Naudingi patarimai

Kas yra Pop it žaislai ir kaip jais naudotis?

5/5
2021 09 10

Ko gero, dauguma yra ne kartą užsižaidę su burbuline plėvele, kuomet išpakavus siuntinį pirmiausiai į rankas pakliūva plėvelė nusėta iškiliais burbuliukais, o tik vėliau siuntos turinys. Pastaruoju metu pasaulį užvaldė „popitų“ manija, kuri ne tik nesiliauja, bet ir plečiasi. Taigi kas tie Pop it žaislai, kiek jie kainuoja ir kodėl jį įsigyti turėtų net suaugę.

senjorai zaidzia pop it zaislais

Pagrindinė funkcija – streso ir įtampos mažinimas

Šis žaislas buvo sukurtas ir pristatytas kaip antistresinė priemonė. Pop it žaislas tai silikoninis daiktas, kuris sudarytas iš burbuliukų. Burbuliuką reikia spausti iki galo, kol jis išlenda kitoje pusėje. Jeigu burbulinė pakavimo plėvelė baigdavosi ir tekdavo nutraukti šią malonią ir raminančią veiklą, nes daugiau nerasdavote nesusprogdintų burbuliukų, tai Pop it žaislas yra neužbaigiamas. Burbuliukai suspaudomi, tuomet žaislas apverčiamas į kitą pusę ir spaudoma toliau. Taip pat spaudžiant burbuliukus sklinda malonus ausiai spragsėjimo garsas, kuris taip pat veikia raminančiai.

Rinkoje atsiradus Pop it žaislams jie labai greitai išpopuliarėjo. Ko gero, nuopelnus turėtų prisiimti karantinas. Pandemijos metu kažkam kilo geniali mintis ir sukūrė šį antistresinį žaislą, o žmonės puolė juos pirkti, nes akivaizdu, kad buvo poreikis.

Silikoninis žaislas Pop it, žalias kaina ir informacija | Silikoninis žaislas Pop it, žalias | pigu.lt -50%
€ 295 € 590
Į krepšelį
Antistresinis žaislas POP - IT kaina ir informacija | Antistresinis žaislas POP - IT | pigu.lt -20% 0 €
€ 550 € 690
Į krepšelį
Silikoninis žaidimas Pop It, mėlynas/žalias/baltas kaina ir informacija | Silikoninis žaidimas Pop It, mėlynas/žalias/baltas | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 799 36min.
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 59 €
Silikoninis žaislas apvalus Pop it, 30 cm. kaina ir informacija | Silikoninis žaislas apvalus Pop it, 30 cm. | pigu.lt -37%
€ 1873 € 3000
Į krepšelį

Stresas ir sunkios situacijos mus lydi kiekvieną dieną. Tačiau pandemijos metai mus uždarė namuose, kur nebeliko atskirties tarp darbo ir poilsio laiko. Vaikai mokėsi nuotoliniu būdu, todėl jie visą laiką praleisdavo namuose prie kompiuterių, o suaugusieji tapo ir namų šeimininkais, ir mokytojais, ir darbuotojais vienu metu ir toje pačioje vietoje – namuose. Natūralu, kad daugelis žmonių susidūrė su labai dideliu stresu ir naujais iššūkiais.

Todėl vos pasirodęs rinkoje, antistresinis žaislas Pop it netruko atsirasti daugelio namuose. Jis yra puiki priemonė trumpai pertraukėlei. Ilsina akis, mintis, padeda nurimti, vaikams – lavina smulkiąją motoriką.

vaikas zaidzia pop it zaislais

Todėl šie žaislai namuose dažniausiai būna po kelis – kiekvienam šeimos nariui po jo Pop it.

Daugybė Pop it formų ir spalvų pasirinkimas

Pop it žaislai yra įvairių formų, dydžių ir spalvų. Standartinis žaislas yra kvadrato arba apskritimo formos ir turi keliolika burbuliukų. Tačiau gamintojai siūlo kur kas platesnį pasirinkimą. Galima rasti įvairiausių formų – vienaragis, drugelis, obuolys, rombas, vynuogė, ledai, širdelė ir begalė kitų. Taip pat yra labai didelis skirtingų dydžių pasirinkimas. Nuo labai mažų, kurie yra kaip raktų pakabukas ar apyrankė ir lengvai telpa kišenėje, iki labai didelių, kur susprogdinti reikės kelis šimtus mažų burbuliukų. Žaislas gali būti spalvotas, vienspalvis, sudaryti piešinį. Taip pat galima įsigyti ir spalvas keičiantį Pop it, kuris prieš saulę pasidaro spalvotas, o vėliau vėl lieka baltas.

Silikoninis žaislas Pop-it su raidelėmis kaina ir informacija | Silikoninis žaislas Pop-it su raidelėmis | pigu.lt -36%
€ 690 4.2/5 42min.
Į krepšelį
Antistresinis žaislas POP - IT kaina ir informacija | Antistresinis žaislas POP - IT | pigu.lt -20% 0 €
€ 470 4.3/5 € 590
Į krepšelį
Antistresinis žaislas POP - IT, 30 cm. kaina ir informacija | Antistresinis žaislas POP - IT, 30 cm. | pigu.lt -30% 0 €
€ 2090 € 2990
Į krepšelį
Silikoninis žaislas POP - IT kūbas kaina ir informacija | Silikoninis žaislas POP - IT kūbas | pigu.lt -20% 0 €
€ 1550 5/5 € 1940
Į krepšelį

ivairiu modeliu pop it zaislai

Taip pat dabar jau yra siūloma ir įvairesnių žaislo variacijų. Pavyzdžiui, keli skirtingų dydžių burbuliukai – nuo labai mažo iki monetos dydžio.

Ką veikti su Pop it?

Pop it žaislas yra visiškai elementarus ir primityvus, tačiau jo esmė ir suteikiama nauda yra labai didelė.

Jeigu jau atsibodo sprogdinti burbuliukus, išbandykite žaidimus su draugais ar šeima. Pavyzdžiui, paimkite su vienodus Pop it ir rungtyniaukite, kas pirmas susprogdins visus burbuliukus. Dar vienas žaidimo variantas – kas susprogdins daugiau neatitraukęs rankos. Sugalvokite vis naujus būdus, įtraukite artimuosius ir nepastebėsite, kaip prie darbų sugrįšite ramesni, pailsėję ir produktyvesni.

mergaite ir berniukas zaidzia pop it zaislais

Jeigu ir jūs ar jūsų vaikai nemėgstate laukti eilėse ir trypčiojate kai tenka palaukti keliolika minučių, Pop it bus puikus laukimo kompanionas. Dar vienas iš Pop it panaudojimo būdų – vaikų užėmimas, kai reikia laukti eilėje ir negalima triukšmauti ir lakstyti, kelionėje ir panašiai. Šis žaislas yra labai lengvas, užima mažai vietos, todėl jį visuomet galite turėti su savimi. Burbuliukų spaudymas puikiai tiks, kai reikia palaukti eilėje, o vaikai jau ima nekantrauti, taip pat vykstant automobiliu ar viešuoju transportu, kai nėra galimybės pajudėti.

Dar vienas svarbus dalykas, kuris yra itin aktualus daugeliui – kiek kainuoja Pop it? Šis žaislas yra visiškai nebrangus. Standartinio dydžio Pop it kainuos kelis eurus. Žinoma, renkantis labai didelį, jis bus brangesnis. Taigi galima sakyti, kad Pop it kaina svyruoja nuo kelių iki keliolikos eurų.

Beje, dar vienas labai svarbus niuansas, kuris itin aktualus šiuo metu – daikto valymas ir priežiūra. Kadangi žaislas yra silikoninis, jis yra labai lengvai plaunamas, esant reikalui gali būti dezinfekuojamas. Todėl tiesiog nuplaukite šiltu muiluotu vandeniu ir drąsiai žaiskite toliau. Periodiškas išplovimas apsaugos nuo purvo ir bakterijų kaupimosi, o jūs būsite tikri, kad žaislas yra saugus naudoti tiek jums, tiek vaikams.

vaikas plauna pop it zaisla

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?