Naudingi patarimai

Kaip pasirinkti žaidimų kompiuterio priedus?

5/5
2017 06 11

Žaidimų kompiuteris yra nuostabus daiktas, padedantis smagiai praleisti laiką vienam ar su draugais. Tiesa, vien paties žaidimų kompiuterio idealiai patirčiai tikrai negana – jums neabejotinai prireiks ir tam tikrų priedų. Galbūt jums reikia pultelio, vairo, vairalazdės, pelės, klaviatūros ar kėdės? Kaip tinkamai pasirinkti žaidimų kompiuterio priedus?

Pelė ir klaviatūra

Pelė ir klaviatūra yra bene dažniausiai sutinkami priedai. Jie yra universalūs ir gali kainuoti ganėtinai nedaug, todėl šiuos priedus rekomenduojame įsigyti visiems – su jais galėsite ne tik žaisti praktiškai visus žaidimus, bet ir patogiai valdyti savo žaidimų kompiuterį kitais atvejais, pavyzdžiui, naršant internete, skaitant naujienas ir t.t.

Pelė ir klaviatūra labiausiai tinka žaidžiant šaudykles, kadangi nei vienas žaidimų pultelis niekada nebus toks tikslus kaip pelė. Pelę ir klaviatūrą žaidimams rinktis nėra ypatingai sudėtinga. Pelę vertėtų pasirinkti pagal tai, kiek mygtukų jums reikia, jautrumą ir, žinoma, kainą. Be abejo, pasirinkti geriausią pelę gali padėti ir internete esantys atsiliepimai.

Tuo tarpu klaviatūrą žaidimams rekomenduojame rinktis pagal tai, ar jūs norite kažko paprasto, ar sudėtingo. Pagalvokite, ar jums reikia visų šviesų, programuojamų mygtukų, ar jums tiesiog pakanka kokybiškos mechaninės klaviatūros. Beje, labiausiai rekomenduojame mechanines klaviatūras su „Cherry MX“ arba „Logitech G Romer“ mygtukų mechanika.

Žaidimų pultelis

Žaidimų pultelį pasirinkti taip pat nėra ypatingai sunku. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, kokiam įrenginiui yra sukurtas pultelis, kuriuo domitės. Dažniausiai pulteliai yra suderinami tik su viena žaidimų konsole.

Jeigu norite geriausios galimos patirties, rinkitės originalius kompiuterinių žaidimų pultelius iš tų pačių gamintojų, kurie sukūrė ir jūsų turimą žaidimų konsolę. Taip, tokie pultai yra žymiai brangesni, bet vienas įsigytas žaidimų pultelis garantuotai galės tarnauti visą jūsų konsolės naudojimo laiką.

Internetu galite užsisakyti ir trečios šalies gamintojų pultelius. „Acme“, „Canyon“, „Hama“ ir kiti gamintojai, kurių produkcija prekiaujame, gamina tikrai neblogus pultelius, bet jie niekada savo kokybe negalės aplenkti originalių gaminių. Tiesa, jeigu pultelio jums reikia ne žaidimų konsolei, bet žaidimų kompiuteriui su „Windows“, mažiau žinomo gamintojo pultelis gali būti geras pasirinkimas dėl savo žemos kainos ir dažnai nedaug prastesnio komforto.

Top 10 Žaidimų pultelių

Sony DualSense for PS5 kaina ir informacija | Sony DualSense for PS5 | pigu.lt % 5 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 7199 2val. 30min.
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 59 €
Nacon PS4OFCPADRED kaina ir informacija | Nacon PS4OFCPADRED | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 4549
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
PowerA DOOM Eternal pultelis skirtas Nintendo Switch kaina ir informacija | PowerA DOOM Eternal pultelis skirtas Nintendo Switch | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 5099
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
NAUJIENA
Rodyti daugiau

Žaidimų vairas

Žaidimų vairą jums apsimoka pirkti tik vienu atveju – jeigu ypatingai mėgstate žaisti lenktyninius žaidimus. Pirkdami šį aksesuarą, turite išsiaiškinti, kokius žaidimus ir kokius žaidimų kompiuterius jis palaiko. Visi žaidimų vairai yra daugiau ar mažiau panašūs, tad apie jų kokybę pagal kažkokias charakteristikas pasakyti sunku, todėl siūlome paskaityti atsiliepimus ir apžvalgas.

Top 10 Žaidimų vairų

Virtualios realybės priedai

Jeigu domitės naujausiomis technologijomis ir norite pirmasis jas išbandyti, vertėtų įsigyti vieną iš virtualiosios realybės priedų. Vienintelė problema – virtuali realybė kol kas yra beprotiškai brangi ir dažnai šie priedai kainuoja netgi daugiau negu patys žaidimų kompiuteriai.

Visgi virtuali realybė yra neįtikėtina naujovė, leisianti jums patirti visiškai naujus pojūčius, kuriuos iki šiol buvo įmanoma patirti tik realiame gyvenime. Nors daugeliu atvejų tokių dalykų realiai patirti nėra įmanoma – kaip dažnai lipate į kalnus, plaukiojate banglentėmis ar skraidote lėktuvu? Tokios pramogos realybėje kainuotų daug daugiau negu VR priedas!

Tiesa, virtuali realybė dar tikrai nepasiekė savo tobulumo ribos. Kadangi tokio tipo žaidimai reikalauja ypatingai daug kompiuterio resursų, virtualios realybės žaidimai dažnai vis dar yra ganėtinai žemos raiškos, o jų grafika neprilygsta netgi senosioms „PlayStation 3“ konsolėms. O ką jau kalbėti apie tai, kad virtualios realybės akiniai vis dar nėra pakankamai komfortabilūs.

Galų gale, tai gali būti gana abejotina investicija ir dėl to, kad virtualios realybės žaidimų vis dar nėra labai daug. Kaip ten bebūtų, virtualios realybės priedai yra tikrai verti dėmesio tuo atveju, jeigu labai norite išbandyti kažką naujo ir turite pakankamai daug pinigų.

Žaidimų kėdės

Galiausiai vertėtų dėmesį atkreipti į savo komfortą žaidžiant. Taip, žaidimams teoriškai tinka ir sofa ar paprasta ofiso kėdė, tačiau praleidžiantiems daug laiko prie kompiuterio, reikia ypatingo komforto. Įtemptos žaidimų sesijos reikalauja daug jėgų, nors tai ir skamba gan keistai žaidimus žaidžiantiems rečiau. Žaidimų kėdę reikėtų rinktis pagal savo stalo aukštį, ūgį, norus, įpročius ir, žinoma, kainą. Žaidimų kėdė gali smarkiai pagerinti jūsų žaidimų patirtį, investuoti tikrai verta!

Top 10 Žaidimų kėdžių

Next Level Racing NLR-S021 kaina ir informacija | Next Level Racing NLR-S021 | pigu.lt 5 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 25200 2val. 30min.
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 59 €
Playseat Forza Motorsport RFM.00216 kaina ir informacija | Playseat Forza Motorsport RFM.00216 | pigu.lt % 5 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 41000 2val. 30min.
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 59 €
Next Level Racing NLR-S015 kaina ir informacija | Next Level Racing NLR-S015 | pigu.lt 5 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 25100 2val. 30min.
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 59 €
Žaidimų kėdė Arozzi MEZZO-V2-FB kaina ir informacija | Žaidimų kėdė Arozzi MEZZO-V2-FB | pigu.lt NAUJIENA
€ 20900
Į krepšelį
NAUJIENA
Rodyti daugiau

Komplekto kaina priklausys tik nuo jūsų pačių poreikių

Žaidimų kompiuterių priedai gali kainuoti visai nedaug, tačiau jeigu tikrai dievinate žaidimus, vien priedams galite išleisti tiek pat, kiek savo žaidimų kompiuteriui ar netgi daugiau. Ar verta? Be jokios abejonės – žaidimų kompiuteriai yra nieko verti be tinkamų žaidimų kompiuterių priedų ir jie tikrai gali smarkiai prisidėti prie įspūdingos patirties žaidžiant.

Ne, žaidimų kompiuterių priedai nevers jūsų geresniu žaidėjų ir netgi investavę kelis tūkstančius į pelę, klaviatūrą, monitorių, kėdę ir kitus priedus tikrai netapsite geriausiu pasaulyje „Counter Strike“ žaidėju. Tačiau tiesa, jog žaisdami jausite daug daugiau malonumo, o juk žaidimai ir yra sukurti tam, kad galėtumėte jausti pasitenkinimą.

Kad džiaugsmą žaidžiant kompiuterinius žaidimus galėtumėte pajausti investuodami mažiau, pirkite Pigu.lt internetinėje parduotuvėje – čia žaidimų kompiuterių priedai kainuoja daug pigiau dėl nuolat vykstančių akcijų, išpardavimų, taikomų nuolaidų su specialiu nuolaidos kodu!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?