Naudingi patarimai

Knygos atostogoms: TOP 10

5/5
2021 08 09

Lėtos dienos, ilgi vakarai, kažkur užmarštyje numestas mobilusis telefonas, vietoje jo – rankose knyga, o mintyse – įtraukiančios istorijos, užburiantys nuotykiai, jaudulį keliantys įvykiai. Kiekvienas mėgstantis skaityti pritars, kad būtiniausias atostogų atributas – knyga. O dar geriau – kelios knygos. Jeigu ir jūs neįsivaizduojate savo laiko be skaitymo ir norite išsirinkti keletą patikrintų ir įvertintų knygų, dalinamės populiariausių knygų Top 10 sąrašu, kuriame sau tinkamą ras tiek romanų, tiek populiariosios psichologijos ar biografijos mėgėjai.

moteris skaito knyga laikydama kavos puodeli

Knygų top 10

  1. Gary Chapman, „Penkios meilės kalbos“

Autoriaus knygų serija „Penkios meilės kalbos“ nagrinėja poros, tėvų ir vaikų, kolegų santykius. Visi mes turime savo meilės kalbą, o norėdami sukurti sėkmingus santykius, turime žinoti savo, partnerio ir savo vaikų meilės kalbas, kad mūsų rodomas dėmesys ir meilės kalba būtų priimta ir atliepta. Vieniems yra svarbiausia laikas kartu, kitiems – dovanos, tretiems – galbūt paslaugumas. Tad šioje knygoje susipažinkite su penkiomis meilės kalbomis, atpažinkite savąją ir atraskite kitų, jums artimų žmonių.

1 Penkios meilės kalbos kaina ir informacija | Penkios meilės kalbos | pigu.lt -25%
€ 817 € 1090
Į krepšelį

  1. Kristina Sabaliauskaitė, „Petro imperatorė II“

Ko gero, visi knygų mylėtojai žino ir vertina lietuvių autorės K. Sabaliauskaitės kūrinius. Taigi perskaitę pirmąją šios knygos dalį su nekantrumu laukė antrosios. „Petro imperatorė 2“ knyga pasakoja apie XVIII amžiaus laikmetį, tuo metu buvusius papročius, tradicijas, šeimos ypatumus, polinę situaciją. Tai itin spalvingas, kontraversiškas pasakojimas, kuriame naudojami istoriniai faktai, o autorės gebėjimas įtraukti skaitytoją, intrigą išlaiko iki paskutinio puslapio.

  1. Laima Lavaste, „Kunigas Ričardas“

Tai biografinė knyga apie kunigą Ričardą Doveiką. Kunigas dalinasi asmeniais išgyvenimais ir savo keliu, tačiau kaip pats R. Doveika sako: „Aš nelinkęs pasakoti asmeninės istorijos. Tebūnie tai Dievo kelionė per Jo žmogaus gyvenimą.“

1 Kunigas Ričardas kaina ir informacija | Kunigas Ričardas | pigu.lt -14%
€ 1522 € 1790
Į krepšelį

  1. Waris Dirie, Cathleen Miller, „Dykumų gėlė“

Tai sukrečianti istorija apie afrikietę mergaitę, kuri būdama vos dvylikos metų pabėgo iš savo vestuvių ir tėvų namų. Autobiografinė knyga, kurios autorės pasakojimas sukrėtė pasaulį ir parodė, kokį gyvenimą patiria daugelis Afrikos gentyse gyvenančių mergaičių.

1 Dykumų gėlė kaina ir informacija | Dykumų gėlė | pigu.lt -14%
€ 761 5/5 € 895
Į krepšelį

  1. Hanya Yanagihara, „Mažas gyvenimas“

 Yra knygų, kurios tampa bestseleriais, užkariauja pasaulį ir tiesiog privalo atsidurti kiekvienoje namų bibliotekoje. „Mažas Gyvenimas“ yra būtent tokia knyga. Tai istorija apie keturis draugus, apie jų labai skirtingus gyvenimus, pasirinktus kelius, tačiau jų draugystės gija ir santykiai yra nepavaldūs nei laikui, nei išgyvenimams. Dalykai, kurie, rodos, turėtų atitolinti, juos tik dar labiau suartina.

1 Mažas gyvenimas kaina ir informacija | Mažas gyvenimas | pigu.lt -14%
€ 1573 € 1850
Į krepšelį

  1. Delia Owens, „Ten, kur gieda vėžiai“

Tai pirmoji autorės knyga, kuri iš karto susilaukė pripažinimo visame pasaulyje. Autorė pasakoja apie merginą, kuri niekam nerūpi, ją paliko mama ir broliai, o vietiniai gyventojai keistuolės vengia ir norėtų, kad ji tiesiog išnyktų. Visų atstumta ir engiama mergina glaudžiasi pelkynuose, auga visiškai viena, tačiau vieną dieną ji sutinka vaikiną ir jų gyvenimai susipina. Deja, ateina diena, kai mergina tampa pagrindine įtariamąja dėl žmogžudystės.

1 Ten kur gieda vėžiai kaina ir informacija | Ten kur gieda vėžiai | pigu.lt -14%
€ 1573 5/5 € 1850
Į krepšelį

  1. Edward Carey. „Mažė. Pasauliui žinoma kaip madame Tussaud“

Tai istorija apie legendinę Madame Tussaud, kuri įkūrė vaškinių figūrų muziejų. Neišvaizdi, nedidelio ūgio mergaitė liko našlaitė, o jos globėju tapo gydytojas, kuris iš vaško liejo įvairias kūno dalis. Mergaitė greitai perprato darbų esmę ir tapo gydytojo pagalbininke. Tačiau jos liejamos figūros buvo mažų mažiausiai keistos ir bauginančios. Mergaitė liejo žmonių galvas. Toks jos amatas ir pomėgis neliko nepastebėtas.

1 Mažė. Pasauliui žinoma kaip madame Tussaud kaina ir informacija | Mažė. Pasauliui žinoma kaip madame Tussaud | pigu.lt -14%
€ 2053 € 2415
Į krepšelį

  1. Louise L. Hay, „Pamilk save ir būk laimingas“

Savianalizės ir populiariosios psichologijos knyga, kurioje autorė rašo apie psichologinių ir fizinių susirgimų ryšius. Autorė žvelgia per savo pačios prizmę ir asmeninę patirtį bei dalinasi, kaip galima pakeisti savo gyvenimą ir jį pakreipti norima linkme. Kiekvienas skyrius prasideda pozityvia mintimi, skirta kokiai nors konkrečiai gyvenimo sričiai tobulinti, o baigiasi sąmone keičiančiomis teigiamomis mintimis.

1 Pamilk save ir būk laimingas kaina ir informacija | Pamilk save ir būk laimingas | pigu.lt -25%
€ 693 € 925
Į krepšelį

  1. James Clear, „Atominiai įpročiai

James Clear, „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“. Dažnai savo gyvenime turime įpročių, kurie mus erzina, norėtume juos pakeisti ar išsiugdyti naujus, tačiau esame lyg užstrigę. Bandome, nepavyksta, kol galiausiai vis tiek grįžtame prie senųjų įpročių. Bestseleriu tapusioje knygoje rasite patikrintą sistemą, kuri jus įkvėps pokyčiams. Jeigu iki šiol jums nepavyko išsiugdyti naujų įpročių, nenusiminkite, problema ne jūs, o netinkama sistema. Todėl jeigu nenorite grįžti prie senų įpročių ir norite iš esmės pakeisti savo elgesį, šioje knygoje rasite sistemą, kaip tą padaryti.

  1. Jasper DeWitt, „Pacientas“

Knyga itin patiks aštresnio siužeto gerbėjams, kurie mėgsta sunkią tematiką, o sulig kiekvienu puslapiu kylanti įtampa juos įtraukia tik dar labiau. Tai pasakojimas apie jauną gydytoją, kuriam tenka sunkiausias pacientas, toks, kurio niekas negydė, jo visi vengė ir... bijojo. Tai istorija, kurioje susipina aštriausi įvykiai, tamsiausios istorijos, keisčiausi momentai, kur kartais tampa sunku suvokti, kas tikra, o kas tik vaizduotė.

1 Pacientas kaina ir informacija | Pacientas | pigu.lt -14%
€ 1441 € 1695
Į krepšelį

Taip pat verta atkreipti dėmesį į lietuvių autorių parašytas knygas. Lietuvių autorių kūryba labai plati – nuo įtraukiančių romanų iki autobiografinių knygų, satyrų ar prozos. Geriausios lietuvių autorių knygos susilaukia dėmesio ir pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Todėl jeigu domitės lietuvių rašytojų darbais, susipažinkite su žinomais autoriais ir jų kūriniais, kur galbūt rasite knygų, kuriomis norėsite papildyti savo namų biblioteką.

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
3 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?