Naudingi patarimai

Kaip paslėpti radiatorių?

spalvingas svetaines kambarys su violetiniu radiatoriumi
3.4/5
2020 09 18

Nors šiuolaikiniai radiatoriai ir nėra tokie griozdiški kaip seniau, kartais jie tiesiog nedera prie bendro interjero. Tokiu atveju belieka juos stilingai, o visų svarbiausia saugiai paslėpti.

modernus ir erdvus darbo kambarys su radiatoriumi

Parengėme net 10 radiatoriaus uždengimo idėjų ir pavyzdžių, kurie atitiks skirtingus skonius ir interjero stilius. 

Atkartokite radiatoriaus linijas

Jei vietos namuose nedaug, puikus būdas paslėpti neišvaizdų radiatorių, tai pagaminti jo linijas atkartojantį uždengimą kurį pritvirtinsite prie sienos. Tokiam dėkliukui puikiai tiks mediena. 

medinis radiatoriaus uzdangalas vidaus interjere

Ideali vieta poilsiui

Jei radiatorius nėra ypač aukštas, galite virš jo įrengti suoliuką. Jei jis kabo tiesiai virš palangės - pratęskite palangę. Keletas minkštų pagalvėlių, pledas ir jau turite puikią ir šiltą vietą poilsiui su arbatos puodeliu, o ir radiatorius esantis po suoliuku ne taip krenta į akis. 

jaukus kampelis virs radiatoriaus ant palanges su pagalvemispagalves ir pledas ant palanges virs radiatoriaus

Neslėpkite, o išryškinkite

Suprantama, kad senoviškas radiatorius su gerai matomais vamzdžiais jau tikrai pabodo ir atrodo neišvaizdžiai. Tačiau, pagalvokite apie vintažinį arba urbanistinį stilių, juk viskas priklauso tik nuo pateikimo. Jei radiatorių perdažysite kontrastinga spalva, jis gali atrodyti ir ypač stilingai. 

grazus svetaines kambarys su radiatoriumispalvotas svetaines kambarys su roziniais radiatoriais

Vieta knygoms

Jei radiatorius yra ne prie lango, galite virš jo įsirengti knygų spintą, o jį patį paslėpti po dailia, prie interjero tinkančia medine ažūrine sienele. 

knygu lentynos padeda paslepti radiatorius svetainejeknygu lentyna palepeje uzdengia radiatorius

Siaura spintelė smulkmenoms

Prie interjero deranti medinė spintelė ne tik paslėps radiatorių, tačiau pasitarnaus ir kaip puiki knygų ar kitų, šilumos nebijančių smulkmenų lentyna. Gaminant tokią sienelę, būtinai palikite tarpelius, per kuriuos galėtų sklisti šiluma. 

siaura spintele uz lovos paslepia radiatoriu

Lentyna

Nedidelėje virtuvėje pakabinus lentyną ji gali pasitarnauti kaip puikus staliukas. Žiemos metu dar ir jaukiai galėsite pasišildyti kojas gardžiuodamiesi maistu.

lentyna virs radiatoriaus uz sofos svetaines kambaryje

Jei norite, kad radiatorius taptų mažiau matomas svetainėje ar miegamajame, lentyną pakabinkite tiesiai virš radiatoriaus, palikdami nedidelį tarpą šilumai sklisti. Gražiai dekoravus, radiatorius tikrai mažiau kris į akis. 

Komoda

Vietoj nedidelės spintelės tiksliai atitinkančios radiatoriaus dydį, išnaudokite šią vietą ir pasistatykite komodą. Radiatorių paslėpkite po vienomis iš durelių, o šonuose bei viršuje įkurdinkite patogias lentynas ar stalčiukus daiktams. 

komoda kaip uzdanga radiatoriui namuosekomoda kaip budas paslept radiatoriu miegamajame

Rašomas stalas

Prie radiatoriaus pristumkite rašomąjį stalą arba prie sienos pritvirtinkite didelę plokštę ant kurios galėtumėte pasistatyti kompiuterį ir kitas smulkmenas. 

rasomasis stalas ant palanges su kompiuteriurasomasis stalas ant palanges su kede ir puikiu vaizdu

Praplatinkite palangę

Įprastai palangės yra išsikišusios vos keletą centimetrų nuo sienos. Prailginkite palangę apie 15 centimetrų, o ant jos sukurkite tikrą augalų oazę. Galite rinktis ir svyrančius augalus.

augalas ant sviesios palangesdaug augalu ant praplatintos kambario palanges

Interjero detalė

Trūkumą paverskite privalumu. Rinkitės ne į akis nekrentančią medinę sienelė derančią prie sienų spalvos, o ryškesnę, įdomaus rašto ar medžiagos. 

graziai ir idomiai dekoruotas radiatorius namuosegrazus medinis radiatoriaus deklas su gele ant virsaus

Kaip uždengti radiatorių priklauso nuo keleto pagrindinių dalykų. Pirma, kokioje vietoje jis pastatytas, antra koks yra jūsų namų interjeras ir trečia, ar norite tik paslėpti ar tuo pačiu sukurti funkcionalią spintelę, lentyną ar jaukią vietą poilsiui. 

Pirkėjams patiko šis įrašas

3.4/5
5 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?