Naudingi patarimai

Kokio batuto reikia Jūsų kiemui?

4.3/5
2019 06 20

Batutai yra vieni smagiausių ir naudingiausių statinių, kuriais susižavi tiek vaikai, tiek suaugusieji – šiltuoju metų periodu ne vienas nusprendžia pasirūpinti tokiu gaminiu ir savo kieme. Visgi, nusprendus tai padaryti, tenka apžiūrėti pakankamai platų batutų asortimentą – jei svarstote, kuris iš jų geriausiai tiks Jūsų kiemui, iš pradžių reikėtų apgalvoti kelis pagrindinius dalykus.

Batuto tipas

Reikėtų žinoti, kad šie gaminiai gali būti dviejų skirtingų tipų: pripučiami ir tvirtesnę konstrukciją turintys batutai su tinklu. Abiejų rūšių modeliai turi savų privalumų ir trūkumų – susipažinkite su jais!

Pripučiami batutai

Privalumai Trūkumai
Saugumas; Ne tokie tvirti, kaip metalo konstrukcijos;
Galimybė šokinėti keliems vaikams vienu metu; Sudėtingesnis valymas;
Lengva pastatyti ir sandėliuoti; Tinka tik mažesniems vaikučiams.
Galima naudoti ne tik lauke, bet ir patalpose;
Daugybė stilių ir spalvų.

Tvirtas konstrukcijas turintys batutai

Privalumai Trūkumai
Tinka ir vaikams, ir suaugusiems; Reikalauja daugiau vietos;
Paprasta priežiūra; Tinka tik lauko naudojimui;
Nereikia nerimauti dėl blogų oro sąlygų; Didesnė traumų rizika.
Pastačius iš karto galima naudoti;
Gausi dydžių įvairovė.

Batutas Jump Power Ufo, 396 cm kaina ir informacija | Batutas Jump Power Ufo, 396 cm | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 €
€ 34900 4.8/5 9val. 20min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 200 €
Batutas Jump Power Ufo, 365cm kaina ir informacija | Batutas Jump Power Ufo, 365cm | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 €
€ 29900 4.9/5 9val. 20min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 200 €
Batutas ZIPRO Jump Pro Premium 12FT, 374 cm, su vidiniu apsauginiu tinklu ir maišeliu batams kaina ir informacija | Batutas ZIPRO Jump Pro Premium 12FT, 374 cm, su vidiniu apsauginiu tinklu ir maišeliu batams | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 €
€ 35300 5/5 9val. 20min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 200 €
Batutas ZIPRO 14FT, 435 cm, su išoriniu apsauginiu tinklu ir maišeliu batams kaina ir informacija | Batutas ZIPRO 14FT, 435 cm, su išoriniu apsauginiu tinklu ir maišeliu batams | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 €
€ 31900 5/5 9val. 20min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 200 €
Batutas SkyFlyer 2in1, 180 cm kaina ir informacija | Batutas SkyFlyer 2in1, 180 cm | pigu.lt 5 € NUOLAIDA NUO 100 €
€ 19900 4.5/5 9val. 20min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €
Batutas su apsaugos tinklu Exit Tiggy Junior ø140cm, juodas kaina ir informacija | Batutas su apsaugos tinklu Exit Tiggy Junior ø140cm, juodas | pigu.lt 5 € NUOLAIDA NUO 100 €
€ 13900 9val. 20min.
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €
Vaikiškas batutas „Katinėlis“ kaina ir informacija | Vaikiškas batutas „Katinėlis“ | pigu.lt -15%
€ 9999 € 11900
Į krepšelį
Batutas su apsauginiu tinklu Cosmolino 3,12 m. kaina ir informacija | Batutas su apsauginiu tinklu Cosmolino 3,12 m. | pigu.lt
€ 11700 3.9/5 4d. 9val.
Į krepšelį
Vaikiškas batutas „Boružė“ kaina ir informacija | Vaikiškas batutas „Boružė“ | pigu.lt -15%
€ 9999 € 11900
Į krepšelį
Rodyti daugiau

Dydis

Nesvarbu, kurį batuto tipą nuspręsite pasirinkti, tarp abiejų jų rasite skirtingų dydžių modelius – būtų geriausia, jei jau iš anksto žinotumėte, kiek vietos šiam statiniui galėsite skirti. Pagalvokite, kurioje vietoje batutą statysite, įvertinkite, ar jis netrukdys patogiam praėjimui ir neužstos Jūsų puoselėjimų gėlynų. Suradus tokį plotelį, beliks jį išmatuoti ir pagal tai pasirinkti tinkamiausią batuto dydį.

Kas naudosis batutu?

Ieškote užsiėmimo tik mažyliams, ar ir patys ketinate prisijungti prie smagių linksmybių? Nuo šio atsakymo priklausys ir maksimali apkrova, tad dar prieš perkant reikėtų užduoti sau tokį klausimą. Kai reikalingi batutai vaikams, dažniausiai pasirenkami pripučiami, spalvingi modeliai, tačiau jei žiūrite į ateitį ir norite, jog jiems paaugus nereikėtų ieškoti naujo pirkinio, iš karto galite rinktis tvirtų konstrukcijų modelį.

Nors dažnai sakoma, kad tokių batutų saugumo lygis mažesnis, viskas priklauso tik nuo to, kaip jis bus naudojamas. Jeigu išmokysite vaikus šokinėti saugiai ir bent jau pirmaisiais kartais nepaliksite jų be priežiūros, bet kokių nesklandumų pavyks išvengti.

Batuto dizainas

Nusprendę rinktis pripučiamą modelį, rasite daugybę spalvingų ir žaismingų dizainų: šiuo atveju svarbiausia pagalvoti, koks variantas labiausiai sužavės Jūsų atžalėles. Bokso ringas, čiuožyklą turinti žaidimų aikštelė, o galbūt – mėgstamų herojų simbolika? Šiuo atveju tikrai bus iš ko pasirinkti!

Iš tvirtų konstrukcijų pagaminti batutai dažniausiai yra kur kas paprastesnio dizaino, tačiau ir šiuo atveju rasite spalvingesnių variantų. Tuomet reikėtų atkreipti dėmesį į kiemo eksterjerą: pagalvokite, kokios spalvos geriausiai įsilies į bendrą aplinką ir nesunkiai priimsite sprendimą.

Batuto kaina

Kai pasirenkamas batutas, kaina taip pat yra labai aktuali: ji dažniausiai priklauso nuo konstrukcijų patvarumo ir gamintojo, o jeigu kalbame apie pripučiamus modelius – ir nuo suteikiamų pramogų kiekio. Paieškas pasilengvinsite, jei iš anksto apsibrėšite, kiek ketinate išleisti. Tačiau tikrai nereikėtų manyti, kad tik patys brangiausi modeliai turėtų būti verti Jūsų dėmesio: jei Jus domina patikimas, tačiau pigus batutas, akcija leis suderinti abu šiuos prioritetus. Daug specialių pasiūlymų siūlo Pigu.lt el. parduotuvė.

Apsvarstę visus šiuos aspektus, nesunkiai nuspręsite, kuris batutas labiausiai tiktų Jūsų kiemui. Jų pasirinkimas tikrai gausus, tad bet kuriuo atveju pavyks surasti tinkamiausią!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.3/5
8 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?