Naudingi patarimai

Kalnų slidžių apkaustai

5/5
2019 02 06

Nusipirkote naujas slides ir norite joms pritaikyti apkaustus, kurie atitiktų Jūsų poreikius? Patiriate sunkumų bandydami suprasti skirtumus tarp modelių? Kokie indikatoriai ir nustatymai yra ant kalnų slidžių apkaustų?

Pateikiama keletą patarimų ir atsakymų, kurie padės Jums apsispręsti ir pasirinkti geriausiai Jums tinkantį modelį. Tačiau, turėkite omenyje, jog slidžių apkaustai yra sukurti taip, jog sumažintų sužeidimų riziką nukritus, tuo pat metu suteikiant reikalingą atramą maksimaliam malonumui slidinėjant. Tikslų slidžių apkaustų derinimą turi atlikti profesionalas. Įsigyjant slides, pardavėjas tai išmatuoja pasinaudodamas mašinos valdomu sukimo momentu gaunamu iš ant Jūsų batų sumontuotų apkaustų.

  

  1. PASIRINKITE TINKAMĄ MODELĮ JŪSŲ TURIMOMS SLIDĖMS IR ĮGŪDŽIAMS

Dauguma slidžių dabar yra parduodamos su joms pritaikytais slidžių apkaustais. Trasos ir kalnų slidės turi joms pritaikytas sąsajas ir suderinamas montavimo sistemas tik vienam slidžių apkaustų tipui. Be dizaino, spalvos ir montavimo suderinamumo, slidžių apkaustų savybės, siūlomos komplekte, yra pritaikytos būtent toms slidėms ir įgūdžiams, kuriems ir turi būti naudojamos: taigi pasikliaukite gamintoju ir pardavėju, kai jie Jums pataria įsigyti pilną komplektą. Visais atvejais, apkaustų derinimo diapazonas suteiks ir veiksmų laisvę. Galiausiai, jeigu slidžių apkaustus išsirinkote savarankiškai, įsitikinkite, jog stabdžių plotis atitinka slidžių plotį.

„PIVOT“  yra legendinis produktas ir tikras etalonas profesionaliems laisvo čiuožimo slidininkams bei visiems kitiems, norintiems slidinėti su patikimais slidžių apkaustais.

„SPX12“ buvo sukurti bendradarbiaujant su atletais Pasaulio taurės metu. Todėl, SPX asortimentas leidžia rinktis aukšto lygio tikslumą, efektyvumą ir saugumą – tiek trasoje, tiek už jos ribų.  

„NX12“ puikiai tinka visiems slidininkams ieškantiems saugių, lengvų ir paprastai naudojamų apkaustų.

„XPress“ yra 700g lengvesni nei įprastos apkaustų sistemos. Jų poveikis aplinkai taip pat yra sumažintas 35%  palyginus su tradicinių apkaustų gyvavimo ciklu – ir būtent dėlto šie apkaustai ISPO laimėjo „Eco-Responsibility“ apdovanojimą. 

„Look“ siūlo platų apkaustų pasirinkimą specialiai vaikams, užtikrinant ilgalaikį saugumą ir lengvumą. „TEAM & KID X“ yra suderinami su vaikų (C tipo) ir suaugusiųjų (A tipo) batais.

  1. NUSTATYKITE SAVO APKAUSTŲ IŠANKSTINIO NUSTATYMO VERTĘ

Prieš įsigydami apkaustus, svarbu išmatuoti jų nustatymo reikšmę. Tam, kad, priklausomai nuo Jūsų kūno ir turimų įgūdžių, išsirinktumėte tą modelį, kuris Jums suteiktų maksimalų saugumą ir malonumą. Norėdami nustatyti šią reikšmę, turite apsvarstyti:

  1. Jūsų svoris / dydis
  2. Jūsų slidinėjimo batų pėdos ilgis
  3. Jūsų slidinėjimo lygis
  4. Jūsų amžius, fizinis pasirengimas ir sportiniai įpročiai

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?