Naudingi patarimai

Kelioniniai stalo žaidimai, kuriuos galėsite pasiimti į atostogas

5/5
2021 03 24

Nors kelionėse dažniausiai nestinga pramogų, ramesnius vakarus su šeima ar draugais praskaidrinti gali stalo žaidimai. Pakuojant bagažą norisi neapsikrauti papildomais daiktais, tačiau dabar galima rasti itin nedidelių, būtent kelionėms pritaikytų žaidimų. Jei planuojate išvyką, susipažinkite su populiariausiais iš jų – jie tiek Jums, tiek ir kitiems žaidėjams padovanos daugybę gerų emocijų!

draugai zaidzia stalo zaidima

Exploding Kittens

Tai – smagus ir pernelyg neįpareigojantis kortų žaidimas, kurio pagrindinis tikslas traukiant kortas iš kaladės neištraukti sprogstančios katės kortos. Jei taip nutiks, „sprogsite“, iškrisite iš žaidimo ir stebėsite, kaip išgyventi sekasi kitiems. Tuo tarpu visos kitos kortos Jums padės išvengti tokios nemalonios lemties. Nuobodu tikrai nebus – į tokį žaidimą galėsite įtraukti ir maždaug 8 metų sulaukusius vaikus.

Exploding Kittens kelioninis stalo zaidimas

Lažinkimės?

Jei mėgstate aktyvesnius stalo žaidimus, šis tikrai turėtų atkreipti Jūsų dėmesį. Traukdami korteles, turėsite atlikti įvairias užduotis (jos gali būti tiek aktyvios, tiek ir, pavyzdžiui intelektinės), o kiti žaidėjai lažinsis, kaip Jums seksis tai padaryti. Nugalėtoju taps tas žaidėjas, kuris geriausiai įvertins kitų sugebėjimus, tačiau juoko ir iššūkių nepritrūks nei vienam dalyviui.

kelioninis stalo zaidimas Lazinkimes

2 Kelioninis stalo žaidimas Tactic "Lažinkimės?" LT kaina ir informacija | Kelioninis stalo žaidimas Tactic "Lažinkimės?" LT | pigu.lt GERA KAINA!
€ 849 5/5 12d. 17val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
GERA KAINA!

Cardinal Games Domino

Domino yra vienas iš tų žaidimų, kurių pristatinėti tikrai nereikia – dėliojant kauliukų grandinę, reikia pasistengti įveikti savo priešininkus. Šis žaidimas telpa į nedidelę metalinę dėžutę, taigi labai lengvai galėsite pasiimti jį kartu su savimi. Jei kelionės metu teks luktelėti ar tiesiog norėsite smagiai praleisti vakarą, džiaugsitės turėdami šį papildomą užsiėmimą.

Domino kelioninis stalo zaidimas

1 Žaidimas Cardinal Games Domino, metalinėje dėžutėje, 6033156 kaina ir informacija | Žaidimas Cardinal Games Domino, metalinėje dėžutėje, 6033156 | pigu.lt GERA KAINA!
€ 899 4.8/5 GREITAS PRISTATYMAS
Į krepšelį
GERA KAINA!

Vakarėlių Alias

Kai aptarinėjami visų laikų populiariausi stalo žaidimai, šis į geriausiųjų sąrašus taip pat yra visuomet įtraukiamas. Tiesa, dabar galima rinktis mažesnę, būtent kelionėms pritaikytą šio žodžių aiškinimo žaidimo pakuotę ir išbandyti specialiai vakarėliams pritaikytą versiją. Ji ypatinga tuo, jog kartais aiškinant žodžius teks atlikti ir šiek tiek keistas ar netikėtas užduotis – dėl to vakaras bus tik dar įdomesnis!

Alias kelioninis stalo zaidimas

2 Kelioninis žaidimas „Vakarėlių Alias“,RU kaina ir informacija | Kelioninis žaidimas „Vakarėlių Alias“,RU | pigu.lt GERA KAINA!
€ 699 5/5
Į krepšelį
GERA KAINA!

UNO FLIP™ dvipusės kortos

Standartinės UNO kortos daugeliui yra puikiai pažįstamos: šio žaidimo tikslas yra kuo greičiau atsisveikinti su turimomis kortomis, derinant jas pagal skaičius arba spalvas. Tačiau jei tradicinė versija šiek tiek pabodo, verta išbandyti FLIP kortas. Jos nuo įprastų skiriasi tuo, jog yra dvipusės: tai reiškia, jog žaidėjui padėjus „Flip“ kortą, teks jas apversti ir žaisti atvirkščia puse. Ji gali tapti Jūsų pranašumu prieš varžovus – dėl to laukia tik dar daugiau intrigų ir netikėtumų!

Uno Flip kelioninis stalo zaidimas

1 UNO FLIP™ dvipusės kortos, GDR44 kaina ir informacija | UNO FLIP™ dvipusės kortos, GDR44 | pigu.lt GERA KAINA!
€ 699 5/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
GERA KAINA!

Mafija

Tai – didesnei, ne mažiau kaip šešių asmenų kompanijai pritaikytas stalo žaidimas, kuriame reikės pasiskirstyti į komandas ir tapti vienos iš grupuočių (Mafijos, dorų piliečių ar Triados) nariais. Laimės ta komanda, kurioje išliks daugiau nenušautų ar nenuteistų žaidėjų. Šiame žaidime netrūks intriguojančių siužeto vingių – jis tinkamas vaikams nuo 10 metų, tačiau lygiai taip pat gali būti įdomus ir suaugusiesiems.

Mafia kelioninis stalo zaidimas

1 Stalo žaidimas vaikams "Mafija" kaina ir informacija | Stalo žaidimas vaikams "Mafija" | pigu.lt GERA KAINA!
€ 159 5/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
GERA KAINA!

Black Stories

Šis stalo žaidimas privers nagrinėti painias, pakankamai šiurpias, „juodas“ įvairiausių nusikaltimų istorijas, kurios bus pateiktos galvosūkių forma. Net nepastebėsite, kaip greitai į jį įsitrauksite ir norėsite kuo greičiau sužinoti visas įvykių detales. Dėl istorijų šiurpumo, žaidimas rekomenduojamas paaugliams ir suaugusiems. Jis dažnai minimas ir tuomet, kai aptarinėjami geriausi stalo žaidimai suaugusiems.

black stories kelioninis stalo zaidimas

1 Stalo žaidimas Black Stories LT kaina ir informacija | Stalo žaidimas Black Stories LT | pigu.lt GERA KAINA!
€ 1199 4.8/5
Į krepšelį
GERA KAINA!

Karšta bulvė

Tikriausiai vaikystėje teko bent kartą žaisti tokį pavadinimą turintį žaidimą su kamuoliu. Šios stalui pritaikytos versijos principas yra panašus, tačiau rankose turėdami kompaktišką „karštą bulvę“, ją ne tik turėsite kuo greičiau numesti, bet ir per kelias sekundes atsakyti į Jums užduotą klausimą. Čia prireiks ir taiklios rankos, ir greitos reakcijos, tad akivaizdu, kad juoko ir azarto tikrai nepritrūks.

Raktas

Šis stalo žaidimas leis tapti detektyvais – kartu su kitais žaidėjais turėsite aiškintis name įvykusį nusikaltimą. Teks rinkti įrodymus, ieškoti įkalčių, apsvarstyti įvairias versijas, o galiausiai pareikšti kaltinimus. Jei pavyks atspėti, kas įvykdė nusikaltimą ir atskleisti jo detales, tapsite nugalėtoju. Žaidimas yra tinkamas vaikams nuo šešių metų, tad jį galėsite išbandyti ne tik draugų, bet ir šeimos kompanijoje.

Kelioninis stalo zaidimas Raktas

1 Kelioninis žaidimas Raktas, EN, LT, RU, LV, EE kaina ir informacija | Kelioninis žaidimas Raktas, EN, LT, RU, LV, EE | pigu.lt GERA KAINA!
€ 1099 1/5
Į krepšelį
GERA KAINA!

Activity

Šis daug vietos neužimantis žaidimas iš dalies primena populiarųjį ir aukščiau aptartą „Alias“, tačiau skirtumas tas, jog norėdami paaiškinti kortelėse esančius žodžius, pasitelksite ne tik kalbą, bet ir piešimą bei vaidybą. Tikėtina, jog dėl to paaiškinimai taps tik dar įdomesni ir kūrybingesni, o Jūs nestokosite nei juoko, nei gerų emocijų.

Visi šie mini stalo žaidimai užtikrins, kad bet kokių išvykų metu nepritrūksite įdomių, visus kelionės draugus įtraukiančių užsiėmimų. Beliks nutarti, kurie iš jų labiausiai patiktų Jūsų kompanijai – pasirinkti šiuo atveju tikrai yra iš ko!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
2 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?