Naudingi patarimai

Lacoste L.12.12 French Panache kvepalai: naujas energijos antplūdis vyrams ir moterims

2019 09 21

Prieš daugiau kaip 86 metus Prancūzijoje įkurta „Lacoste“ kompanija visiems asocijuojasi su garsiais polo marškinėliais, tačiau niekam ne paslaptis, jog garsioji krokodilo emblema puošia ir vyrų bei moterų kvepalus. Aromatuose stengiamasi atspindėti ryžtingą įmonės kūrėjo, Rene Lacoste asmenybę, kuris garsėjo savo perfekcionizmu, ryžtingumu ir neblėstančia energija.

Tuo remiantis šiais, 2019 metais, buvo pristatytas naujasis Lacoste L.12.12 French Panache kvepalų duetas, skirtas tiek vyrams, tiek moterims. Kūrėjai teigia, jog šis aromatas savotiškai atspindi atletiškąjį įmonės įkūrėją, kuris apjungia tiek sporto, tiek kasdienį mūsų gyvenimą. Siekiama pristatyti naują elegancijos formą, kuri lengviau prisitaikytų prie šiuolaikinio, nuolat judančio žmogaus poreikių. Netrukus išsiaiškinsime, kaip jiems pavyko tai padaryti!

Lacoste L.12.12 French Panache moterims

Tai aromatas, kupinas prancūziškos elegancijos ir žaismingumo, puikiai tinkantis moterims, turinčioms savitą stiliaus pojūtį. Romantiškos vilionės, sujungtos su energija ir judėjimo laisve kuo puikiausiai atspindi „Lacoste“ prekinio ženklo dvasią. Kurdami šį aromatą, parfumeriai prisiminė moterų kovą siekiant daugiau laisvės ir patogumo teniso kortuose – teigiama, kad L.12.12 French Panache kvepalai atspindi džiaugsmingumą ir šventinę nuotaiką.

Kai tarp viršutinių natų puikuojasi svaiginantis šampanas bei širdį glostantys rožių ir arabinių jazminaičių aromatas, būtų sunku su tuo nesutikti. Šie pojūčiai papildomi žaismingumo suteikiančiomis pagrindinėmis bergamočių, juodųjų serbentų ir rausvųjų pipirų natomis, o pabaigai pasirinkti muskuso, pačiulio ir medienos aromatai.

Visa ši kompozicija pateikiama raudoname flakonėlyje, ant kurio puikuojasi ir žymioji krokodilo emblema. Dangteliui pasirinkta balta spalva su mėlynos spalvos juosta, atspindinčia vyriškų kvepalų versiją – mojuokite jiems ir supraskite vienas kitą be jokių žodžių!

1 Tualetinis vanduo Lacoste L.12.12 French Panache Pour Elle EDT moterims 30 ml  kaina ir informacija | Tualetinis vanduo Lacoste L.12.12 French Panache Pour Elle EDT moterims 30 ml  | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 3349 € 1 11633 / l Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

Lacoste L.12.12 French Panache vyrams

Mėlynas Lacoste L.12.12 French Panache flakonėlis su tokiu pačiu baltu, tačiau raudoną juostą turinčiu dangteliu skirtas vyrams, kurie žavisi „Lacoste“ prekinio ženklo dvasia: nepamirštama, elegantiška ir drąsiai stilinga. Jausmas ir pasitikėjimas savimi panašus kaip ir tuomet, kai vilkite klasikinius polo marškinėlius. Šiuo aromatu susižavės kiekvienas, mėgstantis aktyvų gyvenimą ir nestokojantis energijos užsibrėžtų tikslų siekimui.

Kūrėjai pasistengė, kad šie kvepalai vyrišką eleganciją atskleistų iš žaismingos pusės – gaivus ir aromatingas kvapas skatina emocijas, kurias patirtumėte laimėjęs teniso čempionatą, taip užtikrindamas ir tikrą sprogstamąją galią. Įtempta kova prasideda citrinų žievelių, mandarinų ir kardamono aromatais, prie kurių prisijungia laukio molio akordai, obuoliai bei levandos. Įkvepiančiam finišui pasirinktas pačiulis, narcizai ir santalas. Visas šis derinys ilgam paliks puikų įspūdį ir suteiks tiek optimizmo, tiek ir bet kokioje kovoje reikalingos energijos.

Galima sakyti, jog naujieji Lacoste L.12.12 French Panache kvepalai yra sėkmingas bandymas prisitaikyti prie šiuolaikinių žmonių gyvenimo tempo ir jų poreikių. Jei esate energingas ir ryžtingas, šis aromatas tikrai paliks Jums įspūdį – moteriškų ir vyriškų Lacoste kvepalų ieškokite Pigu.lt el. Parduotuvėje.

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?