870100-R3M1) | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 18100 4val. 3min.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

Corsair K70 Mk.2

Tai vienas iš nedaugelio variantų, kuomet trūkumų surasti praktiškai neįmanoma. Autentiška „Cherry MX“ technologija užtikrina komfortą ir įspūdingą spausdinimo patirtį – ši klaviatūra ypatingai greitai ir tiksliai analizuoja visas komandas. Be to, kiekvienam žaidimui Jūs galite pasirinkti skirtingus parametrus ir apšvietimo modelį – tarp jų taip pat surasite daugybę žavingų RGB variantų. Reikėtų nepamiršti ir multimedijos klavišų bei dar geresnę žaidimų patirtį užtikrinančių režimų – tuomet tampa aišku, kodėl ši klaviatūra atsidūrė tarp geriausiųjų.

1 Corsair K70 RGB MK.2 SE cherry mx speed kaina ir informacija | Corsair K70 RGB MK.2 SE cherry mx speed | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 21400 4val. 3min. GREITAS PRISTATYMAS
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
2 Corsair K70 RGB MK.2 Mechanical Gaming Keyboard - Cherry MX Silent, NA kaina ir informacija | Corsair K70 RGB MK.2 Mechanical Gaming Keyboard - Cherry MX Silent, NA | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 17800 4val. 3min.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

MSI Vigor GK50 Low Profile

Pagrindinis šios žaidimų klaviatūros išskirtinumas yra žemo profilio „Kailh Choc“ jungikliai, nostalgiškai leidžiantys prisiminti spausdinimo mašinėles. Garsūs paspaudimai ir puikus atsako greitis skatina rašyti dar greičiau, todėl toks modelis puikiai tiks tuo atveju, jeigu tarp žaidimų planuosite atlikti ir kitas užduotis. Efektyvus veikimas ne mažiau pravers ir žaidžiant žaidimus, taigi šio modelio privalumus galėsite išnaudoti visapusiškai.

Logitech G213 Prodigy

Šis modelis patiks tiems, kurie turi ribotą biudžetą, tačiau vis vien nori mėgautis išskirtine žaidimų patirtimi – šiuo metu tai vienas optimaliausių kainos ir kokybės santykių rinkoje. Penkios klaviatūros apšvietimo zonos, puiki sparta, specialūs laikmenų valdikliai, visiška veiksmų kontrolė, pavydėtinas funkcionalumas, reguliuojamos kojelės, integruota riešų atrama... Panašu, kad galimybių nepritrūks ir patiems išrankiausiems!

1 Žaidimų klaviatūra Logitech G213 Prodigy, juoda kaina ir informacija | Žaidimų klaviatūra Logitech G213 Prodigy, juoda | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 5649 4.6/5 4val. 9min.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

HyperX Alloy FPS Pro

Tai itin kompaktiška klaviatūra, kuri ypač tinka šaudymo žaidimų gerbėjams, tačiau lygiai taip pat gali būti pritaikyta kitoms veikloms. Patogiai nuimamas kabelis leidžia ją lengvai pasiimti su savimi, o tvirtas plieninis rėmas garantuoja maksimalų stabilumą. Gamintojai siūlo ir tokias populiarias funkcijas kaip „Anti-ghosting“ ir „N-key rollover“, tad net nekyla abejonių, kodėl šis modelis atsidūrė šiame TOP sąraše.

​​​​​​​

Razer Ornata Chroma

Patentuoti hibridiniai jungikliai užtikrina ypatingai patogų paspaudimą, todėl nors ši klaviatūra ir yra subalansuota žaidėjams, ją drąsiai galima naudoti ir neprilygstamai rašymo patirčiai. Toks modelis taip pat giriamas dėl puikios ergonomikos ir pilno, individualiai pritaikomo RGB apšvietimo. Jei ieškote tokios klaviatūros, kuri tiktų skirtingoms veikloms, tikrai vertėtų apsvarstyti šį variantą.

​​​​​​​

Savio Tempest RX Blue

Ši žaidimų klaviatūra galėtų būti priskirta biudžetinei klasei, tačiau jos galimybės drąsiai gali konkuruoti ir su aukščiau išvardintais modeliais. Skaičių bloko neturintis modelis turi tvirtą aliuminį paviršių, o guminiai mygtukų padai užtikrina stabilumą ir patogumą. Čia rasite OUTEMU Blue 60g jungiklius, vienu metu galėsite paspausti visus pasirinktus klavišus, o jei prireiks, visuomet galėsite pasikoreguoti aukštį. Šis modelis siūlo viską, ko gali prireikti žaidimų entuziastams.

​​​​​​​

ForMe WT-119

Tai – paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias modelis, kuris ypač patiks tiems, kurie į žaidimų patirtį kol kas nenori investuoti. Renkantis šį variantą, Jums to daryti ir nereikės: už ypatingai žemą kainą galėsite mėgautis ganėtinai solidžiu privalumų sąrašu. Integruota riešo atrama, specialūs mygtukai multimedijai, žavus LED apšvietimas ir nelūžtantis vielos tinklelis yra ryškiausi šios žaidimų klaviatūros išskirtinumai. Tačiau net neabejojame, jog išbandę ją, naudingų ypatybių atrasite ir daugiau.

​​​​​​​

Tarp visų šių geriausių žaidimų klaviatūrų tikrai lengvai surasite sau pačią patogiausią. Tačiau net ir be jų rinkoje šiuo metu galima rasti dar daugiau kokybiškų ir funkcionalių modelių, kurie visapusiškai pateisins Jūsų lūkesčius.

Pirkėjams patiko šis įrašas

2.3/5
3 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?