Apsipirkimo gidai

Kaip pasirinkti auto aparatūrą?

4/5
2017 06 11

Automobilis šiuo metu daugeliui yra svarbiausia transporto priemonė. Būtent savo automobilyje žmonės dažnai praleidžia po kelias valandas per dieną – tokiu atveju tikrai nesinori keliauti automobiliu, kuriame nejaučiate važiaimo malonumo ir komforto. Vienas iš svarbiausių aspektų komfortui užtikrinti yra gera ir kokybiška auto aparatūra. Jos pasirinkimas tikrai didelis – automagnetolos, automobiliniai stiprintuvai, garsiakalbiai, monitoriai ir t.t. Kaip reikia teisingai rinktis auto aparatūrą? Tą išsiaiškinti padėsime mes, Pigu.lt ekspertai.

Pirma įsigykite automagnetolą

Automagnetola yra vienas pagrindinių geros auto aparatūros komponentų. Anksčiau jos buvo skirtos CD diskų nuskaitymui ir radijui, tačiau šiais laikais žvelgti reikėtų kiek plačiau. Visų pirma, pagalvokite apie savo telefoną ir kaip jį norėsite prijungti. Jeigu norite valdyti telefono grojaraštį tiesiogiai iš automagnetolos, ji privalo turėti USB jungtį. Be to, tokiu būdu galėsite prijungti ir USB atmintines su įrašyta muzika. Tuo tarpu jeigu telefono grojaraštį planuojate valdyti iš telefono, jums pakaks ir 3.5mm audio jungties.

Jeigu nemėgstate laidų, galite įsigyti ir automagnetolą, turinčią Bluetooth ryšį. Daugelis automobilių ir jų magnetolų turi integruotus mikrofonus, todėl pasinaudoję Bluetooth ryšiu galėsite ne tik belaidžiu būdu klausytis muzikos, bet ir atsakinėti į skambučius.

Žinoma, galiausiai patikrinkite, ar jūsų pasirinkta automagnetola yra suderinama su jūsų automobiliu – kartais gali netikti ne tik jungtys, bet ir dydis, todėl atkreipkite dėmesį ir į tai.

Top 10 Automagnetolų

Automobiliniai garsiakalbiai – tai, kas kurs jūsų garsą

Jeigu automagnetolą jau turite, verta pagalvoti apie automobilinius garsiakalbius, kurie galėtų kardinaliai atgaivinti jūsų muziką. Perkant garsiakalbius, pirma reikėtų atkreipti dėmesį į jų galingumą. Galingumas yra matuojamas vatais – kuo daugiau vatų, tuo daugiau garso, bet tuo daugiau reikia ir galios, todėl įsigijus galingus garsiakalbius, gali prireikti ir automobilinio stiprintuvo.

Tuomet jau reikėtų galvoti, kokios garso sistemos jums reikia – gal jums reikia tik žemų dažnių garsiakalbio, o gal norite keisti visą savo audio sistemą? Tokiu atveju jūs internetu užsisakyti turėtumėte aukštų, vidutinių ir žemų dažnių garsiakalbius. Daugeliu atvejų visos audio sistemos keitimas gali būti labai komplikuotas, bet jeigu jūsų automobilio standartinė garso sistema yra gana prasta, laiko ir pinigų investuoti tikrai verta – juk gera mėgautis kokybišku garsu. Svarbiausia prieš perkant įsitikinti, jog garsiakalbiai automobiliui nebus per dideli arba per maži!

Top 10 Automobilinių garsiakalbių

Automobiliniai stiprintuvai – geriausiai galimai garso patirčiai

Automobilinis stiprintuvas jums gali būti būtinas tuo atveju, jeigu įjungę muziką dideliu garsu girdite traškesius, atrodo, jog sistema tiesiog „neatlaiko“ krūvio. Rinkdamiesi stiprintuvą, pirma turite atkreipti dėmesį į kanalų skaičių – jis turėtų priklausyti nuo to, kiek garsiakalbių savo sistemoje naudojate. Jeigu prie savo naudojamos sistemos prideda tik žemų dažnių garsiakalbį, vieno kanalo stiprintuvo jums tikrai pakaks, tačiau kuo daugiau garsiakalbių sistemoje naudosite, tuo daugiau reikės jums stiprintuvo kanalų.

Taip pat patikrinkite ir perkamo stiprintuvo galią – ji turi atitikti bent jau 75-150 procentų jūsų garsiakalbių galios. Kitu atveju stiprintuvas tiesiog neturi prasmės. Įsigijus galingus garsiakalbius gali tekti užsisakyti ir kelis stiprintuvus – taip kartais tiesiog pigiau ir paprasčiau.

Pirkdami automobilinį stiprintuvą pagalvokite ir apie jo būsimą lokaciją. Didelį stiprintuvą integruoti į automobilio interjerą yra daug sudėtingiau, todėl turėkite tą omenyje – juk nenorite gadinti automobilio interjero.

Top 10 Automobilinių stiprintuvų

Automobiliniai monitoriai tiems, kurie keliauja ypatingai daug

Automobiliniai monitoriai yra tikrų tikriausias prabangos aksesuaras, kuris nėra būtinas daugeliui žmonių. Taip, jeigu dažnai su šeima ar draugais vykstate į bent jau valandos trukmės keliones, automobilinis monitorius yra nuostabus įrankis laikui praleisti. Tačiau jeigu toli keliaujate gana retai, pirkti tokio daikto jums tiesiog neverta.

Visgi jeigu nutarėte užsakyti monitorių savo automobiliui, pirmiausiai nuspręskite, ar norite monitoriaus, įmontuojamo į priekinių sėdynių galvos atlošą, ar jums pakaks vieno atverčiamo lubinio monitoriaus. Pastarieji paprastai yra šiek tiek brangesni, didesni, kokybiškesni, bet tokiu atveju jūsų keleiviai turės dalintis vienu filmu – dažnai tai suteikia kiek prastesnę patirtį negu asmeninis monitorius.

Svarbu apsispręsti ir dėl monitoriaus dydžio – didesni monitoriai, savaime aišku, yra malonesni žiūrėjimui, tačiau pasistenkite investuoti ir į aukštesnę to monitoriaus raišką. Visgi daugelis filmų ir vaizdo įrašų šiais laikais yra ganėtinai aukštos raiškos – 720p, 1080p, o kartais ir 4K.

Top Automobilinių monitorių

Visi reikalingi priedai montavimui

Auto aparatūrą montuoti į savo automobilį nėra ypatingai paprasta – atsiliepimai internete patvirtina, jog tam gali prireikti nemažai laiko, o kartais ir papildomų automobilinės aparatūros priedų ar, pavyzdžiui, USB adapterių gamyklinei garso sistemai. Todėl prieš pradėdami viską montuoti, įsitikinkite, ar jums nieko netrūksta. Nepamirškite, jog Pigu.lt rasite praktiškai visus jums reikalingus priedus automobilinei aparatūrai montuoti.

Kaina bus nemaža ir jums teks su tuo susitaikyti

Kaip ir minėjome šio gido pradžioje, auto aparatūra yra tik papildoma įranga jūsų komfortui, todėl pilno auto įrangos komplekto kaina gali būti gana didelė – turėkite tą omenyje. Rekomenduojame jums pirkti iš Pigu.lt, nes čia visa automobilio įranga kainuoja daug pigiau dėl čia nuolat vykstančių akcijų, išpardavimų, taikomų nuolaidų su specialiu nuolaidos kodu

Pirkėjams patiko šis įrašas

4/5
1 Kliento įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Jūsų peržiūrėtos prekės

Konsultuojame visą parą

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt