Naudingi patarimai

Kaip išsirinkti tinkamą akių kontūrą

4.1/5
2018 07 15

Renkantis akių kontūrą reikia atkreipti dėmesį į kur kas daugiau dalykų nei galite įsivaizduoti. Egzistuoja nemažai skirtingų akių kontūrų tipų, o nuo pasirinkto produkto priklausys kaip dažysitės ir koks bus galutinis rezultatas. Kaip žinoti, koks akių kontūras Jums tiks?

Nebijokite – mes viską paaiškinsime. Nuo gelinių apvadų iki pieštukų, atskleisime viską, ką reikia žinoti apie kiekvieną akių kontūro tipą. Pamirškite dienas kai vienam mechaniniam pieštukui išleidote krūvą sunkiai uždirbtų pinigų. Idealus kontūras daro stebuklus.

Viskas, ką reikia žinoti apie įvairias akių kontūro priemones ir kaip išsirinkti Jums tinkamiausią.

Top 10 Akių kontūrai

Kosmetikos rinkinys - Advento kalendorius Clarins 12 Days Beauty Surprises kaina ir informacija | Kosmetikos rinkinys - Advento kalendorius Clarins 12 Days Beauty Surprises | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 5499 5/5 14d. 4val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Akių apvadas Lancome Grandiose 1.4 ml kaina ir informacija | Akių apvadas Lancome Grandiose 1.4 ml | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 3299 5/5 14d. 4val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Vandeniui atsparus akių kontūro pieštukas Benefit Badgal Bang, 0,25 g, Pitch Black kaina ir informacija | Vandeniui atsparus akių kontūro pieštukas Benefit Badgal Bang, 0,25 g, Pitch Black | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1949 14d. 4val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Rinkinys Collistar Unico: Blakstienų tušas + Akių kontūro pieštukas + kosmetinė kaina ir informacija | Rinkinys Collistar Unico: Blakstienų tušas + Akių kontūro pieštukas + kosmetinė | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1999 14d. 4val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
KAINOS GARANTIJA
Skystas akių apvadas Rimmel Glam'Eyes Professional kaina ir informacija | Skystas akių apvadas Rimmel Glam'Eyes Professional | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 455 5/5 14d. 4val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Akių kontūro pieštukas Urban Decay 24/7 Glide, 1,2 g, Demolition kaina ir informacija | Akių kontūro pieštukas Urban Decay 24/7 Glide, 1,2 g, Demolition | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1499 14d. 4val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Akių apvadas L'Oreal Paris Perfect Slim, 01 Intense Black, 0.6 ml kaina ir informacija | Akių apvadas L'Oreal Paris Perfect Slim, 01 Intense Black, 0.6 ml | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1349 14d. 4val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Rodyti daugiau

Gelinis akių apvadas

Kam jis skirtas: Iš pradžių gali būti nedrąsu naudoti gelinį apvadą, tačiau jį tikrai verta išbandyti jei norite išgauti tobulas „katės“ akis.
Kaip jį naudoti: Jis parduodamas mažuose buteliukuose kartu su specialiu teptuku (galima naudoti bet kokį Jums patogų teptuką. Dažniausiai patogiausia naudoti kampinius teptukus).
Kodėl jis mums patinka:Tiršta produkto tekstūra ir itin tikslus teptukas leidžia greitai nubrėžti tikslią liniją. Tam, kad pasiektumėte įvairius efektus, galite naudoti skirtingus teptukus. Su kreminės struktūros priemone labai lengva dirbti ir suvaldyti tai, ką darote.
Kodėl jo nemėgstame:Geliniai apvadai greitai išdžiūsta ir tai labai nuvilia. Jei netinkamai užsukate dangtelį – priemonei galas. Taip pat reikia dažnai valyti šepetėlį, kad išvengtumėte infekcijos. Taigi, prisideda dar vienas papildomas darbas.

Skystas akių kontūras

Kam jis skirtas: Su skystu akių kontūru lengva nubrėžti figūrines linijas. Jis skirtas įvaizdžiui, reikalaujančiam delikatumo ir tikslumo.
Kaip jį naudoti: Skystas kontūras parduodamas įvairiomis formomis. Taupumo sumetimais matome, kad flomasterio tipo apvadą yra kur kas lengviau naudoti nei apvadą mažuose buteliukuose su šepetėliu, kuris panašus į nagų lako šepetėlį. Šepetėliu ar aplikatoriumi brėžkite norimą formą ir ją užpildykite.
Kodėl jis mums patinka: Plonyčiai šepetėliai ir aplikatoriai leidžia nubrėžti plonas subtilias linijas – tobulas būdas viršutinių blakstienų linijai suteikti šiek tiek tamsumo. Geliniu apvadu naudotis yra santykinai paprasta, nes šepetėlis yra „įmontuotas“ į korpusą. Be to, galima rinktis iš įvairių spalvų ir efektų.
Kodėl jo nemėgstame: Dėl to, kad priemonė yra pakankamai skysta, gali būti sunku ją užtepti. Kitaip tariant, su skystu akių apvadu gali būti sunku neišsiterlioti. Taip pat gali išgąsdinti pats mokymosi naudotis priemone procesas...

Akių pieštukas

Kam jis skirtas: Apie dūminį makiažą galima kalbėti ir kalbėti... Viena  iš pagrindinių dūminio makiažo priemonių – akių pieštukas.
Kaip jį naudoti: Kaip paprastą pieštuką! Juo apveskite akis palei viršutinių ir apatinių blakstienų liniją ir švelniai patrinkite. Jei norite šiek tiek daugiau tamsumo, pieštuku prabraukite per viršutinių ir apatinių blakstienų vandens liniją. Jei norite kiek įmanoma natūralesnės išvaizdos, po blakstienomis pieštuku prabraukite keletą brūkšnelių.
Kodėl jis mums patinka: Akių pieštukas puikiai tinka naudoti kiekvieną dieną, jis nėra per ryškus, ypač, jei jį švelniai patrinsite. Be to, juo paprasta padažyti akių vandens liniją (juk niekas nenori, kad skystas akių apvadas lašėtų tiesiai į akis...).
Kodėl jo nemėgstame: Išlaikyti pieštuką visuomet smailų ir didelis darbas. O jei pasirinksite išsukamą akių pieštuką, jie dažnai nubunka. Ir tai nervina. Turime perspėti, kad naudodami akių pieštuką tikrai retkarčiais prigriebsite tą, kuris PER smailus ir aštrus. Ouč!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.1/5
16 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?