Naudingi patarimai

Helovino makiažo idėjos

4.2/5
2020 10 15

Helovinas kiekvienais metais mūsų šalyje susilaukia vis daugiau dėmesio – nors kol kas dar nepopuliaru vaikščioti pas kaimynus prašant pokštų ar saldainių, smagūs vakarėliai tampa nebeišvengiami. Tuomet būtinas ir atitinkamas Helovino makiažas, padedantis dar geriau atskleisti pasirinktą personažą, o galbūt – netgi pasikeisti nebeatpažįstamai. Jei svarstote, kuo pavirsti šiais metais, susipažinkite, kokios Helovino makeup idėjos bus pačios populiariausios!

LED Helovino dekoracija Skull 5LED, 1 vnt kaina ir informacija | LED Helovino dekoracija Skull 5LED, 1 vnt | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1049 13d. 5val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Helovino žibintas 30 cm kaina ir informacija | Helovino žibintas 30 cm | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 259 3/5 13d. 5val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Helovino dekoracija Skeleton kaina ir informacija | Helovino dekoracija Skeleton | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 499 13d. 5val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Pakabinama dekoracija - žibintas Halloween kaina ir informacija | Pakabinama dekoracija - žibintas Halloween | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 269 13d. 5val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Helovino girlianda Spider 10LED kaina ir informacija | Helovino girlianda Spider 10LED | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1099 13d. 5val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Helovino dekoracija Antkapis su skeletu kaina ir informacija | Helovino dekoracija Antkapis su skeletu | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2399 13d. 5val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Helovino dekoracija Cage, juoda/balta kaina ir informacija | Helovino dekoracija Cage, juoda/balta | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2849 13d. 5val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Konfeti Moliūgai 15 g kaina ir informacija | Konfeti Moliūgai 15 g | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 398 5/5 13d. 5val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Helovino žvakės, Eye 4 cm (1 pak/ 25 vnt) kaina ir informacija | Helovino žvakės, Eye 4 cm (1 pak/ 25 vnt) | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2099 13d. 5val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Etiketė ant butelio Boo 9,5x12,5 cm (1 dėž/ 60 pak) (1 pak/ 10 vnt) kaina ir informacija | Etiketė ant butelio Boo 9,5x12,5 cm (1 dėž/ 60 pak) (1 pak/ 10 vnt) | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 3639 8d. 5val.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Rodyti daugiau

Populiariausias Helovino makiažas 2020 metais

Pagal tai, kokie Helovino veido piešiniai šiais metais dominuos suaugusiųjų tarpe, juos galima suskirstyti į dvi kategorijos.

Televizijos ir filmų charakteriai

Norėdami įsikūnyti į puikiai visiems atpažįstamą personažą, turėtumėte išbandyti vieną iš šių idėjų:

 • Džokeris. Praėjusiais metais itin daug dėmesio susilaukęs filmas šiemet persikelia į šiurpinantį Helovino makiažą. Atkartoti pagrindinio herojaus išvaizdą tikrai nebus sunku: baltas veidas, raudonas nosies galiukas, kur kas platesnis lūpų siluetas, papildomi antakiai, mėlynas, akis kertantis rombo siluetas ir Jūs jau pasiruošę vakarėliui. Tiesa, su spalvomis galima ir paeksperimentuoti: tuomet įvaizdis bus dar labiau išskirtinis.

dzokerio makiazas helovino sventeidzokerio filmo makiazas helovino sventeikaip pasidaryti dzokerio makiaza helovinui

 • Undinėlė. Šio personažo pristatinėti niekam tikrai nereikia, o gera žinia ta, kad norėdami juo pasiversti, galėsite pritaikyti pačias įvairiausias idėjas. Svarbiausia nepamiršti daugybės blizgučių ir veidą puošiančių žvynų. Dažniausiai jiems naudojamas levandų, mėlynos ar žalsvos spalvos makiažas, tačiau galite rinktis ir kitus atspalvius. Jei papuošite ir kaklą, atrodysite dar įtaigiau!

undineles makiazas helovyno sventeikaip pasidaryti undineles makiazapaprastas undines akiu makiazas helovinui

 • 101 Dalmatinas. Panašu, kad kurdami 2020 metų Helovino makiažą, vis dažniau atsigręšime į ankstesnių laikų herojus. Pavirsti šiurpiąja Kruela De Vil gali būti daug paprasčiau, nei įsivaizdavote. Juodai balti plaukai, ryškus raudonas lūpdažis, šešėliais paryškintos akys... Tiesa, jei norisi dar šiurpesnio įvaizdžio, veidą ar kaklą galima „papuošti“ margomis, dalmatinų kailį primenančiomis dėmėmis. Jei pridėsite šiek tiek kraujo pėdsakų, neabejotinai tapsite vakaro pažiba.

kruelos devil kostiumas ir makiazas 101 dalmantinas helovynui

 • Karalienės. Šiais metais toks įvaizdis taip pat bus labai populiarus. Nesuklysite tapusi Ledo ar Širdžių karaliene, tačiau sveikintinos bus ir visos kitos versijos. Šiuo atveju svarbiausia, kad makiažas būtų pakankamai ryškus, o galutiniam įvaizdžiui teks pagalvoti ir apie atitinkamos tematikos kostiumą. Juk privalote atrodyti kaip tikra karalienė!

sirdziu karalienes makiazas su baltais lesiaisledo karalienes makiazas helovyno sventeipaprastas karalienes kostiumas ir makiazas helovinui

Kiti įdomiausi Helovino personažai

Norintiems nustebinti kitais šiurpinančiais personažais, 2020 metais siūloma rinktis šiuos variantus:

 • Klounai. Galima sakyti, kad tai nesenstanti šios šventės klasika, puikiai pritaikoma ir šiurpinančiam, ir labai mielam įvaizdžiui. Klounų išvaizda gali būti pati netikėčiausia, tad tik nuo Jūsų fantazijos priklausys, kokį variantą šį kartą nuspręsite pasirinkti. Šiemet labai populiarus klouno Pennywise įvaizdis – jį galite išvysti garsiame siaubo filme „It“. Papildomai galite pasitelkti ir klouno peruką bei nosį – tuomet įvaizdis bus dar tikroviškesnis.

klouno makiazas helovinuiklounas grimas halloweenklouno isvaizda helovinui

 • Ateiviai. Tai dar viena fantazijos pareikalausianti idėja – juk niekas iš tiesų nežino, kaip turi atrodyti ateivis. Visgi, jei šventės metu norite likti suprasti, pakeiskite savo veido spalvą ir kaip įmanoma labiau užtamsinkite akis – dar geriau, jei sukursite gerokai didesnį ovalą. Šį įvaizdį sustiprins ir atitinkamos Helovyno kostiumų idėjos: tai gali būti vienspalviai kapišoną turintys kombinezonai ar bet kokie kiti netikėti sprendimai.

ateivio makiazas helovinuiateivis halloween grimasateivio makiazas halloween

 • Moliūgai. Galbūt tai ir ne personažas, tačiau tikrai labai populiarus Helovino makiažo įvaizdis. Sukurti jį tikrai nebus sunku: tereikia oranžine spalva padengti visą savo veidą ir kaklą. Jei norisi daugiau šiurpumo, ant veido nupieškite juodus brūkšnius ir labai ryškiai užtamsinkite lūpas, vieną akį ir, pavyzdžiui, nosį.

baisus moliugo makiazas helovynuikaip pasidaryti siurpu moliugo makiazamergaite su moliugo makiazu helovynui rekia

 • Vorų invazija. Tai – labai paprastai įgyvendinama makiažo idėja, kuriai galite pasitelkti tiek vorus, tiek ir voratinklius. Pieškite juos pačiose netikėčiausiose vietose: jei voras puikuosis ne tik ant Jūsų žando, bet ir ropšis iš burnos, pavyks atrodyti itin šiurpinančiai. Priešingu atveju užteks nedidelio voratinklio ties akimi: jį nupiešite pasitelkę paprasčiausią akių kontūro pieštuką.

grazus helovino makiazas voru temahelovino makiazas voru invazijapaprastas helovino akiu makiazas su voratinkliais

Helovino makiažas vaikams

Helovino veido piešiniai kone labiausiai džiugina mažąsias atžalas – jei šventė laukia ir jų, pasiūlykite išbandyti vieną iš šių idėjų:

 • Miško gyventojai. Mielas liūtukas, piktas tigras, o gal naminis katinas? Kuri nors iš šių idėjų tikrai sužavės atžalas, o Jums nereikės ypatingų sugebėjimų norint jas įgyvendinti. Taip pat verta pasiūlyti lapės, žirafos ar net briedžio variantą: jie šiais metais bus ypač populiarūs. Ryški nosis, akys ir ūsai – tiek makiažo šiems įvaizdžiams tikrai turėtų pakakti!

misko gyventojai helovinuigyvuno makiazas vaikamsmisko gyvunu makiazas halloween vaikams

 • Žymiausi personažai. Vėžliukai nindzės, Žmogus voras, Pelenė, Snieguolė, Supermenas, Betmenas – tai tik keli populiariausi Helovyno kostiumai vaikams, kuriuos mažieji dažniausiai pageidauja vilkėti. Atsižvelgę į tai, galėsite parinkti jiems atitinkamą makiažą – jei vietoj kaukės pasirinksite piešinį, įvaizdis bus ir įtaigesnis, ir patogesnis.

pirato makiazas vaikamszmogus voras grimas helovinuiprincese drugelis makiazas vaikams

 • Kaukolės ir įvairios pabaisos. Jei tarp suaugusiųjų tendencijų vyrauja originalesnis Helovino makiažas, „skull“ (kaukolės), Drakulos ir kiti šiurpūs herojai mažyliams vis dar palieka didžiulį įspūdį. Jei atžala to pageidauja, paverskite juos mielomis pabaisomis – idėjų tam galite paieškoti net ir siaubo filmuose! 

pabaisos makiazas vaikamsraganos grimas helovinuipabaisa zombis makiazas halloween vaikams

 • Įdomios detalės. Jei konkrečiu personažu Jūsų atžala tapti nepageidauja, šios šventės proga jų veidelius galite papuošti nedidelėmis, tematiką atitinkančiomis detalėmis. Tai gali būti ant žando nutūpęs voratinklis, „liepsnojantis“ antakis ar netgi kraujo dėmės. Tačiau nepamirškite dėl visų šių idėjų pasitarti su vaikais – juk svarbiausia, kad jie patys jaustųsi gerai.

paprastas makiazas vaikams helovynui

Pagrindinė Helovino atributika įtaigiam makiažui

Norėdami dar labiau sustiprinti savo įvaizdį ir siekdami sukurti itin šiurpų Helovino makiažą, turėtumėte pasitelkti ir šiuos atributus:

 • Balti akių lęšiai. Vienai dienai pakeitę savo akių spalvą, tikrai neliksite nepastebėti!
 • Žaizdų formavimo priemonės. Ryški žaizda ant veido ar kaklo leis dar geriau įkūnyti pasirinktą personažą. Tam ypač tiks skystas lateksas, priklijuojama žaizda su varžtu, dirbtinis randas aplink kaklą ir specialus odos vaškas.
 • Dirbtinis kraujas. „Papuoškite“ krauju rankas, veidą ar kaklą – tuomet tikrai pretenduosite į šiurpiausio kostiumo nominaciją.
 • Dantų lakai. Prie Jūsų makiažo ypač tiktų geltoni, o gal net ir juodi dantys? Pasitelkę specialų laką, nesunkiai pasieksite šį rezultatą. O jeigu ketinate įkūnyti vampyrą, pravartu pasirūpinti būtent šio personažo dantimis.
 • Šviečiantys dažai. Šis kūnui ir veidui pritaikomas grimas padės ryškiau suspindėti išjungus šviesas. Įvaizdžio sustiprinimui galima rinktis ir plaukams pritaikytą gelį. Visų šių dažų pėdsakus lengvai pašalinsite jau po pirmojo plovimo. Jei spindėti norisi dar labiau, užsidėkite ir LED blakstienas!
 • Grimo rinkiniai. Pasitelkę profesionalų grimą, savo veidą galėsite papuošti pačiomis netikėčiausiomis spalvomis – dėl to įvaizdis taps tik dar įtaigesnis.
 • Jūsų naudojama kosmetika. Helovinui tinkamos kosmetikos galite rasti ir savo kosmetinėje. Pudros, bronzantai, skaistalai, šešėliai, antakių dažai, lūpdažiai, blakstienų tušai – tai tik dalis to, kas gali praversti kuriant išskirtinį makiažą.

Blakstienų tušas L'Oreal Paris Volume Million Lashes, 9 ml, Black kaina ir informacija | Blakstienų tušas L'Oreal Paris Volume Million Lashes, 9 ml, Black | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2324 4.8/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Dekoratyvinės kosmetikos rinkinys - lagaminas French Manicure kaina ir informacija | Dekoratyvinės kosmetikos rinkinys - lagaminas French Manicure | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2499 4.7/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Blakstienų tušas Collistar Infinito kaina ir informacija | Blakstienų tušas Collistar Infinito | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1695 4.8/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Blakstienų tušas Bourjois Volume Glamour kaina ir informacija | Blakstienų tušas Bourjois Volume Glamour | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 709 4.6/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Blakstienų tušas Bourjois Volume Glamour Ultra Curl kaina ir informacija | Blakstienų tušas Bourjois Volume Glamour Ultra Curl | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 799 4.6/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Blakstienų tušas Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Volume, 9 ml kaina ir informacija | Blakstienų tušas Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Volume, 9 ml | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 699 4.6/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Blakstienų tušas L'Oreal Paris Telescopic kaina ir informacija | Blakstienų tušas L'Oreal Paris Telescopic | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1049 4.8/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Makiažo rinkinys vaikams Martinelia BFF Bear Beauty Case kaina ir informacija | Makiažo rinkinys vaikams Martinelia BFF Bear Beauty Case | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1649 5/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Blakstienų tušas Max Factor False Lash Effect, Black kaina ir informacija | Blakstienų tušas Max Factor False Lash Effect, Black | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 695 4.5/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Blakstienų tušas Maybelline Lash Sensational Mascara 9.5 ml, juodas kaina ir informacija | Blakstienų tušas Maybelline Lash Sensational Mascara 9.5 ml, juodas | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1297 4.9/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Rodyti daugiau

 • Papildomi rekvizitai. Tobulam personažo atskleidimui reikia ne tik makiažo, bet ir papildomų atributų. Peiliai, dalgiai, šakės, kirviai, voratinkliai ir kiti panašūs atributai leis dar geriau įsikūnyti į šiurpinantį Helovino vakarėlio dalyvį. 

Kaukolė kaina ir informacija | Kaukolė | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1549
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Vampyrės suknelė kaina ir informacija | Vampyrės suknelė | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2849 4.7/5
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Šikšnosparnio skraistė kaina ir informacija | Šikšnosparnio skraistė | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2149 5/5
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Velnio kaukė su ragais kaina ir informacija | Velnio kaukė su ragais | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1925 5/5
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Skeletų vėrinys kaina ir informacija | Skeletų vėrinys | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 749
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Didelis Voras kaina ir informacija | Didelis Voras | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1099
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Blogo klouno kaukė su plaukais kaina ir informacija | Blogo klouno kaukė su plaukais | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2032 5/5
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Skystas lateksas kaina ir informacija | Skystas lateksas | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 899 5/5
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Šauksmo kaukė kaina ir informacija | Šauksmo kaukė | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 749 3/5
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Kepurė - smegenys kaina ir informacija | Kepurė - smegenys | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 909
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Rodyti daugiau

Tarp visų šių idėjų nesunkiai rasite bent vieną, kuri patiks ir Jums, ir Jūsų atžaloms. Jei šventę nuspręsite organizuoti patys, nepamirškite pasirūpinti ir šiurpinančia Helovino atributika – atitinkamos dekoracijos Jūsų vakarėliui suteiks kur kas daugiau charizmos!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.2/5
11 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?