Apsipirkimo gidai

Lauko baldų tendencijos 2019-ųjų vasarai

4/5
2019 04 11

Nenumaldomai artėja tas metas, kuomet poilsį prie televizoriaus galėsime iškeisti į jaukius vakarus kieme ar terasoje. Tam, kad šiltąjį sezoną pasitiktume ne tik patogiai, bet ir stilingai, jau dabar pravartu susipažinti su populiariausiomis šių metų eksterjero tendencijomis. Jei dar tik planuojate įsigyti naujus lauko baldus, vyraujančios mados padės priimti pasiteisinsiančius sprendimus!

Mišrios medžiagos

Šios, dar praėjusiais metais išpopuliarėjusios tendencijos apraiškų neišvengsime ir šiemet. Principas labai paprastas: tvirtos, stabilios medžiagos (metalas, rotangas ir t.t.) derinamos su „minkštesnėmis“ (gobelenu, oda ar kitais audinių tipais), taip užtikrinant baldų tvarumą ir asmeninį komfortą. Derinių gali būti pačių įvairiausių – kuo įdomesnes medžiagas nuspręsite sujungti, tuo unikalesnis bus Jūsų eksterjeras.

Drąsios spalvos

Nors skoningi neutralūs atspalviai visuomet užims ypatingą vietą mūsų širdyse, spalvinga ir drąsi terasa šiais metais bus viena labiausiai sveikintinų idėjų, todėl drąsiai galite išbandyti pačius ryškiausius tonus. Naudokite ryškiaspalves pagalvėles, statykite margas pavėsines ir ieškokite įdomesnių atspalvių lauko baldų komplektų – pasirinkimas šiuo atveju itin platus, tad galutinis rezultatas priklausys tik nuo to, kiek daug leisite sau eksperimentuoti.

Paprastumas ir funkcionalumas

Tarsi atsvara prieš tai minėtoms ryškioms spalvoms, šiais metais madingos bus ypač paprastos konstrukcijos. Lengvai pernešami, sulankstomi lauko baldai, skirtingoms erdvėms pritaikomi, funkcionalūs sprendimai yra būtent tai, kam šiais metais turėtumėte teikti pirmenybę. Tendencijų sąraše jie atsidūrė ne be priežasties: jei nuspręsite perkelti jaukų pasisėdėjimo kampelį į pavėsį ar tiesiog nutarsite pataupyti pirkdami kelias funkcijas atliekančius baldus, greitai įsitikinsite jų teikiamais privalumais.

Jaukumas ir komfortas

Kai kalbama apie lauko baldus, komfortas visuomet akcentuojamas labiausiai – teigiama, jog ši erdvė patogumu turi nesiskirti nuo kambaryje pritaikomų sprendimų. Tokios tendencijos ir šiemet išliks populiarios: jei norite pritaikyti jas savo eksterjerui, rinkitės komfortą užtikrinančius lauko baldus, kurie leis Jums atsipalaiduoti ir maksimaliai pailsėti. Kojas ištiesti leidžiantys gultai, minkštomis pagalvėlėmis apdėtos sofos ar krėslai, plačios supynės – tai tik keletas variantų, kurie padės sukurti pageidaujamą atmosferą.

Ilgaamžiai sprendimai

Mažesnio vartojimo skatinimas atsispindi ir lauko baldų tendencijose – tai viena iš priežasčių, kodėl rekomenduojama rinktis aukštos kokybės, tvirtų konstrukcijų gaminius. Dažnai pabrėžiama, jog nesenstantis dizainas ir patikimi konstrukciniai elementai turėtų būti pagrindiniai kriterijai renkantis lauko baldus, tačiau tai nereiškia, jog dėl to teks atsisakyti savo stilistinių sumanymų. Šiais laikais nesunkiai galima suderinti ir stilių, ir kokybę – jei apžiūrėsite Pigu.lt el. parduotuvės pasiūlymus, netruksite tuo įsitikinti.

Ypatingas dėmesys apšvietimui

Kiemui ar terasai apšvietimo niekuomet nebus per daug – šiais metais tuo įsitikinę praktiškai visi eksterjero dizaineriai, siūlantys kartu su lauko baldais patobulinti ir sodo apšvietimą. Pakabinkite girliandas, įdomiai išdėliokite lauko šviestuvus, apšvieskite gėlių vazonus ar pačias netikėčiausias kiemo vietas – tokios idėjos šiemet bus ypač madingos!

Lauko baldų tendencijos 2019-aisiais bus pakankamai įvairios, todėl tikėtina, kad kiekvienas tarp jų suras sumanymus, kuriuos norėsis pritaikyti savo namams. Tačiau nepamirškite, jog plėtojant eksterjerą svarbiausias yra Jūsų asmeninis komfortas – net ir tuomet, jei dėl jo tenka sulaužyti kelias įsivyravusias taisykles!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4/5
4 Klientų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Jūsų peržiūrėtos prekės

Konsultuojame visą parą

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt